2733
2734
عنوان

طبیعیه احساس تنهاییم یا نیست ؟

61 بازدید | 7 پست

با پدر مادرم ارتباط تلفنی ندارم هفته ای ی پیام اینا

دوست صمیمی دارم اما رفت امد نه یا اینکه هرروز خرف بزنیم 

با هیچ فامیلی هم ارتباط ندارم 

رل هم ندارم 

احساس تنهایی دارم 

احساس بدبختی

با اینکه مشکل مالی ندارم

اما نمیدونم چکار کنم  برای احساس تنهاییم وقتی ک هروقتم ب کسی نزدیک شذم تهش ضربه زده🥲💔

ایا من واقعا تنهام یا احساسم اینه؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

حق که داری .منم همینم البته متاهلم ولی از صبح تا شب تنهام تو شهر غریب و خانوادمم قهرن چند ساله .با خانواده شوهر حال نمیکنم میرمم به اجباره فقط

من فکر کنم جهان دیگری هم هست                                                                 خدا بگو جهان دیگری داری🌏🖤
2731
منم تنهام با این تفوت که پول ندارم  پول داشتم میرفتم باشگاه سینما کلاس آشپزی آرایشگاه میرفتم ب ...

خب مگه باشگاه تنهاییتو پر میکنه سطحی نبین من رفتم این احساسو بازم داشتم! هرجا هم برم وقتی تنهام احساس بدبختی همرامه

خب مگه باشگاه تنهاییتو پر میکنه سطحی نبین من رفتم این احساسو بازم داشتم! هرجا هم برم وقتی تنهام احسا ...

من هر وقت ورزش میکنم‌کلی سرحال میشم تنهایی با احساس تنهایی داشتن  متفاوته