2733
2739

من استخدام پیمانی هستم از طریق آزمون در آموزش پرورش. سه سال بی هیچ مشکلی خدمت کردم.متاسفانه سال چهارم به علت رفت و آمد به روستاهای دور و بعد از فوت خواهرم دچار دیسک کمر شدید شدم.تا جایی که پام و نتونستم تکان بدم. دکتر برام چون جوون بودم استراحت مطلق نوشت.و کمیسیون پزشکی نیز تایید کرد.بعدش بهتر شدم و برگشتم سر کار .سال بعدش من رفتم سر کار اما تو جاده کمرم به شدت گرفت و بعدش هم عمل کردم و پزشک دوباره سه ماه مرخصی بعد از عمل نوشت.و دوباره کمیسیون تایید کرد. حالا معاون آموزشی رفته گزارش داده به گزینش که من تظاهر به بیماری کردم و دستم با دکترا تو یه کاسه اس و حلال و حروم نمیشناسم !و باهاشون بد رفتاری کردم در صورتی که ایشون یبار به من بخاطر بیماری گفتن مفت خور و من با صدای بلند چون اون موقع ها هم خواهرم تازه فوت کرده بود زدم زیر گریه.... من گزینش گفتم هر دکتر میخواین من و بفرستین و تمام مستندات عمل و بیماری د دارم....الان منو ممکنه اخراج کنن؟

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
2740
بخدا دارم میمیرم از صبح هیچ غذایی نخوردم خودم و برای مردن آماده کردم چطور میتونن با من این کارو کن ...

خدانکنه خواهر عه 

تو کلی مدرک داری 

کدوم ادم مریضی عامدا میره زیر عمل 

بخدا دارم میمیرم از صبح هیچ غذایی نخوردم خودم و برای مردن آماده کردم چطور میتونن با من این کارو کن ...

اگه ثابت بشه حرفه شما درسته میتونی بری ازش شکایت کنی 

تواضعی عزت بخش                                               به خدا تواضع کن و در برابر فرامینش مطیع باش تا زورگویان نتوانند تو را ذلیل و فرمانبردار خود کنند            ارزش هرفرد متناسب با فرمانده اوست 💕
2706