2733
2734
عنوان

مگه‌ پریود شدی ؟ °_°

| مشاهده متن کامل بحث + 288 بازدید | 23 پست
آخه چه ربطی داره. من اصلا موافق حرفتون نیستم.بانهایت احترام به نظر شما بله درسته . میریم مغازه پد ر ...

افتخار به این که تو در اینده قراره مادر بشی :)

چرا اقایون با ختنه شدن انگار شاه شدن و همه میان عیادت بعد تو باید از پدرت قایم کنی خودتو ؟

و منظور من این نیست که تو خیابون با بسته پد بهداشتیت پرچم درست کنی عزیز

وی آر گانا دای بات نات تود

عزیزم اینایی که میگین ربطی به مذهبی بودن نداره . خواهشا هر رفتار اشتباهرو به دین و مذهب نچسبونین . تشکر !

🇵🇸🇮🇷🏴مرگ بر اسرائیل مرگ بر آمریکا✊           سردار شهید برونسی : آدم ها دو دسته اند :غیرتی و قیمتی. غیرتی ها با خدا معامله کردند و قیمتی ها با بنده خدا...روزهایی سرشار از امید،سلامتی و شادی از طرف شما برای خودم آرزومندم✌😂ما اهل عملیم🇮🇷💪تولد۴۵سالگی🎂 کسی که با ترورِ حاجقاسم سلیمانی💗سردار دلها💗 توسط آمریکای جنایتکار، از خواب بیدار نشه و نتونه حق و باطل رو از هم تشخیص بده، دیگه تا ابد بیدار نمیشه. #قدس خونبهایت،سردار دلها..  جام جانے ها در یمن به دست عربستان،با کمک آمریکا، انگلیس و فرانسه و امارات در حال برگزاری است !...مدافعین حقوق بشر کَرند، کورَند، لالَند. کُلُّ یَومٍ عاشُورا و کُلُّ أرضٍ کَربَلاهمیشه در حال تکرار است !...نسل شِمر و یَزید و حرمَله ها هم ادامه دارد.. گاهے در غزه و سوریه و میانمار و گاه در یمن گاه در❤ایران❤در وطن عزیزم🇮🇷 ،در پاره تنم. مرگ بر حقوق بے بشر..خدایا؛نسل تموم ظالما رو از رو زمین بردار.*اَلّلهم عَجّل لِولیکَ الفَرج*امام علے (علیه السلام): در شگفتم از کسے که مردگان را مے بیند و مرگـ را از یاد مے برد.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

افتخار به این که تو در اینده قراره مادر بشی :) چرا اقایون با ختنه شدن انگار شاه شدن و همه میان عیاد ...

آخه حرفتون درست نیست... اینی که میگین آقایون به ختنه شدن افتخار میکنن . آقا نیستن که... یه نوزاد ۲۰..۳۰ روزه هستن که از دنیا خبر ندارن... وگرنه فیلم ختنه ی یه پسرو جریت داری باز کن جلو خودش...

2731
عزیز دل من کسی نگفت تو بری تو خیابون جااار بزنی ک من پریودم ولی وقتی ام میری مغازه قرار نیست توهینی ...

انسان نجس نیست ولی خون هست....!

الانم که همه از فروشگاه خرید میکنن کمتر کسی از سوپری سرکوچه پد میخره 

کسی هم که میره مغازه میدونه متصدیش آقاست دیگه 

پس خجالتی وجود نداره 

عزیزم این متن برایخیلی وقته و نخ نما شده 

الحمدالله الان آگاهی‌ها بالا رفته 

جشن ختنه هم از نظر من خیلی مسخره‌ست و من این توهین‌رو در حق پسرم نکردم که خصوصی ترین اتفاق زندگیشو عمومی کنم 

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 
مذهبی هستید؟

هنوز به اون درجه نرسیدم که به خودم بگم مذهبی 

اما دوست دارم باشم.

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 
آخه حرفتون درست نیست... اینی که میگین آقایون به ختنه شدن افتخار میکنن . آقا نیستن که... یه نوزاد ۲۰. ...

معلومه که بچه ۲۰ روزه نمیدونه ولی ایا پدر و مادر و اطرافیان اون بچه هم نمیدونن ؟

شما به اطرافت یه نگاه بنداری میبینی که تبعیض واسه خانوما فقط تو همین موضوع نیست !

انسان نجس نیست ولی خون هست....! الانم که همه از فروشگاه خرید میکنن کمتر کسی از سوپری سرکوچه پد میخر ...

متن نخ نما شده و خیلی موضوعات دیگه هم هست که نخ نماس ولی هنوز بین مردم جا نیافتاده 

فرهنگ چیزیه که خیلی کم پیدا میشه و منم قرار نیست به زور شمارو راضی کنم قشنگم 

شما اگه دوست نداری میتونی نظر ندی :)

ولی قبول کن که اگه تو یه جمعی بهت توهین بشه از طرف هم جنست حمایت بشی خوشحال تری 

و کاااااش ما بفهمیم قرار نیست کورکورانه اعتقاد هم دیگرو قبول کنیم 

من قبول دارم بعضی عقایدم اشتباس ولی پافشاری نمیکنم روش و با دلیل و مدرک عوضش میکنم و فکرمو ارتقا میدم !

متن نخ نما شده و خیلی موضوعات دیگه هم هست که نخ نماس ولی هنوز بین مردم جا نیافتاده  فرهنگ چیزی ...

حالا تو پدتو تو هفت تا پلاستیک مشکی میکنی ؟

این جمله قسمتی از تاپیک شماست....!

گفتین مگه آقایون جشن نمیگیرن 

عزیزم هیچ مردی تو سن ۲۰سالگی همچین جشنی نمیگیره چون عقل داره....!

نه تنها بیست تو ۱۵سالگی هم همچین جشنی نمیگیرن 

حالا چرا معتقدین به افکاری مثل تاپیک شما اصرار دارن دخترای ما خوشحالی  کنن  و جشن بگیرن خدا عالمه....!

خدارو شکر که عقیده دارید کورکورانه نباید هر عقیده‌ای‌رو قبول کرد.

ضمن اینکه شما حتی با سایت عمومی تبادل نظر هم آشنا نیستی...! متوجه نیستی هرکسی با هر عقیده ای اجازه داره نظرشو بدون توهین بگه....!

عزیزم بجای آموزش دادن رونمایی از پد بهداشتی به دخترا بهتره یادشون بدیم 

مستقل باشن 

عاقل باشن 

حریم خصوصیشونو بشناسن و براش ارزش قائل باشن 

شب خوش 

یا علی