2733
2739
عنوان

فکر کنم شوهرم خیانت میکنه. ب دادم برسید

| مشاهده متن کامل بحث + 2248 بازدید | 157 پست
من جات بودم حرف میزدم شاید بحث کاریه شوهر منم بعضی وقتا مجبوری با زنا حرف میزنه واسه کارش

عزیزم چی میگفتم ب زنه؟ 

فاجعه شد...وقتی که فاحشه با پول،  باکره شد.  و باکره. از بی پولی فاحشه شد....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ابروی خاصی نمیره استاتر میگه ببخشید پیام اشتباه ارسال کردم بهتر از یه عمر شکه

از گوشی شوهرش یا خودش؟ 

از گوشی شوهرش که پیام بده شوهره شاکی نمیشه چرا موبایلمو برداشتی چرا پیام دادی چرا رصد میکنی؟ 

استارتر از گوشی خودش پیام بده،. چی بگه بگه بیا باهم حرف بزنیم اون نمیگه شما؟ 

از گوشی شوهرش یا خودش؟  از گوشی شوهرش که پیام بده شوهره شاکی نمیشه چرا موبایلمو برداشتی چرا پی ...

میخام از گوشی شوهرم بدم. بگم سلام بیداری

2731
اره میخام همینکارو کتم

مواظب باش سوتی ندی .تجربه خودم :دوبار شوهرم (شوهر سابقم آخرم مچشو گرفتم با خیلیا  بود بلاخره یبار لو  رفت)خواب  بود فهمید بعدا بهم گفت تو نوک انگشتت بخوره ب گوشیم میفهمم.دوم .ممکنه پیام بدی ب طرف .اینا بین خودشون رمز داشته باشند بفهمه ک شوهرت پیامه رو نداده .سوم .یکدستی نزن من زدم وقتی ک همه اطلاعات جمع کردم و حتی منطقه خونه طرف شوهرش جنسیت و سن بچش و...میدونستم .بازم شوهرم انکار کرد بعد ی هفته اعتراف کرد .چهارم درمورد چک کردن باید ردپایی ازت نمونه .پنجم..قبل هراقدامی ببین هدفت چیه اگ واقعا کاری کرده میخای زندگی کنی میخای جدابشی میخای ازش زمین و پول بگیری میخای آبروشو ببری نبری اول با خودت مطمئن بشو بعد شروع کن خ نامحسوس ششم اگ بطرف زنگ بزنی ممکنه صداتو ضبط کنه ب شوهرت نشون بده بفهمند .هفتم خ مهمه اگ مچ اون طرف گرفتی گول نخورید بگه ما دوست اجتماعی هستیم مختو نزنه بگه بذار کنار شوهرت بمونم امار کاراشو بهت بدم این ترفند جلو چشمم ب یکی زدن.تو خوابگاه. نتونستم کاری کنم چون منو هم اذیت میکردن.

مواظب باش سوتی ندی .تجربه خودم :دوبار شوهرم (شوهر سابقم آخرم مچشو گرفتم با خیلیا  بود بلاخره یب ...

میخام جدا شم. ن بخاطر این قصیه. دوسش ندارم کلا

میخام از گوشی شوهرم بدم. بگم سلام بیداری

شاید ش هرت باهش رسمی صحبت کرده شاید هیچ اتفاق جدی نیست شاید اشتباه میکنی

دختره بگه چرا اینجور با من صحبت میکنه،. بعدم تو خودت داری دوتا ادم رو که مطمئن نیستی به هم جوش میدی 

دختره شاید حس صمیمیت نکرده و فقط حدس شماست و این پیام‌ها زمینه صمیمیت باشه 

یا دختره بهش بربخوره زنگ بزنه بگه ببخشید آقا چرا اینجوری پیام میدید؟ همسرم فهمیده... دردسر برای خودت و اون وهمسرت هم با تو بد میشه.... 

2740
از گوشی شوهرش یا خودش؟  از گوشی شوهرش که پیام بده شوهره شاکی نمیشه چرا موبایلمو برداشتی چرا پی ...

گوشی شوهرش 

اگخ خیانت کار باشه کع حق نداره چیزی بگه نباشه هم استاتر میگه اعصابم خورد بود میخواستم بیینم کیه توام خواب بودی

من رو تو تاپیک های عکس و تاپیک های ترسناک تگ کنید😐                       
شاید ش هرت باهش رسمی صحبت کرده شاید هیچ اتفاق جدی نیست شاید اشتباه میکنی دختره بگه چرا اینجور با من ...

ای خدا پس چ غلطی کنم. ب خود خرش هم بگم ی چی پیدا میکنه ک بگه

گوشی شوهرش  اگخ خیانت کار باشه کع حق نداره چیزی بگه نباشه هم استاتر میگه اعصابم خورد بود میخوا ...

اینا عواقب داره 

استپ بای استپ

گام به گام

از راه‌های کم خطر استفاده کنه

فردا شوهرش گوشی رو سه قفله میکنه و اینم دستش از همه دنیا کوتاه