2733
2734
قطره قطره جمع ميشه عزيزم من مسلمون نباشم شما نباشي بقيه نباشن و ديگه كسي نباشه كه اسلامو حمايت كنه ...

ببخشید دیر جواب میدم عزیزم... مچ دستم آسیب دیده الان تو اتله، 🤦🏻‍♀️

آخه گلم من که خودم میدونم دین داریم، دین داری واقعی نیست، منه گنکار چه کاره ام؟ اگر دین دار واقعی بودم یه حرفی.....تا زمانی که جامعه اسلامی امام معصوم بالا سرش باشه، اون جامعه سقوط نخواهد کرد، حتی اگر یک مسلمون هم نداشته باشه.... 

#دوستان_ایرانی_باشیم🇮🇷    هم افکارمون🤗،هم شخصیتمون😎،هم اعمالمون🤠            ⬅️ جلال آل احمد میگه «آدم غرب زده شخصیت ندارد، چیزی است بی اصالت، خودش و خانه اش و حرف هایش، بوی هیچ چیزی را نمی دهد....» چرا اینجوری میگن؟ چون این افراد اصالت خود را رها کرده و در مسیری پا گذاشتن غیر از مسیر ذاتی خود و بدونیم حرف های این افراد غرب زده در جامعه ما هیچ ارزشی نداره ،چون بر خلاف باورهای اصیل ایرانی و جامعه اسلامی عمل میکنن😉 رهبر عزیز تر از جانم سایه ات از سر ما کم نشود حضرت ماه،وجودت افتخاریست برای ما😍

https://uupload.ir/files/g5og_screenshot_۲۰۲۱۰۱۱۸-۱۳۵۳۲۸_chrome.jpg

فرق برابری و عدالت ...

ساصبرُ حتی یعجز الصبرُ عن صبری...ساصبرُ حتی یاذنُ الرحمنَ فی امری...ساصبرُ حتی تذوبُ الجبالَ من صبری...ساصبرُ حتی یعلمُ الصبرَ انّی صبرتُ علی شئ امرُّ من الصبرِ..!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کتک زدن ربطی به مذهب نداره 😁😁

خدایا هر کسی چه نیک چه بد برای من خواست اول نصیب خودش کن آمین یا رب العالمین... دوست عزیزی که نظرت با من همخونی نداره لطفا ریپلای نکن که بگی خیلی بلدی باشه تو خوب ✋✋.          وزن اولیه 67... وزن فعلی 64... قد 170... وزن هدف62... باشد تنبلی را کنار گذاشته ایده آل شوم😎عضو شدم در بامداد خمار... 
و یه مقصر دیگه هم داره؛تنبلی...کی حوصلش میشه بره دنبال تحقیق و کتاب خوندن...عده ی زیادیمون فقط به شن ...

شاعر میگه چی؟ 

میگه هر چه اسلام می‌کشد، از منیت ماست... 

تبلی، بازم مقصرش ماییم و بس😭

#دوستان_ایرانی_باشیم🇮🇷    هم افکارمون🤗،هم شخصیتمون😎،هم اعمالمون🤠            ⬅️ جلال آل احمد میگه «آدم غرب زده شخصیت ندارد، چیزی است بی اصالت، خودش و خانه اش و حرف هایش، بوی هیچ چیزی را نمی دهد....» چرا اینجوری میگن؟ چون این افراد اصالت خود را رها کرده و در مسیری پا گذاشتن غیر از مسیر ذاتی خود و بدونیم حرف های این افراد غرب زده در جامعه ما هیچ ارزشی نداره ،چون بر خلاف باورهای اصیل ایرانی و جامعه اسلامی عمل میکنن😉 رهبر عزیز تر از جانم سایه ات از سر ما کم نشود حضرت ماه،وجودت افتخاریست برای ما😍
2731
https://uupload.ir/files/g5og_screenshot_۲۰۲۱۰۱۱۸-۱۳۵۳۲۸_chrome.jpg فرق برابری و عدالت ...

وای خدا😍😍

عالی بود☺️😘😘

طبق گفته امام علي هيچكس پيش نميره همينجا يه زن كااملا مذهبي(كه مذهبي نما بود) ميگفت حضرت فاطمه ...

چرا هستن کسایی کع خوب باشن... کم هم نیستن.. 

ولی خب قطعا هیچکس امام علی نمیشه... 

افراطی گری ها خوب نیس... بعضیا نمیدونن اسلام یه چیز عقلیه... 

دختری ک پخته و عاقل باشه باید ازدواج کنه... اما نمیشه گفت چه سنی خوبه... 

یه دختری انقد سختی میکشه تو جوونی ک 13 سالگی عاقل میشه... 

یکی دیگ 20 

یکی 24 

درمورد جهیزیه هم افراطی گری خوب نیس... باید نگاه کرد به جامعه امروزی... 

کی میگه...  مرد هم اگه نفقه و مهریه نده مجازات داره... 😉

نفقه که فرق داره میگم اگه یه مردی سرکش بشه قرآن اجازد کتک زدن به زن داده یانه فقط این سوال جواب بده

رو بالشی که از مرگ پرنده ها پراست نمی توان خواب پرواز دید!
2740
من شوهرم طلبه س تابحال نزدتم

ای جان، خوشبخت ترین باشید😍

بعید نیست شما روشن فکری باشی که خودتو الکی مذهبی نشون میدی،

بله هیچی بعید نیست مثل اینکه شما هم میتونی یه مرد باشی که کتک زدن زن حق خودتون میدونین انشالله یه آدم مذهبی مثل شوهرمن خدا بهت ببخش که الکی حرف زدن ببخشی 

رو بالشی که از مرگ پرنده ها پراست نمی توان خواب پرواز دید!