2737
2739
عنوان

تست بارداری خانگی تضمینی و تجربه شخصی اقدام تا بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 158622 بازدید | 80 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام ببخش من سه روز پری عقب افتاده تست وایتکس زدم کف کرد کفش چند دقیقه ای بود تا که خودم ریختم امکان ...

باردار بودی گلم؟

|سلام به زمینی که برای صلح آفریده شد و هیچ روزی رویِ صلح ندید| تا گرفتم خلوتی تاریک، روشن تر شدم🤍

سلام دوستان تورو خدا راهنماییم کنین 

من ۱۰ روز پیش پریود شدم خیلیییی شدید و وحشتناک الان ۳ روزه که پاکم حالت تهوع شدید دارم با لکه بینی الان یه هفته س که هیچی نخوردم هرچی میخورم بالا میارم با اینکه پریود شدم از استرس ولی بی بی چک زدم و منفی بود بنظرتون مشکلم چیه چرا لکه بینی دارم و حالت تهوع شدید و بی اشتهایی تورو خدا کمکم کنین دارم میمیرم دکترمم تا شنبه نیست

خدایا شکرت...این شادی قسمت همه ی منتظرا کن🙏🙏
2731
2740
عزیز دلم شما کاملا درست میفرمایید ولی بعضی از دوستان در اقدام مخصوصا اونایی که ماههای زیادیه که منتظ ...

سلام عزیزم درسته خیلی وقته از تاپیکت گذشته گلم من تقریبا یکساله تحت درمانم واسه بارداری که این ماه کمردرد بویژه دنباله ام درد میکنه و درد در تخمدان راست و لگن و زیر نافم دارم و حتی اوایل حالاتی مثل سرماخوردگی داشتم ولی نبودم کل استخوان های بدنم درد میکرد و الان که دو رو از موعدم گذشته تست وایتکس زدم و کف کرد و الان حدود یکساعت هست کفش مونده اول صبح انجام دادم ولی دیروز عصر که انجام دادم مثل قرص جوشان بود بنظرتون بار دارم؟ 

@foruqozman      

۱۳ روز از رابطم میگذره تست با وایتکس انجام دادم مثبت شد  قشنگ به جوش اومد کفشم تا چن ساعت موند

اما تست با نمک و شامپو انجام دادم منفی شد 

بیبی چک دیروز گذاشتم منفی شد

پریودمم ۴روز جلو افتاده امروز پریود شدم

یعنی امکان حاملگی هست؟

برم تست بدم؟

@foruqozman    

والا بی بی چکم بعد از ی ماه مثبت شد رفتم آزمایش دادم جواب ازمایشم منفی شد😂😂

خودم تعجب میکنم یکی در میون هر تستی میدم مثبت منفی میشه😂

فقط ی سوال داشتم چرا تو ازمایشم نوشته که تکرار این ازمایش توصیه میگردد چون همسرم جواب ازمایشو گرفته بهشم توضیح ندادن