2737
2739
عنوان

پیام داده ببخشید کره بز :|

| مشاهده متن کامل بحث + 1140 بازدید | 72 پست
باید یکی خوابوند تو دهن اون بچه ی اشغال صبر کن بیاد بیافته به پات نرو که بعدا پشیمون میشی

نمیدونم وقتی من رفتم چیکارش کردن 

ميدونين من كيم؟ هموني كه نسبت به جاريش حسودي ميكرد چون خيلي زرنگه ولي من تنبل و گشاد 😭  خدايا اگه منو زرنگ نميكني اونو تنبل كن 😭 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من از مادرشوهرت خوشم اومد افرین،هر کسی فک نکنم بخاطر عروس دست رو پسرش بلند کنه قدرشو بدون😁
وایسام شوهرت بیاد دنبالت بعد برو خودت نری،وقتیم رفتی خونت بی محلی کن که بدونه باید دفعه اول و اخرش باشه

عزیزِ خواستنیِ کوچولوی من سلام 🥰با این که خیلی یهویی اومدی و مامان و غافلگیر کردی ولی خوش اومدی عدسی مامان👼امروز در تاریخ۱۴۰۰/9/۱۶ برای اولین بار صدای قلبت و گوش دادم  قلب مادر🤩بی صبرانه منتظرتم عدسی من🤩عدسی، سوم مرداد به دنیا اومد👶و زندگی آروم و یکنواخت ما رو نابود کرد🥴😁❤

افرین به مادرش واقعا جای تحسین داشت

من یه زن فمنیستم و به فمنیست بودنمم بع شدت افتخار می کنم ازادی و برابر حق همه انسان هاستبرای بحث و دعوا نیومد و معتقدم نظر هرکسی تا وقتی که به جامعه ضرر نزنه برای خودش قابل احترامه البته تا وقتی که به جامعه ضرر نزنه توی تاپیکای کتاب و فیلم و اطلاعات پزشکی [درحددانشجو]می تونم کمک کنم♥

اسی بشین سر جات بزار خودش بیاد دنبالت 

ببخشیدا ولی توله خواهر شوهرت خیلی فضوله من باشم دیگه محل سگ نمیزارم انتر

من یه  قانون جذبی ام   و آشنا به مسائل ضمیرناخوداگاه  اگه تو نوشته هام کلمات غیرمرتبط هست برای اینه ک از تایپ صوتی استفاده میکنم و بعضی کلمات و گوشی اصلاح می‌کنه  
بابا کلاس شیشمه 😐بچه ای بیش نیست الان پسر دایی من پنجمه کاملا مثل ی بچه که عقلش کامل نیسته هنوز دار ...

اینم خیلی بچه و بی ادب و لوسه    

ميدونين من كيم؟ هموني كه نسبت به جاريش حسودي ميكرد چون خيلي زرنگه ولي من تنبل و گشاد 😭  خدايا اگه منو زرنگ نميكني اونو تنبل كن 😭 
2738

یعنی چی مگر شمارو تو چه حالتی دیده  بود انقدر همسرت  ناراحت  شده 

من همه تونو میشناسم ۵سال میام نی نی سایت ولی کاربر خاموش بودم با بیشترتون شادی کردم  گریه کردم خندیدم غصه خوردم حرص خوردم😏  یه کاربری ام زدم ولی با یه خانوم بی تربیت دعوام افتاد با غرور خودمو تعلیق کردم😏
اسی بشین سر جات بزار خودش بیاد دنبالت  ببخشیدا ولی توله خواهر شوهرت خیلی فضوله من باشم دیگه مح ...

نمیزاشتم هیچوقت    ازش بدم میاد خیلی. با اینکه خاهرشوهرم عالیه ولی بچش روی مخه منه

یعنی چی مگر شمارو تو چه حالتی دیده  بود انقدر همسرت  ناراحت  شده

هیچی فقط لباسامو عوض کردم. من فکر کنم به خاطر اینکه گفتم دید ک دید ناراحت شد

2706