2737
2734

من سعی میکنم نسوزه همین کافی نیست؟ 😐✋💔

به چه زبونی باید بگم لایک نکنین دوستان؟                                                                                         بچه هایی که نهمن و سردرگمن برای انتخاب رشته، باید بهتون بگم که مام یکی دو سال پیش به هوای کباب رفتیم تجربی ولی خر داغ میکردن:|                                                                                     خانما معمولا از من میپرسن که توی سالن (سنگنوردی) خانم متاهل هم هست ؟ باید بهتون بگم خانم باردار یکی دو ماهه و خانم بچه دار هم توی باشگاه داریم . و در مورد رنج سنی، یکی از خانم هایی که دقیقا با من شروع کرد و اومد باشگاه 49 سال سن داشت الان خودش باشگاه داره:)                            دوستان خوب دقت کنین تاپیک های بنده خار دارن نه تنها اون ، بلکه پستامم خار دارن                                                                             سه نفر هستیم از سه دنیای متفاوت:)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من همون یه گلم بلد نیستم  

من هرگز از رحمت خدای مهربانم ناامید نمیشم.خداجانم اونی که الان این امضارو میخونه،به همه آرزوهاش برسون💜تا اینجا اومدی اگه دوست داشتی بهم بگو برات صلوات بفرستم
2728
2738
   همین طوری ساده میریزی؟

آره دیگه 

البته فقط فرآیند انتقال توی قابلمه رو انجام میدم وگرنه بقیش که به من مربوط نیست من املتم میسوزونم😐💔😂

به چه زبونی باید بگم لایک نکنین دوستان؟                                                                                         بچه هایی که نهمن و سردرگمن برای انتخاب رشته، باید بهتون بگم که مام یکی دو سال پیش به هوای کباب رفتیم تجربی ولی خر داغ میکردن:|                                                                                     خانما معمولا از من میپرسن که توی سالن (سنگنوردی) خانم متاهل هم هست ؟ باید بهتون بگم خانم باردار یکی دو ماهه و خانم بچه دار هم توی باشگاه داریم . و در مورد رنج سنی، یکی از خانم هایی که دقیقا با من شروع کرد و اومد باشگاه 49 سال سن داشت الان خودش باشگاه داره:)                            دوستان خوب دقت کنین تاپیک های بنده خار دارن نه تنها اون ، بلکه پستامم خار دارن                                                                             سه نفر هستیم از سه دنیای متفاوت:)
من همون یه گلم بلد نیستم    

من از اینترنت یاد گرفتم اول با خلال دندون از وسط کیک بکش رو به بیرون تا کیکت بشه 8 تیکه بعد از وسط اون تیکه ها از دور قابلمه بکش رو به داخل بهتر از این بلد نیستم توضیح بدم امیدوارم متوجه بشی  

آره دیگه  البته فقط فرآیند انتقال توی قابلمه رو انجام میدم وگرنه بقیش که به من مربوط نیست من ا ...

من حتی آبگوشتم سوزوندم املت که برای من سوزوندنش عین آب خوردنه  

من حتی آبگوشتم سوزوندم املت که برای من سوزوندنش عین آب خوردنه    

درود به شرفت پهلوان پاینده باشی😂😂😐✋

من از اینترنت یاد گرفتم اول با خلال دندون از وسط کیک بکش رو به بیرون تا کیکت بشه 8 تیکه بعد از وسط ا ...

گرفتم..مرسی عزیزم...امتحان میکنم

من هرگز از رحمت خدای مهربانم ناامید نمیشم.خداجانم اونی که الان این امضارو میخونه،به همه آرزوهاش برسون💜تا اینجا اومدی اگه دوست داشتی بهم بگو برات صلوات بفرستم
2706