2737
2739
عنوان

همین الان در چه حالید.

| مشاهده متن کامل بحث + 532 بازدید | 44 پست
صبحت بخیر جانم  ان شاء الله موفق باشید ❤️

سلام خانم اعتصامی جان خوبین عزیزم ؟  فکر میکردم از سایت رفتین    فکر نکنم منو یادتون باشه اولین بار تو تاپیک سوره تکاثر روزهای چهارشنبه باهم صحبت کردیم چند سال پیش

به سلامتی الهی شروع کارتون پر از خیر وبرکت باشه اگر دوست داشتی بگو چه کاری رو میخواهید شروع کنید 

😍آه باران باران    شیشه پنجره را باران شست    از دل من اما چه کسی یاد تو را خواهد شست؟؟😍
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام خانم اعتصامی جان خوبین عزیزم ؟  فکر میکردم از سایت رفتین    فکر نکنم منو یادتون ...

سلام ب روی ماهت 

خوبم به خوبیت عزیزدلم 

درسته گلم یه مدت نبودم به تازگی برگشتم 

شرمنده ام حضور ذهن ندارم 

💚تاپیک صلوات به نیت سلامتی امام زمان شنیدم امام رضا مریضارو شفا میده💚شنیدم پنجره فولاد رضا برات کربلا میده💚 شنیدم که ضامن آهو شدی امام رضا💚میشه ضامن منم بشی پیش خدا💚 شنیدم هرکی بره زیارت امام رضابرادیدنش میاد سه جا غریب الغربا💚برا بار اولی سر پل صراط میاد💚دومی وقتیه که نامه ی تو برات میاد💚بار سوم که میخاد آقا به دادت برسه💚وقتی که ملک میاد تا به حسابت برسه💚من قیزیمادونیایام😍قیزیم منه دونیا دی😍الله بیزی آییرما😍بو قیز منه سودا دی😍من تورک قیزام آسانا😍منیم آنام زهرا دی😍عشقی منه اورگددی😍قلبیم اونا شیدا دی😍♥ آبجی سادات خودمی💚khoday_mer3p 💚با یه صلوات آمین بگو خواهرگلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.brave 

میخوام پاشم قرصمو بخورم بعد برای داداشم صبحونه بزارم

هیچوقت مردم را نمیفهمم اما باید یک جوری میان آن‌ها زندگی کنم...!                                                               اندک اطلاعاتی در اختیار دارم که حاصل خوندن و تحقیق کردنه.                                                                            فردی بشدت کنجکاو .                                                عاشق کتاب ، حیوانات ، فیلم ، کهکشان ، نکات پزشکی ، روانشناسی و در کل عاشق یادگیریم و از یادگیری استقبال میکنم.          
2731

ساعت زنگ اشتباهی گوشی بیدارم کرد  منتظرم همسرم و پسرم بیدار شن صبحانه بخوریم بعد مطب زنگ بزنم نوبت بگیرم بعداظهر برم پیش دکترم بعد غروب بریم خونه مادربزرگم.. خدا رو شکر خونه رو دیروز تمیز کردم امروز وقتم آزاده

فقط 14 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای شادی روح مادرم یه صلوات بفرستین، ممنونم💔
2738
الان یه سری صبحانه همسر رو دادم قهوه درست کردم سر رفت تو اجاق دیشب حال نداشتم اشپزخونه ترکیده موند ی ...

قبل پیادع روی  خونع رو مرتب میکنی؟؟

تورو خدا مرتب کن اینطوری گفتی من فکرم میمونع اون عروس هلندی چیکار کردع😐😐😕

موسیقی بهتر بِ نظر میاد وقتی آهنگ احساستو توصیف میکنه🎶💜 زندگی همچون نت های موسیقی بالا و پایین دارد،گاهی آرام و دلنواز،گاهی سخت و خشن،گاهی شاد ورقص آور،گاهی پر از غم💜 
قبل پیادع روی  خونع رو مرتب میکنی؟؟ تورو خدا مرتب کن اینطوری گفتی من فکرم میمونع اون عروس هلند ...

