2733
2734
عنوان

کاربر آقا_خواستگاری از معلم

5945 بازدید | 227 پست

الان همه میگن واسه پولش میخوای🫤 

ولی وقتی نگاه میکنی

معلم هم نسبت به پرستارها و مابقی شغل ها مثلا کارهای دولتی ...بانک و...دارای تعطیلی بیشتری هستند‌

عید ها هم تعطیل...

پس از نظر منه پسر 

معلم ها بهترین گزینه برای ازدواج هستند

هم به کارشون میرسن

هم به زندگی مشترک🫤

سوال اصلی اینه چ جوری پیدا کنم 😂😂😂؟

اگ تاپیک های قبیلیم رو بخونید متوجه میشید که ذهنم به دنبال حاشیه نیست...

فقط سواله

حتی اسم شهرمم نگفتم ک حاشیه درست نکنید

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

چی بگیم والا ما ک ب جا تو قرار نیس ازدواج کنیم ما خانومیم مخصوصا ازین لحاضا تحت هیچ شرایطی مرد رو درک نمی‌کنیم چون از فکر اصلی مرد بی خبریم

فقط 31 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نیازی به امضا نمیبینم چون کسی ک معنی چیزی رو ندونه و یا از درک و گنجایش فهمش خارجه بهتره که چیزی ننویسیم اینجوری ب شعور خود توهین و بی ادبی نمیکنیم و به شعور مخاطب نیز و اینک من همه انسانها ادمها کرد و لر و فارس و ترک و همه و همه ادمایی ایرانی و از هر قوم و ملیت و مذهب و سنت ها زبان ها و لهجه ها رو دوس دارم عاشق ایران و ایرانی هستم همینک ایرانی باشند کافیست ... مطلب بعدی اگر در تبادل نظری کسی با من هم نظر بود ک اوکی ولی اگر مخالف نظر من بود اگر زیر ۳۲ سال سن داشت بهتره ریپ نزنه چون عادت ندارم ریپ هارو وقت بذارم و بخونم و در جوابش اگ اختلاف نظر داشتیم باهاش بحث کنم و دو اینک اگ هم موافق و هم نظر بودیم ب خاطر دلیل اول ک گفتم چون ریپ ها رو نمیبینم و نمیخونم برا ارامش خودم چون اولویت زندگیم و مهمترین چیز در زندگیم و مهمترین خط قرمز و امن زندگیم ارامشمه ناراحت نشید و ب دل نگیرید و ب عنوان بی احترامی تلقی نکنید و ایک اگر در تایپیکی نظری میدم فقط دارم با خود استارتر تبادل نظر میکنم اگر نظرم رو ک مخالف بودی بهتره اصلا ندید بگیری و ریپ نزنی و با بحث و جنگ و جدل حرفتو ب کرسی نشونی و سعی در تحمیلش ب دیگران نکنی امیدوارم معنی کل خرفامو ک با یک جمله خیلی کوتاه چندکلمه ای ک میشد گفت رو ب اندازه طومار بازش کردم گرفتی؟؟؟؟😉 پس بهتره با رعایت قوانین زندگی بهتری رو در کنار همدیگه داشته باشیم حداقل در مجازی بر خلاف واقعی🫠تنکسسسس
2706