2733
2734
عنوان

مگه‌ پریود شدی ؟ °_°

282 بازدید | 23 پست

#پارت_اول

سلام دوستان

من خیلی اتفاقی این سایتو دیدم و کامنتای تاپیک یکی از دوستانو خوندم و واقعا شرم کردم از اینکه انقدر ما خانوما پشت هم دیگرو خالی میکنیم و بدون خجالت هر چی دلمون میخاد میگیم و اصلا نمیفهمیم پشت ابن اکانتای مجازی یه ادم واقعی وجود داره و اصن جدا از اون به یک خانوم توهین میکنیم .

اگه ما خانوما نتونیم جلوی این نابرابری رو بگیریم وضعمون از الانم بدتر میشه و اقایون به اسم سنت پیامبر هرکاری دلشون‌میخاد میکنن و مارو ضعیفه و زن فقط مال خونه اس و .. خطاب میکنن و به خیال اینکه پیامبر فلان تا زن داشت و مرد میتونه ۴ تا زن و فلان تا صیعه داشته باشه گول میزنن .

قرانو گلچین میکنن :/

خانوم محترم هم جنس عزیز دلم چرا وقتی یه خانوم عصبیه بهش میگی مگه پریودی ؟

تو ادمی ؟

چرا فکر میکنی کسی ک پریوده نجسه ، با افتخار برو مغازه پد بهداشتی بگیر مگه اقایون جشن ختنه نمیگیرن ؟

حالا تو پدتو تو هفت تا پلاستیک مشکی میکنی ؟

پریودی نشونه خانوم شدنته نشونه بانو بودنته 

حیا بحثش جداس و زیر سوال بردن تو جدا :)

به خودتون افتتخار کنید !

ادامه داره ...

وی آر گانا دای بات نات تود

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ایول

مطمئنم منم یه روز پولدار میشم،شاید بپرسی چطوری که باید بگم ممنون تو چطوری؟                                              من فقط دوکاربری با نام شکلات فرانسوی دارم،شکلات_فرانسوی و شکلات__فرانسوی،اون شکلات___فرانسوی (با سه خط فاصله) مال من نیست،پس لطفا نپرسید که اون تاپیکا رو تو زدی؟نه من نزدم
2742

ما. دویست سال دیگه شاید به یه جایی برسیم که نابرابری ها تموم شه:) من که سرم سفید شد از بس حرص نابرابریا رو خوردم به جایی هم نرسیدم:)

اینو بدون !!! فمینیست یعنیبرابری هر دو جنس نه برتری یک جنس!!  اینم یاد بگیربدن من مال منه!  حجاب من انتخاب منه!  اگه لختم.... اگه چادری... انتخاب منه به هیچ کسی هم ارتباطی نداره💞 یکی دوس داره شلوار زاپ دار بپوشه موهاشو زرد کنه مانتو کوتاه بپوشه یکی دیگه هم دوس داره چادر سرش کنه و کسی بدنشو نبینه....آیا به منو تو ربطی داره؟؟؟؟  نـــــــه!  پس دخالت نکن 

چقدرقشنگ گفتی باافتخار حرفاتو قبول دارم ولی انقدرازاول توسرمون کردن ک زشته اله بله باشرم راجبش حرف میزنیم تونهادمون کردنش سعی میکنم ب پریود شدنم وبودنم بهابدم و ازش شرم نکنم ممنونم بانوجان مرسی 