نه اول میرم دخترم میزارم مدرسه از اونجا با دوستم میریم پارک یساعت بعد میام خونه شروع به نظافت میکنم  تخمه و نخودچی خورده پاشیده همه جا و کاغذ پاره پاره کرده و ازین کارا 

نه اول میرم دخترم میزارم مدرسه از اونجا با دوستم میریم پارک یساعت بعد میام خونه شروع به نظافت میکنم& ...

وای🥴🥴

باشع خوش بگذرع

موسیقی بهتر بِ نظر میاد وقتی آهنگ احساستو توصیف میکنه🎶💜 زندگی همچون نت های موسیقی بالا و پایین دارد،گاهی آرام و دلنواز،گاهی سخت و خشن،گاهی شاد ورقص آور،گاهی پر از غم💜 
خوش برگشتین عزیز   پیدا شدن یک دوست قدیمی رو اول صبح به ف ال نیک میگیرم 😊

ممنون زنده باشی ❤️😍 

عزيزمی ان شاء الله هر چی خیره برات مقدر بشه 

💚تاپیک صلوات به نیت سلامتی امام زمان شنیدم امام رضا مریضارو شفا میده💚شنیدم پنجره فولاد رضا برات کربلا میده💚 شنیدم که ضامن آهو شدی امام رضا💚میشه ضامن منم بشی پیش خدا💚 شنیدم هرکی بره زیارت امام رضابرادیدنش میاد سه جا غریب الغربا💚برا بار اولی سر پل صراط میاد💚دومی وقتیه که نامه ی تو برات میاد💚بار سوم که میخاد آقا به دادت برسه💚وقتی که ملک میاد تا به حسابت برسه💚من قیزیمادونیایام😍قیزیم منه دونیا دی😍الله بیزی آییرما😍بو قیز منه سودا دی😍من تورک قیزام آسانا😍منیم آنام زهرا دی😍عشقی منه اورگددی😍قلبیم اونا شیدا دی😍♥ آبجی سادات خودمی💚khoday_mer3p 💚با یه صلوات آمین بگو خواهرگلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.brave 
تو تاپیک قبلم مشکلتو گفتی .خدا حلش کنه از سختی نجاتت بده

ممنون عزیزم 

فقط خدااااااااااا کی بشه منم رنگ خوشی رو ببینم یا امام رضایه غریب خدا زندگیم داره از هم میپاشه به خاطر حرف هایه یه حسود یه دشمن اما میگم خدا هرچی خیر ومصلحت خودت هست برام رقم بزن خدا توکه بده بنده هاتو نمیخوایی فقط تابوده خوبیه بنده هاتو خواستی دلم خونه یا فاطمه زهرا برام مادری کن😭😭😭یا امام رضاغریب دیدی شوهرم بهم رحم نکرد دلش نسوخت خیانت کرد خدایا شوهرم رو نفرین نکردم ونمیکنم ولی واگذارش کردم به خودت که به طرز فجیعی قلبم شکست که حتی نتونستم گریه کنم اشکام نیومد😭😭😭خدا میدونی که چقدر شرایط سختی دارم
خیلی بده به ادم تهمت بزنن🥲🥲🥲

خیلیییی جگرم داره میسوزه😭

فقط خدااااااااااا کی بشه منم رنگ خوشی رو ببینم یا امام رضایه غریب خدا زندگیم داره از هم میپاشه به خاطر حرف هایه یه حسود یه دشمن اما میگم خدا هرچی خیر ومصلحت خودت هست برام رقم بزن خدا توکه بده بنده هاتو نمیخوایی فقط تابوده خوبیه بنده هاتو خواستی دلم خونه یا فاطمه زهرا برام مادری کن😭😭😭یا امام رضاغریب دیدی شوهرم بهم رحم نکرد دلش نسوخت خیانت کرد خدایا شوهرم رو نفرین نکردم ونمیکنم ولی واگذارش کردم به خودت که به طرز فجیعی قلبم شکست که حتی نتونستم گریه کنم اشکام نیومد😭😭😭خدا میدونی که چقدر شرایط سختی دارم
2706