2733
2739
میگم استاتر به اینها اینطور نگید بیشتر نیاز به دلسوزی دارن 

آخه میدونین امروز توخونه مون دعوا شد صبح 

منم امتحان داشتم خیلی عصبیم 

من هدفم این نبود که بخوام اسلام و فمنیستو به چالش بکشم توی این تاپیک 

خواستم ببینم فقط باید برای آینده ی خودم چیکار کنم

یسریا اومدن بدار رو اعصابم 

گاهی وقتا آدم واقعا حوصلح نداره

کسی که ازدواجو فاحشه گری میدونه شما چه توقعی از من داری؟

عزیزم چندین بار تو تاپیک گفته شده که مذهبی ظاهری  با مذهبی با ایمان و مومن متفاوته

آدم اینجوری ندیده ام تا بحال خیلی کم شدن جوری که نسلشون منقرض شدن 

رو بالشی که از مرگ پرنده ها پراست نمی توان خواب پرواز دید!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ما بافت خانوادگی نزدیکانمون بیشتر مذهبی و سنتی هست

زن سالاری بعد چند سال از نوع خشنش برقرار میشه.

دست بزن زیاد مردها ندارن، بیشتر بد دل هستن و گیر میدن به زن و بچه و خب بعد عقده میشه و در سال های بعد یه جور دیگه سر باز می کنه. آزادی های بیشمار پسرها دارند و دخترامون بسیار محدودن، حتی گاهی هنوز برای درس خواندن.

ولی بطن خونه، وقتی یه زن چند تا بچه به دنیا میاره و به قول خودشون میخش سفت میشه، تلافی همه بلاها رو سر شوهرش در میاره و خلاصه این جنگ و کشمکش از ابتدا تا انتهای زندگیشون ادامه داره

قرآن واسه تنبیه مردان سرکش هستن چه اجازه به زن داده  چرا فقط زن باید کتک بخوره مرد هیچی

پس فکر کردین مردها رو با چه حقی به خاطر نفقه و مهریه زندان میندازن، برای اونها هم هست

تازه برای مردها به لحاظ قانونی و حقوقی بیشتر قابل پیگیریه، مرد چطور میخواد ثابت کنه زنش ناشزه هست فقط خودشون میدونن و خداشون

2731
من نگفتم ربط داره میخوام یه آمار بگیرم ببینم روشن فکرا بیشتر میزنن یا مذهبیا

یعنی مذهبیا روشت فکر نیستن و عقب موندن؟همین به اصطلاح روشن فکرا ما رو به این روز نشوندن..اصلا این تقسیم بندی اشتباست بنظرم...هرکسی تظاهر به چیزی کنه داخل باطنش درست عکس اونه

کسی که تظاهر به دین کنه

وکسی که تظاهربه روشن فکری

کلا برعکس ظاهرشونن 

نفقه که فرق داره میگم اگه یه مردی سرکش بشه قرآن اجازد کتک زدن به زن داده یانه فقط این سوال جواب بده

بله، جزای زن و مرد سرکش یکیه

هر یک از زن و مرد زناکار را صد تازیانه بزنید؛ و نباید رأفت (و محبّت کاذب) نسبت به آن دو شما را از اجرای حکم الهی مانع شود، اگر به خدا و روز جزا ایمان دارید! و باید گروهی از مؤمنان مجازاتشان را مشاهده کنند

#دوستان_ایرانی_باشیم🇮🇷    هم افکارمون🤗،هم شخصیتمون😎،هم اعمالمون🤠            ⬅️ جلال آل احمد میگه «آدم غرب زده شخصیت ندارد، چیزی است بی اصالت، خودش و خانه اش و حرف هایش، بوی هیچ چیزی را نمی دهد....» چرا اینجوری میگن؟ چون این افراد اصالت خود را رها کرده و در مسیری پا گذاشتن غیر از مسیر ذاتی خود و بدونیم حرف های این افراد غرب زده در جامعه ما هیچ ارزشی نداره ،چون بر خلاف باورهای اصیل ایرانی و جامعه اسلامی عمل میکنن😉 رهبر عزیز تر از جانم سایه ات از سر ما کم نشود حضرت ماه،وجودت افتخاریست برای ما😍
حالا خیلی حرف زدیم از مومن و مذهبی واقعی یا غیرواقعی ولی به اینم توجه کنیم هیچ کسی معصوم نیست و همه ...

درسته 

میخوام بدونم که این یکی دوبار درطول زندگی 

تبدیل نشه به روزی دوبار🤦‍♀️

2740

فرزندم.... 

شما هنوز مجردی چرا اخه باید بشینی به این چیزا فکر کنی؟ 🤦‍♀️

آدم به هرچی زیاد فکر کنه سرش میاد... 

شما فقط کافیه هر خواستگاری اومد و شرایط کلیشو پسندیدی برای شناخت بیشترش وقت صرف کنی

و این آمار گیری هاهم کمکی بهت نمیکنه.... فقط ذهنتو خراب میکنه🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

سخنرانی استاد رائفی پورو توی نت سرچ کن  درمورد عاقید فمنیستی و غرب گرایی کاملا تحقیقاتشو توضیح ...

شما که مطالعه کردین بگو ببینیم چرا ایقد در اسلام نابرابری در زمینه ارث دیه است ولی  منطقی بگو چه دلیل داره 

رو بالشی که از مرگ پرنده ها پراست نمی توان خواب پرواز دید!
نفقه که فرق داره میگم اگه یه مردی سرکش بشه قرآن اجازد کتک زدن به زن داده یانه فقط این سوال جواب بده

بستگی داره سرکش تو چی باشه... 

مثلا زنی که تو بیرون خونه و امورات بیرون خونه سرکش باشه  نه هر جای دیگه ای... 

مثلا زنی ک بدون اجازه شوهرش بره خونه دوستش... شوهرش موظفه چندین بار تذکر بده... و اگر گوشش بدهکار نبود با چون مسواک جوری ک قرمز نشه بزنه، 😂 البته اگه خودش خنده ش نگیره با اون مسواک😅

مرد هم اگه تو مواردی سرکش بشه بله قانون مقابله میکنه باهاش

شما که مطالعه کردین بگو ببینیم چرا ایقد در اسلام نابرابری در زمینه ارث دیه است ولی  منطقی بگو چ ...

من اجازه هست بگم؟ ☺️

#دوستان_ایرانی_باشیم🇮🇷    هم افکارمون🤗،هم شخصیتمون😎،هم اعمالمون🤠            ⬅️ جلال آل احمد میگه «آدم غرب زده شخصیت ندارد، چیزی است بی اصالت، خودش و خانه اش و حرف هایش، بوی هیچ چیزی را نمی دهد....» چرا اینجوری میگن؟ چون این افراد اصالت خود را رها کرده و در مسیری پا گذاشتن غیر از مسیر ذاتی خود و بدونیم حرف های این افراد غرب زده در جامعه ما هیچ ارزشی نداره ،چون بر خلاف باورهای اصیل ایرانی و جامعه اسلامی عمل میکنن😉 رهبر عزیز تر از جانم سایه ات از سر ما کم نشود حضرت ماه،وجودت افتخاریست برای ما😍
یعنی مذهبیا روشت فکر نیستن و عقب موندن؟همین به اصطلاح روشن فکرا ما رو به این روز نشوندن..اصلا این تق ...

نه عزیزم منظور استاتر این نیست، تو صفحات قبل با هم اینو حل کردیم😁