2737
2734
عنوان

فکر کنم شوهرم خیانت میکنه. ب دادم برسید

| مشاهده متن کامل بحث + 2248 بازدید | 157 پست
چی میگفتم اخه

شب که گوشی دست خودته بهش پیام بده سلام چطوری خوابم نمیبره از گوشی همسرت ببین چی میگه

من رو تو تاپیک های عکس و تاپیک های ترسناک تگ کنید😐                       
شب که گوشی دست خودته بهش پیام بده سلام چطوری خوابم نمیبره از گوشی همسرت ببین چی میگه

اره میخام همینکارو کتم

فاجعه شد...وقتی که فاحشه با پول،  باکره شد.  و باکره. از بی پولی فاحشه شد....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه نکنه

شاید کاری باشه شاید هیچ ارتباطی نداشته باشه به شک استارتر

بعد یهو دختره زنگ بزنه که این چرت و پرتا چیه 

بعدم آبروی استارتر میره 

2728
بعد بیا به ماهم بگو چی شد دلم میمونه پیشت

باشه. شب خوابید پیام بدم ب اون شماره ببینم چی میشه. چطور تا شب طاقت بیارم ای خدا. الان هم ب روش بیارم انکار میکنه

اره میخام همینکارو کتم

انشاالله که اشتباه فکر کرده باشی برات دعا میکنم❤

2740
نه نکنه شاید کاری باشه شاید هیچ ارتباطی نداشته باشه به شک استارتر بعد یهو دختره زنگ بزنه که این چر ...

شاید کاری باشه. ولی اون ب دخترا پیام نمیده حتی کاری

نه نکنه شاید کاری باشه شاید هیچ ارتباطی نداشته باشه به شک استارتر بعد یهو دختره زنگ بزنه که این چر ...

ابروی خاصی نمیره استاتر میگه ببخشید پیام اشتباه ارسال کردم بهتر از یه عمر شکه

امیدوارم اشتباه باشه و چیزی نباشه

عزیزان هر روزتون به رنگ عشق ❤       ‌‌ آرزو میکنم امروز مرغ آمین بیاید و بر آرزوهایتان آمین بگوید🙏                      امضای خدای مهربون پای همه ی آرزوهاتون❤                                  برای سلامتی همه ی بیمارا سه بار بگو " بسم الله الرحمن الرحیم بحق بسم الله الرحمن الرحیم "                               شاد و سلامت باشید 🌹
باشه. شب خوابید پیام بدم ب اون شماره ببینم چی میشه. چطور تا شب طاقت بیارم ای خدا. الان هم ب روش بیار ...

نه. نیاریاااا اصلا اصلا