2733
2739

سلام به همه مامانای عزیز و همه خانومای گلی که تو اقدامن

من یه مامان ۳۵ ساله روانشناسم 

که نی نی سومم و باردارم نیت کردم در صورت بارداری حتما تجربه امو با شما به اشتراک بذارم.چون قبلش عضو نبودم و فقط نظرات شما رو میخوندم.

دوستان من تمام تستهای بارداری خانگی و امتحان کردم

از سرکه و خمیردندان و جوش شیرین تا وایتکس و y زیر چشم و ....باتوجه به اینکه محققم.برام جالب بود تا صحت همه اشونو محک بزنم...اما متوجه شدم👈👈👈👈تست وایتکس یکی دو روز مانده به موعد پریود و تست نمک خیلی درسته...و به علت خاصیت اسیدی قلیایی خیلی بهتر از بقیه جواب میده.اما نکته مهم که باید رعایت کنید اینه که اول بخار سمیش خیلی خطرناکه حتما با ماسک و تو فضای آزاد امتحان کنید.دوم ادرار خانم باردار با وایتکس کف میکنه و می مونه حداقل تا یه رب نیم ساعت(مثل دلستری که تازه تو لیوان ریختید 🙈) اینکه سر شوهرتون یا مادرتون امتحان کردید برای اونام کف کرد دلیلی برای رد این ماجرا نیست.اغلب اشتباهات در برداشت از میزان کف،ماندگاری و جوشان بودنه.حداقل کف باید یک سانت باشه...‌‌🚫🚫مورد بعدی در مورد اقدامه...بهتون قووووول میدم اگر چند ماهه اقدام کردید و نتیجه نگرفتید تصمیم بگیرید که از این ماه اقدام و پیگیری نکنید(فقط جلوگیری نداشته باشید همین) قطعا به زودی باردار میشید این سر زوجهای نابارور و ای وی افی هم جواب داده ... و 🚫🚫در طول ماه اصلا نیاین چک کنید بنا رو بر نبودن بذارید و زمانیکه دوره اتون عقب افتاد تست کنید ...بی خیال و راحت و بعد نتیجه رو به من بگید😍

بالاخره بارداری یا نیت کردی باردار بشی  

خدا تو دستمو بگیری،شاید به مو برسه ولی پاره نمیشه/قسمتی از دلنوشته میرزا تقی خان امیرکبیر در شب قدر:خدا،امیر تویی،کبیر تویی،تقی همون شاگرد آشپزه،تو راه رو بهم نشون بده .../ کار خوبه خدا درست کنه،سلطان محمود کیه( اینو سرچ کنید)/خدا هر کی که این امضا رو میخونه حس خوشبختی رو بهش اعطا کن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من خودم دو هفته قبل از بیبی چک ،با تست وایتکس فهمیدم باردارم

خدا تو دستمو بگیری،شاید به مو برسه ولی پاره نمیشه/قسمتی از دلنوشته میرزا تقی خان امیرکبیر در شب قدر:خدا،امیر تویی،کبیر تویی،تقی همون شاگرد آشپزه،تو راه رو بهم نشون بده .../ کار خوبه خدا درست کنه،سلطان محمود کیه( اینو سرچ کنید)/خدا هر کی که این امضا رو میخونه حس خوشبختی رو بهش اعطا کن
2728
بچه ها خوب بی بی چک‌هست راحت و ارزان چرا سخت میگیرید من خودم تست وایتکس انحام دادم هیچ عکس العملی نش ...

عزیز دلم شما کاملا درست میفرمایید ولی بعضی از دوستان در اقدام مخصوصا اونایی که ماههای زیادیه که منتظر موندن و بی بی چکشون منفی شده یه جور فوبیا یا بیزاری از این صحنه دارن یا ممکنه همسرشون براشون بی بی چک بخره و منتظر جواب باشه نمیخوان ناامیدش کنن یا با دیدن یه خط حال بدی بهشون دست بده😘

2738
من روز ۴ النتقال جنین هستم کی تست‌وایتکس انجام بدم؟

متوجه نشدم منظورتون از انتقال جنین چیه؟...یعنی آی وی اف یا بارداری آزمایشگاهی داشتید؟...بهترین زمان همون یکی دو روز مونده به پریوده...ولی شما با همون بی بی چک انجام بدی  بهتره

متوجه نشدم منظورتون از انتقال جنین چیه؟...یعنی آی وی اف یا بارداری آزمایشگاهی داشتید؟...بهترین زمان ...

بله ای وی اف

دستم‌ خورد خارج شدم  وای بر من،رمز عبور رو هم فراموش کردم☹️
یک سانت باید کف کنه؟

دست کم بله...شاید بیشتر باشه ولی یه کف نازک یا کفی که زود بخوابه جواب منفیه...البته تاکید میکنم بستگی به روز آزمایش هم داره یعنی اگر زود باشه حتی اگه باردار باشید ممکنه جواب نده

من امروز تست وایتکس انجام دادم تو فضای باز کف نکرد ولی مثل قرص جوشان چند دقیقه میجوشید یعنی باردارم؟ روز 13 پریودی تخمک گذاریم بود امروز 28 پریودی هنوز نشدم دمای پایه ی  بدنم هم 36.9 بود امروز

یه صلوات بفرستیم به نیت کسانی که بچه میخوان🙏
باردارم گلم...باردار شدم که الان با اطمینان از تجربه خودم گفتم😘

سلام ببخش من سه روز پری عقب افتاده تست وایتکس زدم کف کرد کفش چند دقیقه ای بود تا که خودم ریختم امکان داره باردار باشم آخه درد سینه و یه دل دردی عین درد پری دارم 

2706