2733
2734
دانشجو حقوقم قصدم وکالته

خوبه؟؟؟ 

منم دوست دارم برم ولی میگن خوب نیست حق و ناحق زیاده داره خیلی هم وکیل داریم 🤧 گیر کردمممم خدایاااا

امروزفهمیدم که فهمیدن دراین دنیا  تلخ ترین وبدترین حقیقت هستی است.‌ ای کاش ندانی! امروز نبایددانا باشی که دانایی ات  تیشه ای بر رگ های نازک وکلفت گردنت می شود! ای کاش نمیدانستم که میدانم!
خي عزيزم توى دانشگاه هم اون فردى كه من ميخواستم نيومد براى ازدواج

حالا شوهر ک حتما تو دانشگاه نیست درسته پسزا زیر بارنمیرنبرا ازدواج موقعیت خوب کم ولی استادی یا ازطریق دوستاتت پسرعموی کسی کاری برات پیش نیومد واسطه کنن اون طوری منطورم والا دانشجوها اکثرا مالی مشکل دارن

اگر بخواهی به هرچیزی که به تو گفتهمی‌ شود، واکنشی عاطفی نشان بدهیبه «رنج بردن» ادامه خواهی داد.  اگراجازه دهی کلماتِ دیگران تو را کنترلکند، هرچیز دیگری هم تو را زیر سلطهخواهد گرفت! نفس بکش و بگذار بگذرد ...!!
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من ۱۵ سالمه و از ازدواج متنفرم

گُفت چادُرَت را بِپوش تا ایمانِ مَردی نَلَرزَد...ایمانی کِه بِه گیسویی لَرزَد بِه چِه اَرزَد!! و تن ات شد وطنمN❤ یا حسین🖤خدایا ایول خیلی مردی*هذا من فضل ربی*:یعنی : چقد حس میکنم حواست بهم هست چقد حس میکنم بزرگی چقد بهت اعتماد دارم چقد رو کارات شک ندارم چقد حس میکنم دوستم داری چقد خوبی دمت گرم نگران فردا نیستم نگران اینده نیستم چون وقتی بهت اعتماد کردم واقعا حس میکنم تو دستای تو ام ببخش اگه بنده هات بهت اعتماد ندارن و نمیفهمن چقد تو بزرگی خودم ی تنه عاشقتم و تا ته تهش قول میدم ذره ای ازت ناامید نشم انقد که تو وجودم حک شدی ناامیدی واسم معنا نداره میدونی چیه؟ انگار تو دنیا پارتی دارم ی پارتی که باهاش میتونم به همه خواسته هام برسم احساس میکنم هرچی که میخوامو فقط کافیه بخوام هرچی که میخوام بهش برسمو کافیه از ته دل ازت بخوام بنظرم کسی که با تو باشه میتونه به بهترینا تو جهان برسه...میدونی خیلی خوبی خیلی من بهترین پارتی رو دارم تو این دنیا...خدایا مواظب عشقم باش  @دخی_بهمنی هرروز منتظرتم تا برگردی مطمعنم منو فراموش نمیکنی و دوباره برمیگردی.نگار برگرد عشقم بدون تو داغونم👉این امضارو همیشه یادگاری میزارم بمونه تا یادم باشه روز برگشت نگارم یعنی ۱۳ فرودین ۱۴۰۰ بهترین روز زندگیم بود..خدایا شکرت♡
2731

مجردم 

چون فکر میکنم ادم چه برای رابطه ی عاطفی چه ازدواج چه مادر شدن باید رو خودش کار کنه و من هنوز فرصت اینو پیدا نکردم. البته خدایی دوران بسیار خوش و خجسته ایه و راضیم و توصیه میکنم😋😋

دردی که احساس می‌کنید، درد شکستن همان پوسته‌ای است که درک شما را محاصره کرده است.
سنتی بود ازدواجتون؟  از قبل میشناختید همسرتونو؟

پسرخالمه نه سنتی نبوده اون 26 خواستگاری کردنش از خودم بود بعد 27 به بقیه گفتیم و اومد نامزد کردیم 😅

متأسفانه بیشتر مردم «تحمل کردن» را آسان‌تر از «تغییر دادن» می‌پندارند ...
خوبه؟؟؟  منم دوست دارم برم ولی میگن خوب نیست حق و ناحق زیاده داره خیلی هم وکیل داریم 🤧 گیر کر ...

منکه از دوران دبیرستان عاشق این رشته شدم و تلاشمو دارم میکنم شماهم به حرف کسی اهمیت نده. به هرچی علاقه داری برو دنبال همون

چرا اینقدر زود میتونم بدونم؟

کلا اینجا  همین سن دخترا ازدواج میکنن

پشت هر اکانت مجازی قلبی درحال تپیدن است ....              به کانال تلگرامم سر بزنید تازه تاسیسه حمایت کنید لطفا🥺.     @nab_text31

22سالمه تازه درسم تامام شده میخام ادامه بدم

اگه مورد خوب پیدا شد که به معیارهام بخوره ازدواج میکنم ولی الانم از زندگیم شکر خدا راضیم چون بهم خوش میگذره 

بسم الله الرحمن الرحیم💕خدایی که برای خندوندن یدونه گل روی زمین آسمونشو به گریه میندازه میتونه آرزوی تو رو هم برآورده کنه چون بزرگتر از آرزوی توئه پس ایمان داشته باش بهش و اعتماد کن خدایا شکرت💕                       
لطفا همه جواب بدن تا اونايى كه تو موقعيت الان يا قبلا ما هستن بتونن راحت تر تصميم بگيرن كه چى ب ...

اگ ب اونی ک دوسش داری عاشقشی برسی واونم دوست داشه باشه دیگ چ دلیلی داره ادم بخواد برگرده ب مجردی