2733
2734
عنوان

بیاین از خاطرات ترسناکی که براتون پیش اومده بگین

| مشاهده متن کامل بحث + 3662 بازدید | 257 پست
نگهداری گربه اشکال شرعی نداره ولی توصیه هم نشده که نگه دارید چون نجس هم هست 😑

گربه پاکه اون سگه که نجسه تازه اگه بدنش خیس باشه

در ضمن همین که امام معصوم توصیه کردن یعنی مصلحته تا حالا نشده به توصیه هاشون عمل کنم و پشیمون بشم

🤵 کاربر آقا 💔 ندونستم ای بی خبر ز دلم که بی اعتباره وفای تو هم 💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
چرا باید اجنه بیان تو خونه های اپارتمانی که پر آهنه ؟

ما خونمون قبلا حیاط دار بود کنارش خرابه بود بیشتر اینجور خونه ها هستن و خونه های قدیمی بعدم یه دعایی چیزی تو خونت باشه که نمیان کاری هم نمیتونن بکن

ما خونمون قبلا حیاط دار بود کنارش خرابه بود بیشتر اینجور خونه ها هستن و خونه های قدیمی بعدم یه دعایی ...

منم اینو میگم تو اپارتمان نیست خصوصا خونه هایی که تابلو قرانی و قران و... دارن

Throw out butterflies

من بعضی شبا نصفه شب حس میکنم یکی میخاد بهم تجاوز کنه یا میخاد خفم کنه یا هی میاد رو سرم و می‌ره سنگینی حس میکنم بعضی شبا بختک میگیرم،بنظرتون علتش چیه؟اینم بگم شبای که پیش همسرم نمیخابم یا کلا تو اتاق تنهام اینجوری میشم،

جوابمو ندادید که دوستان😞😢

لایک نکن😬  خدایی که به شدت کافیست
2740
ینی دوست خیالیش بود؟چرا میگف منو میزنه

اسی من داشتم تایپ میکردم تو دلم میکفتم چرت و پرته که

نتم قطع شد اتفاقی که تاخالا هیچگاه نیفتاده بود.. یعنی وای فای خاموش شد و بعد دوباره خودش روشن شد

توروخدا دعا کن به صبح برسم با این تاپیکت 

( بعضی ها میبرن پیش مشاور اگه بچه میترسه یه جلسه ببری بد نیست)

کاش میشد کسی کاری به کارم نداشته باشه ولم کنن انگار مردم و نیستم انگاری که وجود ندارم.کاش میشد وجود نداشتم

ی بارم داداشم تعریف میکرد

میگفت اون موقع ۱۱سالش بوده رفته بودن روستای اقاجونم 

میگفت اون موقع عمه بابام زنده بوده پیر بوده خیلی بعد میگه با نوه های اون رفتن تویله بازی کنن

قسم میخورد میگفت ی زن بلند قد دیده ک گوسفندو نگقه داشته بود تا بره شیر بخوره 

میگفت جفتشون از حال رفته بودن مامانم میگفت دیدم توو تویله افتادن ش کرده بودن از ترس

این جن نیست اینترنته😜😜

میدونم نکنه کار جن بود 😂😂😂 خواست بهم ثابت کنه وجود داره 😐😂

کاش میشد کسی کاری به کارم نداشته باشه ولم کنن انگار مردم و نیستم انگاری که وجود ندارم.کاش میشد وجود نداشتم
خونه ویلاییه حیاط دار

اره ولی ی اشنایی داشتیم توی ی ساختمون بود هر کی میرفت حضورشو حس میکرد بعد فهمیدن همسایشون فال گیر بوده باهاش در ارتباط بوده کشوندش اونجا

Throw out butterflies
گربه پاکه اون سگه که نجسه تازه اگه بدنش خیس باشه در ضمن همین که امام معصوم توصیه کردن یعنی مصلحته ت ...

اینو من الان از نت سرچ کردم که مطمئن شم گربه هم نوشته بود اشکال شرعی نداره ولی وقتی میخوای نماز بخونی چون موش نجسه نباید رو لباس باشه  

2706