2733
2734
عنوان

فکر کنم شوهرم خیانت میکنه. ب دادم برسید

| مشاهده متن کامل بحث + 2248 بازدید | 157 پست
برو ببین همه حرفام همین بود گفتم ممکنه کاری باسه ممکنه متاهل باشه و گفتم شتابزده عمل نکنی خدا رو ...

فدات عزیز دلم😘 ممنونم از همتون

فاجعه شد...وقتی که فاحشه با پول،  باکره شد.  و باکره. از بی پولی فاحشه شد....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

استارتر اگر شوهر من بود آبرومو می برد. 

من ی کلمم نگفتم ک از گوشیش اس دادم😢 وگرنه واویلا. فقد گفتم از گوشی. خودم زنگ زدم دیدم خانومه

فاجعه شد...وقتی که فاحشه با پول،  باکره شد.  و باکره. از بی پولی فاحشه شد....

شاید کار  یا حتی یه دوست سادس دلیل نمیشه آخه آدم به کسی که مثلا تو رابطس میگه حله ؟بدون قلب و اینا به خودت میگه حله تو پیاما؟بنظرم باهاش صحبت کن نه اینکه بگی رفتم سر گوشیت بگو به یه دلیلی حالا خودت ببین چی منطقی تره به گوشیت نیاز داشتم این اس و دیدم کنجکاو شدم فهمیدم دختره نه اینکه بگم تو داری کاری میکنید فقط میخواستم بدونم کیه بهم معرفیش کن

2728
شوهرم ک خابید اس دادم ب شماره. سلام بیداری. جواب نداد. دوباره دادم خوابم نمیبره. بازم ج نداد. زنگ زد ...

خداروشکر عزیزم انشالله همینطوره ❤🌷

به دلت بد راه نده

خدایا خودت خیر و صلاح زندگیمو رقم بزن و بهم ابرو بده-میشه برای حاجت روایم صلوات بفرستید🌸اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم🌸
شوهرم ک خابید اس دادم ب شماره. سلام بیداری. جواب نداد. دوباره دادم خوابم نمیبره. بازم ج نداد. زنگ زد ...

خداروشکر عزیزم ایشالله رابطتون همیشه پایدار باشه و پر از عشق درکنارهم❤️❤️

اگه خوب تا کردی و نشد مچاله کن😏
2740