2733
2739
عنوان

پیام داده ببخشید کره بز :|

| مشاهده متن کامل بحث + 1142 بازدید | 72 پست
چقدر راحتی که میگی دید که دید  ذره ای هم خودت مقصر نمیدونی  دیگه هم مادرش زدتش  ...

اره منم اشتباه کردم ولی انتظار نداشتم   

ميدونين من كيم؟ هموني كه نسبت به جاريش حسودي ميكرد چون خيلي زرنگه ولي من تنبل و گشاد 😭  خدايا اگه منو زرنگ نميكني اونو تنبل كن 😭 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هیچی فقط لباسامو عوض کردم. من فکر کنم به خاطر اینکه گفتم دید ک دید ناراحت شد

وا چه موضوع مسخره ای  شمام نباید اینو میگفتی  

من همه تونو میشناسم ۵سال میام نی نی سایت ولی کاربر خاموش بودم با بیشترتون شادی کردم  گریه کردم خندیدم غصه خوردم حرص خوردم😏  یه کاربری ام زدم ولی با یه خانوم بی تربیت دعوام افتاد با غرور خودمو تعلیق کردم😏
تقصیر از شوهرته که بهش رو داده تو هم عشوه خرکی نیای کا اصن نیاد 

خیلی بهش رو داده. هفته ای 3 بار میاد خونمون با پسر دایی و داییش بازی کنه    منم میرم تو اتاق درو میبندم 

ميدونين من كيم؟ هموني كه نسبت به جاريش حسودي ميكرد چون خيلي زرنگه ولي من تنبل و گشاد 😭  خدايا اگه منو زرنگ نميكني اونو تنبل كن 😭 
2728
هیچی فقط لباسامو عوض کردم. من فکر کنم به خاطر اینکه گفتم دید ک دید ناراحت شد

شما  که میدونی بچه انقدر بی تربیت تره بیشتره حواستو جمع کن موقع لباس عوض کردن

من همه تونو میشناسم ۵سال میام نی نی سایت ولی کاربر خاموش بودم با بیشترتون شادی کردم  گریه کردم خندیدم غصه خوردم حرص خوردم😏  یه کاربری ام زدم ولی با یه خانوم بی تربیت دعوام افتاد با غرور خودمو تعلیق کردم😏

اول افرین به شعور مادرشوهرت 

دوم پدرشوهرت ایول داره که از طرف پسر بیشعورش زنگ زده عذر خواهی

سوم پسره همچین کوچیک هم نیس پسر منم کلاس ششمه حتی کسی جلوش لباس دربیاره سرش رو بلند نمیکنه

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    
2740
وا چه موضوع مسخره ای  شمام نباید اینو میگفتی  

واقعا خاکبرسرم    مامانم که نشسته هی میگه همین؟ واسه همین قهرین؟ واسه این زده تو گوشت؟

خیلی بهش رو داده. هفته ای 3 بار میاد خونمون با پسر دایی و داییش بازی کنه     منم میرم تو ...

پاشو ببر از زندگیت خواهر منم یه پسر برادر شوهر داشت همیشه خونه اینا بوددکش کرد 

برای حاجت روا شدن همه نی نی سایتیا صلوات اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم 

عزیزم من جا شما باشم شرط میزارم 

میگم بهش اولا به احترام پدر و مادرته که باهات حرف میزنم 

دوما جلو همه غلط کردی زدی جلو همه هم باید ازم عذر خواهی کنی (همه ی اون جمع باید باشن)

سوما باید به من یه تعهدی قول سفت و سختی بدی که دیگه از این غلطا نمیکنی 

درضمن میرم با اون بچه حرف میزنم که ادم نمیتونه همه جا مواظب باشه ادم احتیاطشو میکنه ولی تو هم دیدی اولا باید چشماتو بگیری و خودت نگاه نکنی 

دوما باید به خودم میگفتی که من بیشتر مراقب باشم یا به کسی نگی 

و اینکه هوای پدر شوهر مادر شوهرمم مخصوصا مادر شوهرمو بیشتر داشتم چون پشتمن و ادمن و میدونن بچه اشونو حتی با اینکه بزرگ شدن ولی باز یه جاهایی نیاز به تربیت دارن 

https://rastmard.com/?mref=eln   دوستان این یه سایت باحال و معتبر که درباره ی معنویت و انرژی درمانی صحبت میکنه  برای دوستانی که در این زمینه سوال دارن یا بیشتر میخان بدونن🌟🍓
اول افرین به شعور مادرشوهرت  دوم پدرشوهرت ایول داره که از طرف پسر بیشعورش زنگ زده عذر خواهی س ...

مادر شوهر و پدرشوهرم همیشه به ما عروسا مثه دخترش نگاه میکنه گرچ جاریمو بیشتر دوست داره    

این توی اتاق بوده اون تو حیاط شایدم ندیده باسع😤

اره من اصن میگم ندیده فقط واسه لجه من اومده گفته

2706