2737
2739
ازدواج فقط یه مسئولیت عجیب سنگینه. هیچ خبری هم اونورش نیست. ببین ازدواج باید واست یه موضوع کاملااااا ...

كاملا حرفاتو قبول دارم

ولى متاسفانه حرفاى اطرافيان روى ذهن ادم تاثير ميذاره و ادم دائم فكر ميكنه از بقيه عقب افتاده كه ازدواج نكرده

اونم به خاطر فرهنگى كه جا افتاده

كارِ خدا نشد نداره😍🤲

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بعضیام بد ازدواج عاشق میشن در کل اینو می خوام بگم اگ زن زندگی خوبی داشه باشه شوهرش انسان باشه همسرشو ...

منم منطورم اين نبود كه بركرده به مجردى

منظورم اين بود توى همون سن ازدواج ميكرد يا نه ؟

كارِ خدا نشد نداره😍🤲
2731
كاملا حرفاتو قبول دارم ولى متاسفانه حرفاى اطرافيان روى ذهن ادم تاثير ميذاره و ادم دائم فكر ميكنه از ...

میفهمم چی میگی عزیزم. ولی حتما از تجربه های دیگران استفاده کن گلم. ادم انقدر فرصت نداره که بخواد همه چیو خودش تجربه کنه. من اگه از تجربه های دیگران استفاده میکردم‌شاید الان زندگیم جور دیگه ایی رقم میخورد.

نشنیده گرفتن ۴ تا حرف از اطرافیان خیلیییی راحتتر از یه ازدواج اشتباه و یه عمررررر حسرت و پشیمونیه. دقت کن یه عمرررررر. خیلیه. 

ایشاالله که بهترینا برات اتفاق بیفته عزیزم.🥰🥰

دارم وسایلمو میفروشم. عکس همه رو تو پیج گذاشتم.اگه خواستی یه نگاه بنداز شاید چیزی احتیاج داشتی.😘😘 mohajerat_forush
2738