2737
2734
نگفتی برمیگرده رابطمون چجوری میشه تهش چی میشه

نه عزیزم برنمیگرده  اگرم برگرده پایدار نیست  ایشون فکر هم نکن.

دوس دارم منم یه روز بیام‌ تاپیک بزنم بگم وااااای خدا مرررسی🤩😍  که به منم یه کنجد یه عدس یه نخود یه لوبیا یه فندق دادی😍😍خدایا ینی میاد اون روز😞
منم برات دعا میکنم نمیدونم چی تو دلته هرچی که هست بهش برسی انشالله💚💚💚

مرسی عزیزدلم

دوس دارم منم یه روز بیام‌ تاپیک بزنم بگم وااااای خدا مرررسی🤩😍  که به منم یه کنجد یه عدس یه نخود یه لوبیا یه فندق دادی😍😍خدایا ینی میاد اون روز😞
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
حس الانش ب من چیه

کم و بیش بهت فکر میکنه .فک میکنم الان سرش شلوغه دغدغه فکری زیاد داشته باشه ولی بازم به یادت هس البته نظر منه

مـا تـنـهـا زاده می شـویـم🍃تـنـهـا زنـدگـی مـی کـنـیـم💔وتـنـهـا مـی مـیریـم🍂 عـشـقـ و پـیـونـدهـای دوسـتـانـه ای کـه مـی سـازیـم،تـنـهــا ««پـنـدارهـای پـوچـی سـت»»»کــه مـا تـنـهـا نـیـسـتـیـم🤌🖤⁦(⁠◍⁠•⁠ᴗ⁠•⁠◍⁠)⁩
دوسش دارم خیییلی حالا بگو کی ازدواج میکنم با چجور ادمی

حس میکنم دو تا ۳ سال دیگه.. با یه فرد قد بلند لاغر سفید پوست

کم و بیش بهت فکر میکنه .فک میکنم الان سرش شلوغه دغدغه فکری زیاد داشته باشه ولی بازم به یادت هس البته ...

عجب حسی داری تو افرین حالا بگو ممکنه ازدواج کنیم ???و اینک کی ممکنه برگرده زمانش

امیدی هست چون خدایی هست♥
2738
عجب حسی داری تو افرین حالا بگو ممکنه ازدواج کنیم ???و اینک کی ممکنه برگرده زمان بده لطغا

فکر نمیکنیم .اگرم باز با وعده ازدواج بیاد تهش هیچی میشه .کلا ازدواج نمیشه.ببین فکر میکنم دو هفته تا دو ماه دو ماه ونیم .

مـا تـنـهـا زاده می شـویـم🍃تـنـهـا زنـدگـی مـی کـنـیـم💔وتـنـهـا مـی مـیریـم🍂 عـشـقـ و پـیـونـدهـای دوسـتـانـه ای کـه مـی سـازیـم،تـنـهــا ««پـنـدارهـای پـوچـی سـت»»»کــه مـا تـنـهـا نـیـسـتـیـم🤌🖤⁦(⁠◍⁠•⁠ᴗ⁠•⁠◍⁠)⁩
چرا ما ازدواج نمیکنیم???

چون زیاد تو ازدواجتون جدی نیست .نمیدونم فکر میکنم البته .البته حسم میگه خواهر و مادرشم زیاد از شما خوششون نیاد دنبال یه کیس دیگه باشن یکی تو فامیلشون..البته امیدوارم همش غلط باشه چون چیزی ک حس میکنمو میگم نمیدونم واقعا چون شناختم نداره ازتون😂

[QUOTE=173107767]خودش منو میخاد?????? چ فکری میکنه دربارم [/QUOTاره واقعا میخوادت.ببین بنظرم ی زمانی میخواسه نزدیک بشه بهت ولی فکر میکرده از نظر مالی یا هر چی  مالی اجتماعی همسطح شما نیست .یعنی اعتماد بنفسشو نداشته .تو رو بالاتر و بهتر از خودش میدونه

شت اونوقت مادرش چرا منو نمیخا

یه حسه ک مادرا پیدا میکنن دختره افاده ای یا فلان .اصولا مادرا دختری رو میگیرن واسه پسرشون ک یه جورایی خودشونم بتونن زیر سلطع داشته باشنش ...کلا ازت خوشش نمیاد 

2706