2733
2739
عنوان

خانما شوهرم گفت دیگه نمیاد سمتم....خودمرده را تدبیر نیست😔

| مشاهده متن کامل بحث + 2118 بازدید | 105 پست
الان فکر کنم رفت خونه مامانش یه مدت بود که دیگه تنها نمیرفت حالا بازم کشیده شد سمت اونا بااین هورمون ...

دقیقا چرا بخودت بد و بیراه میگی؟؟؟؟؟!!!😑😑😑😑😑😑😑😑

اونه که باید سرزنش بشه که شرایط و حال ترا درک نمیکنه نه تو

ایران به خاک خسته تو سوگند،به بغض خفته دماوند😞که شوق زنده ماندن من به شادی تو خورده پیوند😞ایران اگر دل ترا شکستند،تو را به بند کینه بستند😞چه عاشقان بی نشانی که پای درد تو نشستند😞 😞😞😞😞😞😞ایران به شوق زندگی، در مرگ روئین تن شده😞مرد و زنش تلفیقی از ابریشم و آهن شده😞ایران پر است از عاشقان، این گنج های بیشمار😞مرزیست پر گوهر ولی، با رنج های بیشمار😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢حس ششم!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷غیرت!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷جن!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد خاله زنک!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷دختر بچه شوهر کرده!!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد بچه باز!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷رل 😷😷😷😷😷😷😷😷کراش😷😷😷😷😷😷😷کرونا!!!!!😷😷😷😷😷
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم حال شما بده و باید درکت کنه و این درک باید متقابل باشه شماهم باید درکش کنی

من ی دختر شاد و پرانرژیم 😻  💞💋 و بهترین دخمل مامان بابا 🥰⁦👨‍👩‍👧⁩ و مهربون ترین خواهری🦄🌸 و خاله ی دوتا گل پسر ماه🤩💋⁦👩‍👦‍👦⁩خیلی باارادم و ورزشکار🤸‍♀🤾‍♀🧘‍♀, هرروزه در حال رقص و ایروبیک و رژیم🤸‍♀💃کاهش وزن نه کیلو در چهل و پنج روز😘💪،تو آشپزی و کیک و دسر حرفی برای گفتن دارم 😎🍧🍰و خدارو شکر عالیه😍، دانشجوام و خانوم وکیل آینده👩‍⚖،کارای هنری انجام میدم و درآمد زایی دارم  💖😻هیچ چیز نمیتونه مانع رسیدن من ب هدفم بشه 🤘💖 🌹💝💕💌
2731

خوب سیاست داشته باش بگو فعلا خطرناکه. واضح بهش نگو

میخام همون دختر ظريف دوست داشتی 8 سال پیش بشم  شروع رژیم از 1دی 99🎉🎊🎉🎊💛🥶وزن شروع 87/500🤪🥦🥦🥦🥦🥦وزن هدف68.                انشالله با کمک فندوق فسقلی و بقیه دوستان تاپیک مامداد خمار به هدفم میرسم و طلایی میشم. در سال 1400.......دوست آن است که بکند پوست دوست را((رژیمو میگم🤪))
2740
ببین بدون دخول میشه چیزای دیگه که من حتی چشمم بهش میوفته حالم بد میشه باز با دخول نمیبینمش😂

مثل زن عمو من وقتی عمو ام رو میدید حالش بد میشد😂یعنی حتی عموم کنارش می نشست حالش بد میشد😂😂😂

تازه بچه های قبلیش اینجوری نبود 

سر سومی اینجوری شد 

دقیقا چرا بخودت بد و بیراه میگی؟؟؟؟؟!!!😑😑😑😑😑😑😑😑 اونه که باید سرزنش بشه که شرایط و حال ترا د ...

اخه اون اصلا بچه نمیخواست ناخواسته شد بیشترم ناراحتت

مثل زن عمو من وقتی عمو ام رو میدید حالش بد میشد😂یعنی حتی عموم کنارش می نشست حالش بد میشد😂😂😂 تاز ...

منم سر اولی خیلی خوب بودم

سومی جنسیتش چی بود؟؟

الان بوس لباساش بهم میخوره حالم بد میشه😂

2706