2733
2734
عنوان

شوهرای شما هم

| مشاهده متن کامل بحث + 1071 بازدید | 80 پست
ب حرف اطرافیانم اصلا اهمیت نمیدم اصلا  چون خودمو خودمو دوس دارم  وقتی ب چیزی احتیا ...

متاسفانه من هر کاری میکنم نمیتونم حرف مردم برام مهم نباشه 

برام دعا کنید لطفا 🙏🙏🙏هیچ وقت تا حالا احساس خوشبختی نکردم. دعا کنید زندگی م جوری بشه که میخوام.... ان شاء الله شمام هرچی از خدا میخوای ن بهتون بده و ب مراد دلت ون برسین 
کلا خونه خاکستری شده ماه هاست گرد گیری نشده ماه هاست ظرف های غذا توشون غذا نیست ماه هاست افسردگی توی ...

چرا گلم

برام دعا کنید لطفا 🙏🙏🙏هیچ وقت تا حالا احساس خوشبختی نکردم. دعا کنید زندگی م جوری بشه که میخوام.... ان شاء الله شمام هرچی از خدا میخوای ن بهتون بده و ب مراد دلت ون برسین 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من میگم اونم تایید میکنه بیشتر میگه

چون من مشکل اعتماد به نفس داشتم و از اون بابتم خیلی هوامو داره امکااااان نداره بیاد بگه نه از تو بهترم هست ینی تا الانم نگفته

همسر شمارو درک نمیکنم🤔

2731
من همیشه اعتماد ب نفس دارم و جدای اعتماد بنفس کلا خودمو دوس دارم از اولم دوس داشتم یکی هم بگه مثلا ی ...

میشه بدونم قدتون چنده

چون منم کوتاهم

به زودی در این مکان تیکر بارداری نصب میگردد🤩💞 خیلی وقته از این امضا می گذره خدایا تنها امیدم دامنم رو سبز کن...عاشق همسرم و زندگیم هستم🤩❤️
پس شوهرت حق داره

عزیزم باهم شوخی داریم اون خانم بد تر از اینا رو بمن گفته

بهش یاد دادم هم اون بهترین هست هم من

چطوری 

شوهر من بابقیه کاری نداره والا من از خودم تعریف کنم اونم خودشو تعریف میکنه 😁درهرشرایط میخواد بگه خو ...

واقعا هم اون بهتره؟ 

2740
من میگم اونم تایید میکنه بیشتر میگه چون من مشکل اعتماد به نفس داشتم و از اون بابتم خیلی هوامو داره ...

مشکل اعتماد به نفس داشتین؟ 

واقعا هم اون بهتره؟ 

نه بابا تو یه سطح هستیم تقریبا

یکی هر روز به مردم هدیه میداد، یکی هم هر روز به مردم لگد میزد. بعد از چند وقت اونی که هدیه میداد دیگه هدیه نداد و اونی که لگد میزد دیگه لگد نزد. از اون روز به بعد اونی که هدیه میداد شد ادم بده چون دیگه هدیه نمیداد و اونی که لگد میزد شد ادم خوبه چون دیگه لگد نمیزد
چطوری 

بهش اعتماد به نفس میدم

در مقابل حرفای ناراحت کننده بقیه درموردش، ازش تعریف میکنم و خوبیهاشو میگم 

ازش تعریف میکنم

لابلاش خوبی خودم هم میگم

مثلا میگم خیلیییی خوشتیپی، البته منم خوش سلیقه ام که این لباسو انتخاب کردم

یا چه هیکلی داری، واسه دست‌پخت خوب منه که چربی اصافی نداری

واقعا تاثیر داشته، خیلییییی

😎.                                                              کودکان زیر 20 سال وارد صحبت‌های بزرگانه نشن لطفا منظورم شمایی که اندازه سنت، رشد عقلی نداری
مشکل اعتماد به نفس داشتین؟ 

بله شدیدا

خودمو دست کم میگرفتم از هر لحاظ و خیلی مخرب بود حتی نمیتونستم راحت برم تو جمع و اجتماع

هی خودمو جلوش کوچیک میکردم و مینالیدم وای من دماغم فلانه وای چشمام رنگی نیست وای چرا هیکلم فلانه

گفت دوس ندارم خودتو کوچیک کنی و ...

۲,۳ سال طول کشید تا خیلی بهتر شدم دمش گرم واقعا اگه نبود و نمیگفت هنوزم اعتماد به نفس نداشتم

بله شدیدا خودمو دست کم میگرفتم از هر لحاظ و خیلی مخرب بود حتی نمیتونستم راحت برم تو جمع و اجتماع ه ...

چند وقته ازدواج کردین بچه داری 

2706