2733
2734
قطعا همینه.  مطمئن باش چون من خیلیا رو دیدم...  اونایی ک بویی از ایمان نبردن انقد بی وجد ...

دیدم کسانی ک باایمان وبا خانواده شون بدن. و کسایی ک زیاد معتقد و شناختراجبدین ندارن ولی وجدان دارن واقعا.هیچ ربطی ب این حرفا نداره..فقط تو تربیت فققققط تربیت پدر مادره ک تاثیر گذاره رو اخلاق بچه

دیدم کسانی ک باایمان وبا خانواده شون بدن..هیچربطی ب این حرفا نداره..فقط تو تربیت فققققط تربیت پدر ما ...

بابا من نمیگم نیست همچین کسی... 

میگم تو قشر مذهبی و اهل خدا کمتره. 

ولی قطعا وجود دارن همچین آدمایی.. 

تربیت هم براساس حرف خدا باشه میشه همین 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دیدم کسانی ک باایمان وبا خانواده شون بدن..هیچربطی ب این حرفا نداره..فقط تو تربیت فققققط تربیت پدر ما ...

اون فردی که شما دیدی با ایمان نبوده..وجود ایمان بدون اخلاق نا ممکنه...وگرنه رعایت ظواهرو همه میتونن انجام بدن

💚 اهل شکر تنها گروهی اند در عالم، که چشمان زیبابین دارند! زیبایی ها را می بینند و به زبان می آورند! تنها گروهی اند که آرامش بخش این و آنند، هم قدرت پرواز دارند و هم قادرند دیگران را با خویش؛ از زمین بلند کنند؛ درست شبیه خدا🧡       یا قابلُ..یا قابلُ...یا قابل...__می شود قبول مان کنی؟ اینجا آنقدر تنگ شده،آنقدر نا امن شده،آنقدر سنگ روی سنگ بند نیست، که فقط یک آغوش از جنس تو، توان دارد حالمان را خوب کند!... __می شود قبول مان کنی؟؟ همین قومی که روی زمین، هرچه راه بود؛ رفتند تا خود را به کوچه ای،خیابانی،شهری... به نام آرامش برسانند،اما نشد!... __می شود قبول مان کنی؟ این همه آدم نصفه و نیمه را... که همه بدون شما یک جای کارشان لنگ می زند!... __ می شود قبول مان کنی؟؟ چشمِ آدمیزاد، بیش از هزار سال است، که *انسانِ کامل* ندیده است!...   انسانی همه چیز تمام... انسانی تمام قد، شبیه*خدا*... قلب آدمیزاد نیز، بیش از هزار سال است، در آغوشی امن نَگریسته است!...__ می شود قبول مان کنی؛انسانِ تمام؟؟ ما بی تو ناتمام می مانیم... اللهم عجل لولیک الفرج❤📍 استاد شجاعی یه فهم دیگه از زندگی بهم داد، به بلندای آفتاب؛به زلالی آب @ostad_shojae ❤ 📍زندگی را دوست دارم ❤رهبرم❤ را بیشتر /📍 آرامش در چشمانت، آرامش قبل از طوفان💔 با هر قدمت می پیچید،فریاد یلی در میدان💔 عاشق که شدی،بی باکی💔 عشاق علی،بی ترسند💔از خاطره ات لرزانند💔 از اسم تو هم می ترسند!!💔حاج قاسم💔
جالبه. قران میاید که وحی از خداوند به پیامبر هست. بعد اونقدر توش مشکل داره که باید اینهمه بعدش ادم ه ...

اسلام ب ذات خود ندارد عیبی هرعیب ک هست از مسلمانی ماست...

اگ اسلام نبود جنس منو شمارو هنوز زنده ب گور میکردن و ب چشم کالا نگاش میکردن .

همون کشورهایی ک برای شما بت شدن ،تا صدسال بعد اسلام زن رو ادم حساب نمیکردن و براشون سوال بوده ک عایا باید دستمزد زنای کارگر رو بدن یا ن?!

جای تاسف برای خودمونه ک هرچی غرب ب اسلام نزدیک شد پیشرفت کرد،و هرچی مسلمونا ب سمت غرب رفتن عقب افتادن و بدبخت شدن

2731
این تفسیرش  در کتاب التفسیر الکبیر نوشته شده که منظور از «ضرب» در آیه‌های مربوط به زنان، ک ...

قرآن واسه تنبیه مردان سرکش هستن چه اجازه به زن داده  چرا فقط زن باید کتک بخوره مرد هیچی 

رو بالشی که از مرگ پرنده ها پراست نمی توان خواب پرواز دید!
واقعا جای تاسف داره این طرز فکر تشریف ببر بیردن از تاپیک من دیگه نمیخوام صحبتاتتون بشنوم

برای پست هاش گزارش بزن.

