2737
2739
عنوان

بیاین از خاطرات ترسناکی که براتون پیش اومده بگین

| مشاهده متن کامل بحث + 3667 بازدید | 257 پست
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

من یه بار توی حیاط نشسته بودم شب بود پنج تا گربه هام هم توی بالکن دراز کشیده بودن یهویی هر پنج تاشون خیره شدن به دیوار حیاط اصلا از بالای دیوار چشم بر نمیداشتن منم ترسیدم فرار کردم

فکر کنم یه جن روی دیوار نشسته بود

2740

ی بار رفته بودیم روستا خونخ مادر اقاجون از روستا فاصله داره

میگن با جنا زندگی میکرده بعد مرگ شوهرش

خلاصه رفتیم اونجا اقاجونم گفت بمونیم مام موندیم 

شب شد همه خواب بودن من جیشم گرفت ب مامانم گفتم بیا بلند شد منو برد بعد ک از دسشویی اومدم بیرون دیدم نیس

بدو بدو رفتم حتی یادم کفشای عممو پرت کردم پریدم توو قلبم تند میزد رفتم پیش مامانم دیدم خواب خواب بیدارش کردم گریه میکردم گفته چرا اومدی گفت چی میگی 

گفتم چرا منو تنها گذاشتی ترسیدم ممامانم رنگش پریده بود گفت بیا بغلم بخواب 

بعد بزرگ شدم مامانم گفت اون شب منو اون نبرده بوده دسشویی اون شب نخواسته بترسم چیزی نگفته بود

من ی پرشین کت داشتم اینقدر نصف شب از پشت پنجره با گربه ها تو حیاط دعوا میکرد و میکوبید تو شیشه که با خووف بیدار میشدم. بیوجدان کرمو بود همین که میدید میخوابم سر وصداش رو شروع میکرد

پارسال دخترم هی اشپزخونه رو نشون میداد میگفت ببین نشسته اونجا داره نگام میکنه میگفت میترسم بعد من گف ...

آره به خیال خودش میبینه اما شما نباید بترسی.

میدونید چرا؟ بچه ها قوه تخیل شون خیلی بالاس کافیه بگید چیزی به اسم جن هست..هیچی دیگه تموووم سعی..

دخترا

دخترا داشتم تایپ میکردم وای فای خاموش شد بع یک دقیقه خودش روشن شد 😐😱

کاش میشد کسی کاری به کارم نداشته باشه ولم کنن انگار مردم و نیستم انگاری که وجود ندارم.کاش میشد وجود نداشتم
2706