2726
عنوان

شوهرای شما هم

1071 بازدید | 80 پست

اگه ببینن دارین به خودتون یا یه خصوصیاتتون (ظاهر ی) میبالین یا (مینازین) 

سعی میکنن بتون بفهمون خیلی از خانمای بهتر از شمام هست

یا سعی میکنن بهتون بفهونن فقط شما اون خصوص یات رو ندارین

اگه اره چکار می کنید شما چ عکس العملی نشان می دین 

اگه نه شوهر من چرا اینجوری و من چ عکس العملی نشان بدم؟ 

برام دعا کنید لطفا 🙏🙏🙏هیچ وقت تا حالا احساس خوشبختی نکردم. دعا کنید زندگی م جوری بشه که میخوام.... ان شاء الله شمام هرچی از خدا میخوای ن بهتون بده و ب مراد دلت ون برسین 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من معتقدم کسانی ک خود خواهن و مدام کنار همسرشون از خودشون تعریف میکنن برای اینکه احساس کمبود میکنن 

دیگرون باید تعریف کنه حضوصیات و نه خود طرف 

پس با گفتن من خوشگل تر از دختر خالتم مثلا نشون دادن حسادت و کمبوده

عشق شوهرم ❤️

ن چون اگه بگع میگم هر چیم باشم از خار مادر تو و کل تیر طایفت سرترم😐😑

حالا بیشوخی وقتیم بگم اونجوری میگه اره ک خوبی و خودشم تعریف میکنه ازم

عیزم چشمت که ب پروفم خورد این ذکر و با خودت تکرار کن 😑 : فتبارک الله احسن الخالقین   والسلام👊هی نگو وای پروفت 😒مرسی اه😐🔪

نه

اینکه چرا همسرتون اینجوری هستن رو نمیدونم. شاید احساس ضعف میکنن شاید ببخشید میترن تعریف کنن و پررو بشید! شاید نوع تربیتشون جوریه که فکر میکنن نباید به زن بها داد.

بهش بگید چیکار به زن مردم داری؟ خوبیای زن خودتو ببین که هیشکی برات مثل من نمیشه

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄

والا این شرایطی که گفتی نشان دهنده یک شوهره حسوده بعدشم جرا باید خصوصیات خوبتو به زبون بیاری؟مشک آن است که خود ببوید نه آنکه عطار بگوید

خدا جونم ببخشیدا ولی بچمون رو بهمون بده دیگه آخه قربونت بشم راستش باباش راضی نیست اینقد بیرون از خونه باشه بچه باید تو خونه بابای خودش باشه😘😍

میخواد اعتماد به نفستو نابود کنه که خودتو دست بالا نگیری نه همه اینجوری نیستن آنرماله نباید اجازه بدی 

منطق هایی که هیچ منطقی پشت آنها نیست...                   اسکاچ سایت هستم❤

اگر تنها ویژگی مثبتی که تو وجودت داری همون قیافه و ظاهر باشه حق داره بزنه تو برجکت..اونم زیر یه من بتونه و آرایش.و صد تا عمل.البته بعضیا.

اما اگر زیبایی های شخصیتی و اخلاقی و گذشت و اخلاق خوب و روی خوش و مهمان نوازی و تحصیلات و انسانیت و هزار چیز دیگه ام داشت ،دلیلی نداره بزرگش کنه چون درخت هر چه پر بارتر افتاده تر.

احتمالا همون مورد اوله

2706