2737
2739
عنوان

بیاین از خاطرات ترسناکی که براتون پیش اومده بگین

| مشاهده متن کامل بحث + 3667 بازدید | 257 پست
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

من بعضی شبا نصفه شب حس میکنم یکی میخاد بهم تجاوز کنه یا میخاد خفم کنه یا هی میاد رو سرم و می‌ره سنگی ...

از ائمه و خدا بخواه اون شبو پر از ارامش قرار بدن برات خودتو بهشون بسپار و با این تصور ک در امانی بخواب

من بعضی شبا نصفه شب حس میکنم یکی میخاد بهم تجاوز کنه یا میخاد خفم کنه یا هی میاد رو سرم و می‌ره سنگی ...

صبح و غروب اسپند دود کنید و پنج مرتبه آیت الکرسی و چهار قل بخونید هر روز سوره بقره هر چقدر در توانتون هست بخونید  صوتشون رو هم تو خونه پخش کنید همینطور سوره جن

همیشه با وضو باشید

🤵 کاربر آقا 💔 ندونستم ای بی خبر ز دلم که بی اعتباره وفای تو هم 💔
2742

من حالا بیه مدت بود همش حس میکردم یکی پشتمه بعد از یه مدت که گذشت دیگه حس نکردم

به هدف هام قول رسیدن دادم             (اگه نظرت برخلاف منه لطفا ریپ نزن چون دقیقا نظر منم بر خلاف نظر توعه😊)        انقد که برای دین و مذهب و قوم و نژاد و ...جنگ و بحث میکنیم کاش یکم برای انسانیت و انسان بودن تلاش میکردیم😊             
2740
اینو من الان از نت سرچ کردم که مطمئن شم گربه هم نوشته بود اشکال شرعی نداره ولی وقتی میخوای نماز بخون ...

اصول بهداشتی رو باید رعایت کرد این طبیعیه

🤵 کاربر آقا 💔 ندونستم ای بی خبر ز دلم که بی اعتباره وفای تو هم 💔

دخترم ۴ ماه و نیمشه شبا ک واسه شیر بیدار میشه گریه میکنه میرم بغلش ک ارومش کنم همش پشت سرمو نگاه میکنه.حتی شوهرمم متوجه شده🤷‍♀️

من همیشه با حرف همه موافقم چون این تنها راهیه ک میتونم ساکتشون کنم،تا دیگه حرفشونو ادامه ندن😏
2706