2737
2734
حالا شوهر ک حتما تو دانشگاه نیست درسته پسزا زیر بارنمیرنبرا ازدواج موقعیت خوب کم ولی استادی یا ازطری ...

اگرم بوده اصلا دلخواهم نبودن و  ردشون كردم

كارِ خدا نشد نداره😍🤲

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اخه عزيزم من خيلى خواستگاراى خوبى داشتم كه بدون اينكه بذارم بيان گفتم ردشون كنن.....

منم قبل ٢٢سالگي مورداي عالي از سمت همكاراي مامانم معرفي ميشد ولي اونموقع خيلي بچه بودم همون بهتر كه مامانم اجازه نداد.تازه از ٢٦سالگيم يعني پارسال آمادگي پيدا كردم و ميفهمم زندگي مشترك يعني چي.به نظرم آماده بودن و اطلاعات داشتن خيلي مهم تره تا سن ازدواج

خداوند تكليف فردا را از ما نميخواهد،آن وقت تو به فكر فردايي؟
2728
ميشه دليلت رو بگى عزيزم

ازدواج فقط یه مسئولیت عجیب سنگینه. هیچ خبری هم اونورش نیست. ببین ازدواج باید واست یه موضوع کاملااااا عادی باشه. یه موضوعی که مهم نباشه کی و کجا میخواد اتفاق بیفته. باید قبل ازدواج هدف داشته باشی. بری دنبال هدفهات، موفق بشی، به یه جایگاه مطمئن برسی.

هر زمان فهمیدی از زندگی چی میخوای، تو مسیر هدفت قرار گرفتی، حالا اگه تو این راه یه مورد ازدواج خیلی خوب سر راهت قرار گرفت بهش فکر کنی. وگرنه اینکه از یه سنی همه چیو تعطیل کنی و فقط به خواستگار و ازدواج فکر کنی شک نکن بعدا پشیمون میشی.

دارم وسایلمو میفروشم. عکس همه رو تو پیج گذاشتم.اگه خواستی یه نگاه بنداز شاید چیزی احتیاج داشتی.😘😘 mohajerat_forush

26 سالم بود ارشدمو گرفتم. شوهرم 29بود. هر دومون میگیم دیر ازدواج کردیم اگر برگردیم خیلی زودتر

دوست داشتم 22 ازدواج می‌کردم. البته خواستگار همیشه داشتم اما مناسب نبودن

راستی تو دانشگاه آشنا شدیم و سه تا میوه خوشمزه داریم

اگرم بوده اصلا دلخواهم نبودن و  ردشون كردم

هنوز سنت کم وقت بسیار

اگر بخواهی به هرچیزی که به تو گفتهمی‌ شود، واکنشی عاطفی نشان بدهیبه «رنج بردن» ادامه خواهی داد.  اگراجازه دهی کلماتِ دیگران تو را کنترلکند، هرچیز دیگری هم تو را زیر سلطهخواهد گرفت! نفس بکش و بگذار بگذرد ...!!
2740

من ۳۳ سالمه.۲۲ سالگی ازدواج کردم سن خوبی بود فقط همسرم بعدش رفت سربازی اذیت شدم ولی رفتم ارشدمو گرفتم و اینکه اگه به عقب برگردم از اول مستقل میشم و کنار خانواده همسر زندگی نمیکنم و شاید هم زودتر بچه دار بشم

هرجای دنیایی دلم اونجاست. من کعبه مو دور تو میسازم. من پشت کردم به همه دنیا. تا رو به تو سجاده بندازم❤️  ❤️
2706