من نه به نژادم مینازم و نه به تاریخ چند هزار ساله ام❗️  ❤️من به معشوقی مینازم… که فراتر از تمامی نژادهاست!  ✅ به حسینی مینازم… که فراتر از تمامیِ مرزهاست!  🌍 فرقی نمیکند کجای این کرهٔ خاکی به دنیا آمده ام، مهم این است معشوقی دارم که از هند و چین و ایران تا انگلیس و آلمان و حتی امریکا هم دلداده دارد!  💬 عده ای میگویند: کوروش امامشان است! که کمرنگش کردند، که به مقبره اش رسیدگی نمیکنند، برای همین ناشناس مانده است!  ❎ من فریاد میزنم من عاشقِِ معشوقی هستم که 7 بار قبرش رابا خاک یکسان کردند!🕌  ⚫️ سالها زیارت قبرش را ممنوع کردند! حتا برای زیارتش باید دستت را قطع میکردی! سالها قبرش مخفی بود! ولی اربعینِ هرسال بیشتراز ٢٠ میلیون زائر دارد! 🏴  ❤️ من عاشقِ حُسینَم! پس مهم نیست برایش تخت جمشید بسازند یا حَرم 🕌 بر حق که باشی؛ اربعین 100 ها کیلومتر پا برهنه به عشقت می آیند…. 🔵 ولی افسوس که عده ای تا ابد نخواهند فهمید …  سید الشهدا علیه السلام قلب ها را تسخیر کرده..
2740

منم مامانم همینو میگه

ولی هیچوقت نتونستم درست حسابی برم بخرم بیام

تا برم برگردم صد بار میمیرمو زنده میشم از خجالت😬😑

رَهِ آسِمان دَرون است .... ☁️                                                   

خانوما شرمندم توروخدا برای رسیدن به حاجتم و نرفتن ابروم دعام کنید

من یه دختر لوس نازنازوعه مامانی ام🤪بدبخت مامانم چی میکشه از دست من🥺یه دختر که همه اتاقش صورتی و دنیای صورتی داره💟یه دخی که نوتلارو میشینه یه نفر کلشو میخوره😂یه دختر که هروز لاکشو تمدید میکنه💅یه دخی که هروز با لباس مجلسیاش با مامانش قر میدههه💃

آخه چه ربطی داره. من اصلا موافق حرفتون نیستم.بانهایت احترام به نظر شما

بله درسته . میریم مغازه پد رو میخریم. ولی دیگه قرار نیست تو خیابون بدون کیسه برداریم که همه بفهمن . چه ربطی داره به خانوم بودن و افتخار کردن؟؟؟؟ اگه به اینه پس هرچیزی که به صورت طبیعی و غریزی اتفاق میفته باید جارش زد

با اجازه استاتر

دوستان پد بهداشتی ضد حساسیت پوست کسی استفاده میکنه؟ 

لطف کنید اسمشو بگید .

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم❤️🌺 صلوات برای سلامتی و ظهور آقاامام زمان (عج)💚ایران من 🇮🇷          از اول خرداد ۱۴۰۲ تصمیم گرفتم لاغر بشم ۷۵ کیلو هستم هدفم ۶۰ امروز ۱۹مرداد ۱۴۰۲شدم ۶۵کیلو😍.دارم بهت نزدیک میشم ۶۰ 😘

مثلا پد بهداشتیتو گرفتی دستت از بغال سر کوچه تا نونوای محلی شوهر سارا خانم پدتو دیدن خب چی؟! 

خانم عزیز  پد نشون دادن نه تنها مهم نیست که بلکه به نظرم کسی که پدشو در معرض نمایش عموم میزاره بویی از فرهنگ نبرده 

میخوایی نشون بدی بالغ و فهمیده‌ای و اجتماعی هستی فعالیت‌های اجتماعی مهم‌تر و عاقلانه زیاده

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 
مثلا پد بهداشتیتو گرفتی دستت از بغال سر کوچه تا نونوای محلی شوهر سارا خانم پدتو دیدن خب چی؟!  ...

عزیز دل من کسی نگفت تو بری تو خیابون جااار بزنی ک من پریودم ولی وقتی ام میری مغازه قرار نیست توهینی بهت بشه و وقتی با هزار خجالت میگی پد بهداشتی مرده مغازه دار بد نگات کنه من حرفم اینه که ما خانوما شایسته احترام هستیم و نباید نجس خطاب بشیم چون با پریود شدنمون نشون میدیم که ما در اینده میخایم یه انسان درون خودمون پرورش بدیم :)

وی آر گانا دای بات نات تود
2706