2737
2734
اسی مذهب و روشنفکری رو به روی هم قرار نمیگیره🤦🏻‍♀️ شهید مطهری نمونه یک فرد مذهبی روشنفکره

منظورم کساییه که عقاید فمنیستی و این جرت و پرتا رو دارن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

آره فهمیدم چی شد عزیزم، من فکر کردم همه روشنفکر رو یه جور معنا میکنن🤦🏻‍♀️ الان فهمیدم منظور شما معنایی که من برداشت میکنم نیست😂

منظورت عقاید و تفکرات غربیه

#دوستان_ایرانی_باشیم🇮🇷    هم افکارمون🤗،هم شخصیتمون😎،هم اعمالمون🤠            ⬅️ جلال آل احمد میگه «آدم غرب زده شخصیت ندارد، چیزی است بی اصالت، خودش و خانه اش و حرف هایش، بوی هیچ چیزی را نمی دهد....» چرا اینجوری میگن؟ چون این افراد اصالت خود را رها کرده و در مسیری پا گذاشتن غیر از مسیر ذاتی خود و بدونیم حرف های این افراد غرب زده در جامعه ما هیچ ارزشی نداره ،چون بر خلاف باورهای اصیل ایرانی و جامعه اسلامی عمل میکنن😉 رهبر عزیز تر از جانم سایه ات از سر ما کم نشود حضرت ماه،وجودت افتخاریست برای ما😍
بعید نیست شما روشن فکری باشی که خودتو الکی مذهبی نشون میدی،

اره..منم تو تاپیکایی دیدمشون که مخالف دین و مذهب هست..حالا دیگه نمیدونم شوهرش چه عقایدی داره

💚 اهل شکر تنها گروهی اند در عالم، که چشمان زیبابین دارند! زیبایی ها را می بینند و به زبان می آورند! تنها گروهی اند که آرامش بخش این و آنند، هم قدرت پرواز دارند و هم قادرند دیگران را با خویش؛ از زمین بلند کنند؛ درست شبیه خدا🧡       یا قابلُ..یا قابلُ...یا قابل...__می شود قبول مان کنی؟ اینجا آنقدر تنگ شده،آنقدر نا امن شده،آنقدر سنگ روی سنگ بند نیست، که فقط یک آغوش از جنس تو، توان دارد حالمان را خوب کند!... __می شود قبول مان کنی؟؟ همین قومی که روی زمین، هرچه راه بود؛ رفتند تا خود را به کوچه ای،خیابانی،شهری... به نام آرامش برسانند،اما نشد!... __می شود قبول مان کنی؟ این همه آدم نصفه و نیمه را... که همه بدون شما یک جای کارشان لنگ می زند!... __ می شود قبول مان کنی؟؟ چشمِ آدمیزاد، بیش از هزار سال است، که *انسانِ کامل* ندیده است!...   انسانی همه چیز تمام... انسانی تمام قد، شبیه*خدا*... قلب آدمیزاد نیز، بیش از هزار سال است، در آغوشی امن نَگریسته است!...__ می شود قبول مان کنی؛انسانِ تمام؟؟ ما بی تو ناتمام می مانیم... اللهم عجل لولیک الفرج❤📍 استاد شجاعی یه فهم دیگه از زندگی بهم داد، به بلندای آفتاب؛به زلالی آب @ostad_shojae ❤ 📍زندگی را دوست دارم ❤رهبرم❤ را بیشتر /📍 آرامش در چشمانت، آرامش قبل از طوفان💔 با هر قدمت می پیچید،فریاد یلی در میدان💔 عاشق که شدی،بی باکی💔 عشاق علی،بی ترسند💔از خاطره ات لرزانند💔 از اسم تو هم می ترسند!!💔حاج قاسم💔

در درجه ی اول من روشن فکر رو کسی مثل شهیدمطهری میدونم که به چه قشنگی جایگاه زن در اسلام رو نوشته نه کسی که برای تقلید از غرب دست گذاشته روی بدترین چیزهاش . غرب هم چیزهای خوب و بدی داره .ولی متاسفانه امروزی ها فقط دنبال چیزهاییش رفتن که حتی خود غرب رو هم عقب نگه داشته🤣

و در مورد سوال اصلی . من پدرم مقید به دستورات دینیه . طلبه نیست ولی خیلی دوست داره دین رو و درموردش مطالعه میکنه. کمتر از گل به مادرم نگفته . با دلیل و بی دلیل دست و صورتش رو میبوسه و ازش تشکر میکنه بابت ۲۵ سالی که کنارش بوده .

خودم دوران نوجوونی تحت تاثیر دوستان مدرسه خیلی دور شده بودم از دین . ۲ سالی هست که راه درست رو پیدا کردم .به شدت آرامش و امید به زندگیم بیشتر شده . بی خود نیست که خود خدا هم میگه الا بذکر الله تطمئین القلوب....

ساصبرُ حتی یعجز الصبرُ عن صبری...ساصبرُ حتی یاذنُ الرحمنَ فی امری...ساصبرُ حتی تذوبُ الجبالَ من صبری...ساصبرُ حتی یعلمُ الصبرَ انّی صبرتُ علی شئ امرُّ من الصبرِ..!
کلام پروردگاری که خود انسان رو آفریده و دانای دانایان هست نمیتونه توش شک و شبه باشه. قران برای همه ا ...

برای همینه گفتن قرآن و عترت از هم جدا نمیشن و کنار هم قرار بدین

ما آدم های عادی حتی اشتباه برداشت میکنیم با قرآن خوندن تنها

اصلا برای همین خدا وجود ائمه بعد پیامبرو واجب کرد تا برای مردم توضیح بدن

2740
انگار شما خودت رو زدی به خواب درسته  خیلی خوبه که کمی قبل حرف زدن فکر کنی حقوق زن و مرد در اس ...

