2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یه حسه ک مادرا پیدا میکنن دختره افاده ای یا فلان .اصولا مادرا دختری رو میگیرن واسه پسرشون ک یه جورای ...

سلام میشه خصوصیات اخلاقی و ظاهری منو بگی🙏🙁❤

حال ما خوب خراب است🖤«با من از منطق حرف نزنید من اسطوره زندگیم باب اسفنجیه💛»͢( ꯭ای꯭ ع꯭م ꯭ش꯭وخ꯭ ط꯭ب꯭ع ꯭د꯭پ꯭🙃꯭🖤꯭)  ❰یاد بگیر تو زندگیت به هیچکس اعتماد نکنی!اول خودت،دوم هیشکی(((:
2728
یه حسه ک مادرا پیدا میکنن دختره افاده ای یا فلان .اصولا مادرا دختری رو میگیرن واسه پسرشون ک یه جورای ...

خانوم بنظرتون اینبار نی نی م برام میمونه یا نه وجنسیتش

ممنون میشم پاسخ بدین

خدا خیرتون بده

واستون صلوات هم فرستادم

خانوم بنظرتون اینبار نی نی م برام میمونه یا نه وجنسیتش ممنون میشم پاسخ بدین خدا خیرتون بده واستون ...

قربونت برم من.عزیزم میشه اسمتو بگی و اینکه چن ماهته؟

دوس دارم منم یه روز بیام‌ تاپیک بزنم بگم وااااای خدا مرررسی🤩😍  که به منم یه کنجد یه عدس یه نخود یه لوبیا یه فندق دادی😍😍خدایا ینی میاد اون روز😞
2740
خدانکنه عزیزم اسمم راضیه الان چهارده هفتمه عزیز

عزیزم سالم سالم برات میمونه. و جنسیتش حس میکنم پسره.. خدا یه پسر دیگم بهت میده

دوس دارم منم یه روز بیام‌ تاپیک بزنم بگم وااااای خدا مرررسی🤩😍  که به منم یه کنجد یه عدس یه نخود یه لوبیا یه فندق دادی😍😍خدایا ینی میاد اون روز😞
ممنونم عزیزم برات یک جز قرآن میخونم ک خدا حاجت دلتو بده بی نهایت سپاسگزارم

فداتشم ممنون خاهر گلم.یه صلواتم‌بفرستی بسه برام.😘

خواهش گلم من همون یک جز رو براتون میخونم این کمترین کاریه ک از دستم بر میاد جانم

مرسی عزیزدلم..انشالا خدا بچه هاتو برات حفظ کنه