2733
2734
عنوان

تست بارداری خانگی تضمینی و تجربه شخصی اقدام تا بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 158614 بازدید | 80 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام خوبین من الان اومدم خواستم بگم ک امیداورم همه طعم مادر شدن رو بچشن من ۵روز مونده ب زایمان بچمو ازدست دادم علتشم مشخص نشد والان ۴ماهه اقدامم پریودیم عقب جلومیشه یه بار ۴روز عقب افتاد تست وایکتس انجام دادم کف نکرد وبی بی منفی شد بعدش پ شدم وماه قبل ۳روز عقب افتاد تست وایکتس زدم کف کرد خیلی زیادم یه روزم موند ولی بازم بی بی منفی شد الان ۳روز مونده ب پریودیم برام دعا کنین لطفا

سلام میخواستم بگم ۱روز از وقتم گذشت ازمایش وایکتس دادم کف نکرد ولی بی بی مثبت بود الانم بیمارستانم ازمایش بارداری دادم خداروشکر بعد ۴ماه ک بچم ازدست دادم الان باردارم ایشالله نصیب همه اونایی ک منتظرن

2728
تعیین جنسیت همش چرته هیچی جز سونو نمیتونه من استاد همه این امتحانا بودم از y زیر چشم گرفته تا جوش شی ...

البته تمایل به ترشی میگن دختره، نه اینکه همه اینجور باشن استثنا هم داریم من خودم تمایل به ترشی زیاد داشتم انقد میخوردم که فشارم میوفتاد تهوع هم زیاد داشتم بچم دختر شد حالا مال شما برعکس شده اینجور تعیین جنسیتا درصدیه مثلا تمایل به شیرینی جات احتمال فرزند پسر بیشتره ولی نمیشه گفت صد درصد