والا چی فکر کردن؟ 

اگه قراره ازدواج کنن و تمکین نکنن خب چرا اون بیچاره رو گرفتار میکنن؟ 

بی منطقی واقعا بی داد میکنه

بله خب اون کشور ها چیزی به نام مهریه هم ندارن و اینکه مرد وظیفشه خرج زندگی و زن و بچه رو بده  ...

فقط یه کلمه بهت میگم مطالعه تو بیشتر کن و دیدتو باز کن

در ضمن شما صاحب اینجا نیستی که در کمال بی ادبی میگی از تاپیکم برو بیرون، اینجا یه سایت عمومی و تبادل نظره، وقتی تاپیک میزنی عمومی میشه و هرکسی میتونه توش نظر بده و شما مالکش نیستی!

فمنيست چرت و پرت است عايا؟😅🤦🏼‍♀️

من هروقت ميرم توو تاپيكاي مذهبي يجاي كار ميلنگه و يچيزي باعث ميشه نظرم عوض بشه راجبشون 

الانم اين حرف شما

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
قرآن واسه تنبیه مردان سرکش هستن چه اجازه به زن داده  چرا فقط زن باید کتک بخوره مرد هیچی

خب با این حرفت کاملا متوجه شدم شدم روشنفکری 

عزیزم تشریف ببر بیرون لطفا 

گفتم فقط مذهبیا بیان

«و زنانى را كه از نافرمانى آنان بيم داريد [نخست] پندشان دهيد، [بعد] در خوابگاه‌ها از ايشان دورى كنيد ...

قرآن که همه جزئیات رو نگفته ، اگه تو قرآن همه جزئیات بود دیگه نیازی به علمی به نام تفسیر نبود ، قرآن رو تفسیر میکنن تا همین جزئیات رو دربیارن ، منم جایی خوندم که حضرت علی گفت اگه زدید در حدی باشه که جاش نمونه یه جورایی واسه هشدار دادن

فمنيست چرت و پرت است عايا؟😅🤦🏼‍♀️ من هروقت ميرم توو تاپيكاي مذهبي يجاي كار ميلنگه و يچيزي باعث مي ...

اسلام فمینیست ترین دین جهاته.

و چه کس از آیین پاک ابراهیم روی گرداند به جز مردم بیخرد؟! زیرا ما ابراهیم را در دنیا (به شرف رسالت) برگزیدیم و البته در آخرت هم از شایستگان است.     وَمَنْ يَرْغَبُ عَنْ مِلَّةِ إِبْرَاهِيمَ إِلَّا مَنْ سَفِهَ نَفْسَهُ ۚ وَلَقَدِ اصْطَفَيْنَاهُ فِي الدُّنْيَا ۖ وَإِنَّهُ فِي الْآخِرَةِ لَمِنَ الصَّالِحِينَ آیه ۱۰۳ سوره بقره                                           تعریف میکنه ،میگه رفتم سر قبر دیدم هی داره با خودش میگه مادر کاش به جای تو من رو میزدن و گریه میکرد،مادره دیگه.....(مادر شهید آرمان علی وردی)
فمنيست چرت و پرت است عايا؟😅🤦🏼‍♀️ من هروقت ميرم توو تاپيكاي مذهبي يجاي كار ميلنگه و يچيزي باعث مي ...

عزیزم عقاید فمنیستی توی خود غربم به چالش کشیده شده؛ چون توش خیلی افراط شده و منجر به انحرافات جن.سی هم شده....قبول دارم که توی کشور کمتر به حقوق زنا رسیدگی شده؛ ولی فمنیسم راهکار درست این مشکل نیست..م

💚 اهل شکر تنها گروهی اند در عالم، که چشمان زیبابین دارند! زیبایی ها را می بینند و به زبان می آورند! تنها گروهی اند که آرامش بخش این و آنند، هم قدرت پرواز دارند و هم قادرند دیگران را با خویش؛ از زمین بلند کنند؛ درست شبیه خدا🧡       یا قابلُ..یا قابلُ...یا قابل...__می شود قبول مان کنی؟ اینجا آنقدر تنگ شده،آنقدر نا امن شده،آنقدر سنگ روی سنگ بند نیست، که فقط یک آغوش از جنس تو، توان دارد حالمان را خوب کند!... __می شود قبول مان کنی؟؟ همین قومی که روی زمین، هرچه راه بود؛ رفتند تا خود را به کوچه ای،خیابانی،شهری... به نام آرامش برسانند،اما نشد!... __می شود قبول مان کنی؟ این همه آدم نصفه و نیمه را... که همه بدون شما یک جای کارشان لنگ می زند!... __ می شود قبول مان کنی؟؟ چشمِ آدمیزاد، بیش از هزار سال است، که *انسانِ کامل* ندیده است!...   انسانی همه چیز تمام... انسانی تمام قد، شبیه*خدا*... قلب آدمیزاد نیز، بیش از هزار سال است، در آغوشی امن نَگریسته است!...__ می شود قبول مان کنی؛انسانِ تمام؟؟ ما بی تو ناتمام می مانیم... اللهم عجل لولیک الفرج❤📍 استاد شجاعی یه فهم دیگه از زندگی بهم داد، به بلندای آفتاب؛به زلالی آب @ostad_shojae ❤ 📍زندگی را دوست دارم ❤رهبرم❤ را بیشتر /📍 آرامش در چشمانت، آرامش قبل از طوفان💔 با هر قدمت می پیچید،فریاد یلی در میدان💔 عاشق که شدی،بی باکی💔 عشاق علی،بی ترسند💔از خاطره ات لرزانند💔 از اسم تو هم می ترسند!!💔حاج قاسم💔