2737
2734
عنوان

تست بارداری خانگی تضمینی و تجربه شخصی اقدام تا بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 164867 بازدید | 80 پست
چی بگم والا اره برا منم خیلی کف کرد ولی بی بی منفی شد البته من ۱۲روز تا موعدم مونده و علائمم زیاده ن ...

اهااان پس هنوز وقت داری ب امیدخدا ک باردار باشی ب این روشا هم اعتماد نکن اینا معتبر نیستن 

اهااان پس هنوز وقت داری ب امیدخدا ک باردار باشی ب این روشا هم اعتماد نکن اینا معتبر نیستن 

سلام عزیزم. منم چند ماهه تو اقدامم و ۲۶ روزه پریود میشدم اما امروزم نشدم. رنگ ادرارم زرد خاصی شده میتونه نشان دهنده بارداری باشه؟لطفا راهنمایی کنید.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام عزیزم. منم چند ماهه تو اقدامم و ۲۶ روزه پریود میشدم اما امروزم نشدم. رنگ ادرارم زرد خاصی شده می ...

از موعدت گذشته؟ ؟درد پریود نداری؟؟؟ 

اگر از موعدت گذشته با ادرار اول صبح تست بیبی چک انجام بده تغییر رنگ ادرار برای هر کسی بخاطر اینه ک یا کم اب میخوری یا زیاد فک نکنم ربطی ب بارداری داشتع باشه شاید بدنت کم اب شده 

من هیچکدام رو قبول ندارم...حتی بی بی چک رو..فقط آزمایش خون دقیقه..چرا؟چون واسه پسرم دوماه حامله بودم تست میزدم منفی فقط منفی آخرش دیدم دوماه پریود نمیشم گفتم برم دکتر چرا پریود نمیشم دکتر گفتم تستام منفیه باردار نیستم برام دارویی بنویس تا پریود بشم قبول نکرد گفت بلید خون بدی رفتم آزمایش خون دادم مثبت شد.پس بی بی چک هم نباید بهش اطمینان کرد.

خدایا سپاسگذارم بابت آرامشی که هر لحظه دارم
2742
من امروز تست وایتکس انجام دادم تو فضای باز کف نکرد ولی مثل قرص جوشان چند دقیقه میجوشید یعنی باردارم؟ ...

منم همینطوری شد انجام دادم موعد پریودمه امروز و فردا گفتم انجام بدم ولی کف نکرد😂

شما بارداربودید؟؟؟؟ 

تعیین جنسیت همش چرته هیچی جز سونو نمیتونه من استاد همه این امتحانا بودم از y زیر چشم گرفته تا جوش شی ...

اینم قطعی نیست .. من ویارم کلا شیرینی بود و پسر بود👌🏻 حالا تهوع آخر شبو نمیدونم🤔 چون فکر کنم منم داشتم👌🏻 البته دوستم توروز هم داشت و پسر بود😄 این تعیین جنسیت های خونگی بیشتر جنبه فان و سرگرمی داره

شروع زندگی جدید:۹۸/۱/۱۴💕

خانما من چند ماهی هست اقدام میکنم

با اینکه تبلی تخمدان دارم ولی پریودام منظم بودن

از وقتی اقدام میکنم ب هم ریخته

دوماهه فقط در حد لک و لخته اونم خیلی کم میاد ولی پاک شدنم دو هفته میکشه

درحالیکه قبلا ۵ روزه تموم میشد

این ماهم ک اقدام داشتم کلا علایمم متفاوته درد های دور ناف و زیر شکم و..

ممکنه باردار باشم؟

2740

سلام 

من برای بارداری اقدام کردم ۳ روز از پریودیم عقب افتاده و تازه امروز خون ریزی نسبتا شدید داشتم به نظرتون ممکنه خون ریزی لانه گذاری باشه و لخته های خیلی ریز توش بود با وایتکس امتحان کردم کف کرد بعدشم حباب بی بی چک که استفاده کردم منفی شد میشه اگه کسی راجب لخته های خون در پریودی چیزی میدونه راهنمایی کنه ؟

من هیچکدام رو قبول ندارم...حتی بی بی چک رو..فقط آزمایش خون دقیقه..چرا؟چون واسه پسرم دوماه حامله بودم ...

هستیییی عزیزم؟

من ۳ روز از اقدام میگذره امروز صب بیبی گذاشتم منفی بود

ولی از دیروز نوک سینم بیشتر درد میکنه و کمرم بعضی وقتا هم ضعف شدید دارم

از تاپیک خیلی گذشته ولی بازم چون انجام دادم میگم... من امروز صبح دو روز به موعدمه هم برای خودم انجام دادم هم شوهرم اندازه ها رو هم دقیق رعایت کردم مال شوهرم بیشتر از دو سه سانت کف کرد در همون حالم مونده ولی مال من حدود یک سانت کف کرد بعدم کفش از بین رفت... دقیقا برعکس جواب داد!!! اینجوری باشه طبق نوشته تاپیک تست همسرم مثبت شده😐😐😑😑

2706