2733
2739
عنوان

تست بارداری خانگی تضمینی و تجربه شخصی اقدام تا بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 158681 بازدید | 80 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من امروز تست وایتکس انجام دادم تو فضای باز کف نکرد ولی مثل قرص جوشان چند دقیقه میجوشید یعنی باردارم؟ ...

سلام من تازه وارد این سایت شدم خانومی که گفت تست وایتکس انجام دادن کف نکرده ولی مثل قرص جوشان چند دقیقه جوشیده بعد مثبت شد تست شون اول بهشون تبریک میگم مبارک باشه 🌹

بعد یک سوال من انجام دادم تا وایتکس ریختم اصلا کف نکرد فقط تا ریختم مثل قرص جوشان جوشید ولی چند دقیقه نبود در حد یک دقیقه بود تا ریختم جوشید و بعدشم تمام مال شما چجوری بود چند دقیقه طول کشید ؟

من هر برج ۴ روز جلو میندازم این برج فردا باید بشم ولی علائم پری ندارم 🥴

2728

سلام خانوما میشه راهنماییم کنید همیشه طبق روال همیشه پریودیم دوتا سه ماه عقب میزد این ماه سروقت دیدم خونریزی دارم تعجب اور بود برام ولی دیدم پری شدم اونم خیلی شدید فقط ی روز پری شدم خیلی شدت خونریزی شدید بود دیگه قطع شد احتمال بارداری هست؟؟جلوگیری ام نداشتم

سلام خانوما میشه راهنماییم کنید همیشه طبق روال همیشه پریودیم دوتا سه ماه عقب میزد این ماه سروقت دیدم ...

رحمت داره آماده میشه اگر این ماهم نباشی طی یکی دوماه آینده میشی

باردارم گلم...باردار شدم که الان با اطمینان از تجربه خودم گفتم😘

سلام عزیزم من الان حدودا ده روز مونده ب پریودیم ولی بشدت حالت تهوع دارم و ترشح بیرنگ و شفاف الان این واتیکس امتحان کردم جوشید و کف کرد اما خودم شک دارم چطور میشه شما راهنماییم کنی

سلام

ان شاالله همگی به زودی نی نی دار بشیم😍

مامانای باردار هم به سلامتی و راحتی زایمان کنن🥰

نزدیک دو ساله واسه بچه دوم منتظرم

خانوم خوشگلا امروز ۱۲ روز از آی یو آی و ۱۴ روز از تزریق hcg میگذره صبح بی بی چک زدم

میشه نظرتون رو بگید که مثبته یا منفی؟

https://s8.uupload.ir/files/20230809_100649_403a.jpg

معجزه یعنی بعد از ۱۶ ماه انتظار دقیقا همون ماهی که نوبت عکس رنگی داری که بری واسه آی یو آی باردار بشی😍خدایا هزاران بار شکرت ازت میخوام به همه ی منتظرای نی نی معجزتو نشون بدی😊دوست مهربونم یه صلوات واسه نی نی دار شدن منتظرا و سلامتی همه نی نی های تو دلی بفرست ممنونتم😘مهربونا واسه دوباره مادر شدنم دعا کنید دو ساله منتظرم بچم خیلی تنهاست😔اللهم عجل لولیک الفرج🌱
2740

سلام عزیزم من تازه تاپیک تو رو خوندم ک گفتی با وایتکس انجام بدیم من الان انجام دادم تا وایتکس رو ریختم شدید کف کرد و اومد بالا جوری ک خواست از لیوان بریزه و خودش یواش یواش اومد پایین و تهش هم مثل وقتی ک قرص جوشان میندازی توی اب اخرش حباب حباب ازش میاد بیرون اینجوری شده بود ،، بنظرت منفی یا مثبت ؟؟؟ سه رو از موعد پریودم گذشته