2733
2734
عنوان

پیام داده ببخشید کره بز :|

| مشاهده متن کامل بحث + 1140 بازدید | 72 پست

می تونی پای اون بچه رو هم از زندگیت ببری و بگی دیگه خونم تا چند وقت نمیاد تو هم از اون بچه باید فاصله بگیری تمام

https://rastmard.com/?mref=eln   دوستان این یه سایت باحال و معتبر که درباره ی معنویت و انرژی درمانی صحبت میکنه  برای دوستانی که در این زمینه سوال دارن یا بیشتر میخان بدونن🌟🍓

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره منم اشتباه کردم ولی انتظار نداشتم    

خب عزیزم اون حرف شما باعث تمام این کش و قوس ها شد👉👉👉

اگه یه جور دیگه ای حرف زده بودی و اظهار ناراحتی میکردی به جای اینکه بگی دید که دید(یعنی به جهنم) 

نه اون تو گوشت زده بود نه بقیه ماجراها پیش اومده بود 

عذرخواهی هم که کردن 

مادرش هم الحق خوب جواب داده عمرا مادرشوهرا چنین کاری کنند 

پس بیخش و تمامش کن 

عزیزم من جا شما باشم شرط میزارم  میگم بهش اولا به احترام پدر و مادرته که باهات حرف میزنم  ...

راست میگییییییی همه حرفات درستهههههههه. ولی اون قسمت عذرخاهیو فکر نکنم حاضر بشه 

ميدونين من كيم؟ هموني كه نسبت به جاريش حسودي ميكرد چون خيلي زرنگه ولي من تنبل و گشاد 😭  خدايا اگه منو زرنگ نميكني اونو تنبل كن 😭 
2731

زیاد کشش نده اومد عذرخواهی کرد برگرد بگو به احترام پدرو مادرت برگشتم ..بعد هم بگو دیگه اجازه نمیدی خواهرزاده ش در هفته سه بار بیاد ..

HTML • Image URL • Blogger • Friendster • hi5 • MSN • MySpace • Facebook • Wordpress • Google Plus • iGoogle • Hyves
می تونی پای اون بچه رو هم از زندگیت ببری و بگی دیگه خونم تا چند وقت نمیاد تو هم از اون بچه باید فاصل ...

تا اطلاع ثانوی نمیخام ببینمش 

ميدونين من كيم؟ هموني كه نسبت به جاريش حسودي ميكرد چون خيلي زرنگه ولي من تنبل و گشاد 😭  خدايا اگه منو زرنگ نميكني اونو تنبل كن 😭 

بچه ها مرسی که راهنمایین کردین    برم همه راهکارا رو به مامانم بگم ببینم کدومشو انجام بدیم   

راست میگییییییی همه حرفات درستهههههههه. ولی اون قسمت عذرخاهیو فکر نکنم حاضر بشه 

بگو من نمیدونم جلو همه زدی بایدم درست و حسابی جبران کنی 

با دو تا پیام الکی نمیتونی کاری و که کردی جبران کنی 

ببین عزیزم من کاری به خانواده همسرت ندارم 

اما همسرت ارزشتو اورده پایین فردا دعوایی بشه میگن این همون دختره بود شوهرش زد تو گوشش برگشت 

ارزشتو پس بگیر کوتاه نیا با احترام برگرد پیش خانواده 

اون غرور داره تو چرا نداشته باشی با دو پیام برگردی 

نباید بزاری عادتش بشه و فکر کنه با دو تا پیام میتونه برت گردونه 

https://rastmard.com/?mref=eln   دوستان این یه سایت باحال و معتبر که درباره ی معنویت و انرژی درمانی صحبت میکنه  برای دوستانی که در این زمینه سوال دارن یا بیشتر میخان بدونن🌟🍓
2740
بگو من نمیدونم جلو همه زدی بایدم درست و حسابی جبران کنی  با دو تا پیام الکی نمیتونی کاری و که ...

دقیقااااا 

دقیقااااا

خیلیا این موقع ها نمیرن پیش خانواده اشون 

اما تو که رفتی باید غرورتو پس بگیری و بدونه باید خودشو کنترل کنه و هر چی شده باشه تو خونه خودتون باید بهتون بگه نه جلو جمع 

زدن شوهرش که اشتباه بود 

اما وقتی کسی ناموسش که زنش باشه رو دیده 

بعد زنش هم برگرده بگه دید که دید 

واقعا چه انتظاری از شوهرش دارید؟

نباید میزد ولی این حجم عصبانیتش نشانه غیرتش رو زنش هست و اینکه زنش دوست داره 

واقعا رفتار پدر و مادرشوهرش جای تقدیر داره 

یکیشون تو گوش پسرش زده جلوی جمع بخاطر عروس

یکیش خودش کوچیک کرده و زنگ زده عذرخواهی

در صورتی که خود استارتر مقصر هست که اولا مواظب نبوده کسی موقع تعویض لباس ببینتش 

بعد هم اصلا ناراحت نشده تازه گفته دید که دید 

تمام این ها رو کنار هم بگذارید

می بینید که استارتر هم باید اشتی کنه و تمومش کنه 

حواهشا ندمید تو این اتیش 

تا نیامده سراغت نرو اگر خودت بری بی ارزش میشی . در ضمن با اون بچه توری اخم و تخم کن که جرآت نکنه دیگه اسمتو بیاره  زیاد با این خواهرشوهرت که بچه اش اینه رفت و آمد نکن

بهتر است روی پای خود بمیری تا روی زانو‌هایت زندگی کنی. (رودی)