2737
2734
عنوان

خانما شوهرم گفت دیگه نمیاد سمتم....خودمرده را تدبیر نیست😔

| مشاهده متن کامل بحث + 2115 بازدید | 105 پست
الان فکر کنم رفت خونه مامانش یه مدت بود که دیگه تنها نمیرفت حالا بازم کشیده شد سمت اونا بااین هورمون ...

عزیزم بابا شدن الکی نی اونم ب خودش  9 ماه امون  بده

لغو دوستی ها را همه را زدم .... چون خیلی شلوغ بود کسی کارم داشت بهم بگه بعد در خواست بهم بده .....تا بشناسم .... 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اخه اون اصلا بچه نمیخواست ناخواسته شد بیشترم ناراحتت

نمیخواس میخواستش درس جلوگیری کنه ‌والا انگار مازنا حضرت مریمیم

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
2728
عزیزم بابا شدن الکی نی اونم ب خودش  9 ماه امون  بده

دلوینت جون میدونم خیلی اهل دعا وراز ونیایشی میشه لطفا برای حاجتم دعا کنی؟؟

اونم تاالان خدایی کنار اومده صبوری مرده

عزیزم مبارک‌باشه.ولی اگه دکترت گفته مشکلی نداری حتما رابطه برقرار کن.اونم نیاز داره.من دو تا بچه دارم .سر هر دو تا ۹ماه هم رابطه داشتم مشکلی هم پیش نیومد.حتی بعد زایمانم هم  نذاشتم چند ماه طول بکشه.بعد ۱۰روز رابطه داشتیم.شوهرم کم طاقته

2740
دلوینت جون میدونم خیلی اهل دعا وراز ونیایشی میشه لطفا برای حاجتم دعا کنی؟؟ اونم تاالان خدایی کنار ا ...

چشم عزیزم 14 آیت الکرسی میخونم 

لغو دوستی ها را همه را زدم .... چون خیلی شلوغ بود کسی کارم داشت بهم بگه بعد در خواست بهم بده .....تا بشناسم .... 
عزیزم. لطفا گارد نگیر. اما فکر میکنی با زدن این مدل صحبتا باعث آرامش زندگی دیگران میشی؟ الان بنظرت ی ...

لطفا منبع حرفتون رو بفرمایید! تخلیه (!!!!) رو عرض میکنم ک باعث عدم کنترل میشه!!!! 

شما همونقد ک رو نیاز زیر شکم مردها تمرکز کردی یکم رو نیاز زن حامله ک یکی از سختترین کارهای دنیارو داره انجام میده هم فکر میکنی؟ یا دنیای مردسالاریتون الویتش با نیاز مردهاست؟؟ 

عزیزم بنده ادعای مشاوره کردم مگه؟؟؟ اینجا مطب دکتره مگه؟؟ و کدوم مشاور استانداردی گفته زن وظیفه داره مرد رو تخلیه کنه؟ (هنوز محو این کلمه ای ک شما بکار بردی ام من!!) حالا زن حامله ک دیگه هیچی!!! زندگی مشترک رو من نمیفهمم ولی شما میفهمی ک میگی فقط زن حامله باید از خودش از حالی ک بهش دست میده از فشاری ک رو جنین میاره با حالی ک پیدا میکنه بگذره تا فقط مرد رو راضی و تخلیه کنه؟؟ مگه مرد بچس ک نفهمه این چیزارو؟؟ مگه این خانوم تابحال نگفته ب همسرش ک بخاطر حاملگی حالش بد میشه؟؟ چرا تو دنیای شما همیشه این زنه ک باید از خودگذشتگی کنه باید کوتاه بیاد باید صبوری کنه باید بسوزه؟؟؟ مردی ک با زن حامله اش این رفتارو میکنه بخاطر همین عقاید متحجرانه اس ک عزیزم متاسفانه امثال شما هنوز ک هنوزه تکرار میکنید تازه علمیشم میخواید بکنید!! 

منبع اون قسمت رو هم منتظرم, منبع معتبر البته نه وبلاگ و سایت ابدوغ خیاری.. لطفا 

لطفا منبع حرفتون رو بفرمایید! تخلیه (!!!!) رو عرض میکنم ک باعث عدم کنترل میشه!!!!  شما همونقد ...

باشه گلم.

خداوندا مرا اولاد بسیاری عطا فرما... که در راه حسینت لشکری از خون من باشد... شبهای قدر رفت و دیوانه‌ی تو باز... تقویم را به شوقِ محرم زند ورق...کربلا روزی هر کس شد گوارای وجود... آرزو ماندن به دل هم قسمت جامانده‌هاست... بعد زوار حریمت حالی از ماهم بپرس... نوبتی هم باشد آقا نوبت جامانده هاست