و چه کس از آیین پاک ابراهیم روی گرداند به جز مردم بیخرد؟! زیرا ما ابراهیم را در دنیا (به شرف رسالت) برگزیدیم و البته در آخرت هم از شایستگان است.     وَمَنْ يَرْغَبُ عَنْ مِلَّةِ إِبْرَاهِيمَ إِلَّا مَنْ سَفِهَ نَفْسَهُ ۚ وَلَقَدِ اصْطَفَيْنَاهُ فِي الدُّنْيَا ۖ وَإِنَّهُ فِي الْآخِرَةِ لَمِنَ الصَّالِحِينَ آیه ۱۰۳ سوره بقره                                           تعریف میکنه ،میگه رفتم سر قبر دیدم هی داره با خودش میگه مادر کاش به جای تو من رو میزدن و گریه میکرد،مادره دیگه.....(مادر شهید آرمان علی وردی)
2738
درسته عزیزم ولی تو کشور ما از ابتدا روشنفکری به معنای از فرق سر تا نوک پا غربی شدن و کنار گذاشتن هرگ ...

نه من منظورم روشنفکر به معنای واقعی بود،😉 روشنفکری که به معنای فردیه که فکری روشن داره و با تفکر به واقعیت ها دست پیدا میکنه و به روشنایی ها میرسه 😁

وگرنه امروزه هر چقدر به تیرگی ها فکر کنیم روشن فکر تریم😂

#دوستان_ایرانی_باشیم🇮🇷    هم افکارمون🤗،هم شخصیتمون😎،هم اعمالمون🤠            ⬅️ جلال آل احمد میگه «آدم غرب زده شخصیت ندارد، چیزی است بی اصالت، خودش و خانه اش و حرف هایش، بوی هیچ چیزی را نمی دهد....» چرا اینجوری میگن؟ چون این افراد اصالت خود را رها کرده و در مسیری پا گذاشتن غیر از مسیر ذاتی خود و بدونیم حرف های این افراد غرب زده در جامعه ما هیچ ارزشی نداره ،چون بر خلاف باورهای اصیل ایرانی و جامعه اسلامی عمل میکنن😉 رهبر عزیز تر از جانم سایه ات از سر ما کم نشود حضرت ماه،وجودت افتخاریست برای ما😍
مدهبیا روشن فکر نیستن؟؟ عقب مونده ان؟؟ معزشون اندازه نخوده؟؟ اونی که نماز میخونه امله؟؟معزش تاریکه ؟ ...

نه عزیزم من همچین حرفی نزدم 

منظورم از مذهبی کساییه که عقاید فمنیستی ندارن و تابع اسلامن

«و زنانى را كه از نافرمانى آنان بيم داريد [نخست] پندشان دهيد، [بعد] در خوابگاه‌ها از ايشان دورى كنيد ...

این مسئله رو که برات توضیح دادم 

ولی این طرز قرآن خوندنت اشتباهه

کاملا اشتباه متوجه میشی

همیشه به تفسیر رجوع کن

نافرمانی فقط تو تمکین معنا داره اصلا

اینو وظیفه زن گذاشتن چون

حتی اینم برای اینه که مرد بیچاره جز این راه خدا چاره دیگه ای براش نذاشته و عذاب میکشه

اینه که شما میگی (خرجی در برابر تمکن ج ن س ی) بهش میگن فحشا.

انگار شما خودت رو زدی به خواب درسته 

خیلی خوبه که کمی قبل حرف زدن فکر کنی

حقوق زن و مرد در اسلام برابره 

چه بسا به زنان بیشتر اهمیت داده شده 

زنی که وظیفه اش تمکین از شوهرشه 

وظیفه شوهرش هم برآوردن نیاز های مادی و معنوی زنشه.

تو خود کشور های غربی هم  زن شوهر دار وظیفشه که شوهرش رو تامین کنه .

و چه کس از آیین پاک ابراهیم روی گرداند به جز مردم بیخرد؟! زیرا ما ابراهیم را در دنیا (به شرف رسالت) برگزیدیم و البته در آخرت هم از شایستگان است.     وَمَنْ يَرْغَبُ عَنْ مِلَّةِ إِبْرَاهِيمَ إِلَّا مَنْ سَفِهَ نَفْسَهُ ۚ وَلَقَدِ اصْطَفَيْنَاهُ فِي الدُّنْيَا ۖ وَإِنَّهُ فِي الْآخِرَةِ لَمِنَ الصَّالِحِينَ آیه ۱۰۳ سوره بقره                                           تعریف میکنه ،میگه رفتم سر قبر دیدم هی داره با خودش میگه مادر کاش به جای تو من رو میزدن و گریه میکرد،مادره دیگه.....(مادر شهید آرمان علی وردی)