2752
2734
عنوان

خانما شوهرم گفت دیگه نمیاد سمتم....خودمرده را تدبیر نیست😔

| مشاهده متن کامل بحث + 2118 بازدید | 105 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میدونه که نیست چون بچه دوممه

. خوب بچه دومته ولی واقعا بی خطر هم نیست

میخام همون دختر ظريف دوست داشتی 8 سال پیش بشم  شروع رژیم از 1دی 99🎉🎊🎉🎊💛🥶وزن شروع 87/500🤪🥦🥦🥦🥦🥦وزن هدف68.                انشالله با کمک فندوق فسقلی و بقیه دوستان تاپیک مامداد خمار به هدفم میرسم و طلایی میشم. در سال 1400.......دوست آن است که بکند پوست دوست را((رژیمو میگم🤪))
من سر دخترم خیلی هات بودم😂

منم منم🤣

میخام همون دختر ظريف دوست داشتی 8 سال پیش بشم  شروع رژیم از 1دی 99🎉🎊🎉🎊💛🥶وزن شروع 87/500🤪🥦🥦🥦🥦🥦وزن هدف68.                انشالله با کمک فندوق فسقلی و بقیه دوستان تاپیک مامداد خمار به هدفم میرسم و طلایی میشم. در سال 1400.......دوست آن است که بکند پوست دوست را((رژیمو میگم🤪))
2731

خوب بهش بگو یادته سر دخترم چقدر هات بودم الان احتمالا پسره که اینجور شدم😍

خوب بهش بگو یادته سر دخترم چقدر هات بودم الان احتمالا پسره که اینجور شدم😍

شما پسرم داری؟؟اینجوری شدی؟؟

اخه ببخشید ولی ما روزی دوبارو راحت داشتیم چون منم پایه بودم ولی الان😭

من بچه دوممه میدونه رابطه خطر نداره😂

ولي ٣ ماه اول ميگن خطر داره!!😕

دكترا چرت پرت ميگن؟،

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
من سر اولی داشتم خداروشکر مشکلی نبود  نازی جون شما بچت پسره میل جنسیت اوکیه؟؟

بازم مراعات كن اتفاق يباره بهش بگو درك كنه

من اره مثل قبل هستم ولي ٣ ماه اول اصلا رابطه برقرار نكرديم

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
ولي ٣ ماه اول ميگن خطر داره!!😕 دكترا چرت پرت ميگن؟،

من دومین بارداری ام.تو هر دوش تا روز قبل زایمان رابطه داشتیم.

اگه مشکل خاصی نداشته باشی مثل سقط قبلی یا..... ایرادی نداره

🌺مَنْ یَتَوَکَّل عَلَی اللهِ فَهُوَ حَسْبَه🌺