2737
2739
عنوان

تجربه موفق لاغری با کتو

| مشاهده متن کامل بحث + 109160 بازدید | 145 پست
ورزشم میکنی اسی؟

نخییییر.

معمولا این رژیم ماه اول ورزش نداره گلم.

از ماه بعد تصمیم گرفتم روزی نیم ساعت برم پیاده روی

ضمنا ناراحت نشید برای نون.

میتونید ارد بادوم بگیرید و خودتون نون کتویی درست کنید یا شیرینی کتویی

وای من شهرستان زندگی میکنم گشتم گیرم نیومد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

راستی اسی موهات نریخته من فقط نگران موهامم

نه. 

مکمل امگا ۳ ویتامین ب و منیزیم میخورم و عذاها هم مقوی ان . ریزش مو ندارم با اینکه موهام بشدت کم پشته و دکلره هم کرده بودم افتضاح شده بودن و خشک شده بودن

2742
مرسی واسه جوابات🥰

خواهش میکنمممم

انقدر برای لاغریم خوشحالم ک دوس دارم همه مثل من تجربه اش کنن مخصوصا از دست حرفای شوهر جان و خونواده اش ک میگفتن بعد عروسی چاااق شدی بهم ریخته هیکلت

وقتی یبار شوهرم گفت عین استوانه شدی میخواستم بمیرم. اواش نا امید و افسرده شدم

اما بعدش اون کله شقی ام گل کرد

گفتم بهت نشون میدم ک من هنوزم همون دختر خوشتیپی میتونم بشم ک قبل ازدواج بودم

انشاللللللِللللللههههههههه.جنگدجنگ تا پیروزیییی فک کن مادرشوهرم میگفت عروسم چ چاقه نگاهیکل من کن چه ...

اخه واقعا با قد ما این وزن زیاده.من موقع زایمان ۷۰کیلو بودم داشتم میترکیدم.هیچ وقت نزار وزنت از یه محدوده ای بیشتر بره

انشالله۱۴44/4/4 این جمع همه سالمندان😂😂😂😂
2740
اخه واقعا با قد ما این وزن زیاده.من موقع زایمان ۷۰کیلو بودم داشتم میترکیدم.هیچ وقت نزار وزنت از یه م ...

میگم اصلا عین افسردگی گرفته ها بودم.از صبح تا شب سر کار بودم فقط ی غذایی اماده بنداز توشکم و نوشابه و کیک و شیرینی و..... به خودم اومدم دیدم ای وای بر من شدم مثل تانک

یه لیست از غذاهایی که میشه تو‌ کتو خورد رو‌میگید لطفا؟؟

مادرم ميگه :به ديوار تكيه كن ولى به مردها ، نه …!كه ديوار اگر پشتت را خالى كرد سنگ است و گچ، نهايت سرت ميشكند …!ولی اگر مردى رهايت كرد دلت ميشكند روح و تمام زندگيت ميشكند و زنى كه بشكند سنگ ميشود، سرد و سختكه نه ميخندد، و نه ميگريد …و اين يعنى فاجعه…فاجعه زنيست كه از دلدادگى ترسيده.❤️❤️❤️❤️❤️(ازتون یه خواهشی دارم از شمایی که امضامو میخونی...مادری یا خانوم خونه یا شاغل و یا همه اینا... لطفا موقعی که تو خونه مشغول کاری، اگه شیشه مربا تموم شد ،اگه جعبه مقوایی پیتزا و شیرینی خالی شد ،اگه شامپو تموم شد،قوطی شیر خشک دلبندت خالی شد،شيشه خيارشور و سس و آب معدنی و بطری آب میوه تموم شد،اگه خواستی اسباب بازی شکسته يا هرچیز پلاستیکی يا مقوايي يا فلزي و شيشه اي دور بندازی...یه کیسه پلاستیکی بزرگ بزار دم در هرموقع یکی از اینا تموم شدن لطف کن بندازش داخل اون کیسه و وقتی پر شد سرشو گره بزن، یا بندازش ظرف زباله یا ازش آویزون کن.میدونی چقد اجر کارت میشه؟؟ هم در حق طبیعت و هم در حق اون انسان زباله گردی که ضایعات بازیافتی خشك جمع میکنه لطف بزرگی میکنی و میدونم که پاداش این کار خوبت یه جایی به خودت برمیگرده 🙏🙏💚💚💚)اسم اين كار تفكيك زباله خشك در مبدا است كه در اكثريت كشورهاي اروپايي و جهان اول انجام ميشه

گوشت مرع ماهی تخم مرغ هرنوع جگری

سبرابی و کله پاچه

کره خامه روغن های سالم

سبزی خوردن کاهو کلم ها کدو سبز اسفناج و....

خانواده توتها هندوانه انار

قهوه چای 

ماست یونانی

اگر به تازگی را آغاز کرده باشید احتمالاً بزرگ‌ترین سوال در ذهن شما پیدا کردن مواد غذایی کم کربوهیدرات و با چربی بالا است. چه غذایی برای رژیم کتوژنیک مناسب است؟ در رژیم کتوژنیک استاندارد 70 تا 80 درصد کالری‌ها از چربی، 15 تا 20 درصد از پروتئین و 5 درصد از کربوهیدرات تشکیل شده است. با این توضیح باید لیستی از مواد غذایی مناسب کتوژنیک داشته باشید. در ادامه لیست مواد غذایی پر چرب و کم کربوهیدرات در رژیم کتوژنیک را بخوانید:

• سبزیجات: سبزیجات برگ، کلم بروکلی، جوانه بروکسل، گل کلم، مارچوبه، بوک چوی، کدو سبز، فلفل دلمه، قارچ سفید؛
  • چربی‌های سالم: روغن بذر کتان، روغن ام سی تی (MCT)، روغن نارگیل، روغن زیتون، گوشت ارگان، زرده تخم مرغ امگا3، کره گردو، روغن آووکادو، بادام، گردو؛
  • چربی‌های حیوانی: ماهی (ماهی قزل آلا، سالمون، ماکرل، ساردین و تن)، گوشت‌های ارگان (جگر، زبان)، گوسفند، میگو؛
  • آجیل و دانه‌ها: گردو، آجیل، دانه آفتابگردان، دانه کتان؛
  • سایر: پودر یا شکلات کاکائو 100٪، اسپیرولینا، آرد بادام، آب معدنی، چای یا قهوه (بدون قند)؛
  • پروتئین‌حیوانی: مرغ، بوقلمون، اردک؛
  • آب قلم، آبگوشت استخوان؛
  • مکمل‌های پودر کلاژن و ژلاتین؛
  • محصولات لبنی پرچرب: پنیر پرچرب، پنیر خامه‌ای، خامه؛
  • مقادیر کمی از انواع توت‌ها: تمشک، تمشک، زغال اخته؛
  • حبوبات: نخود سبز و لوبیا؛

توجه: این درصد‌ها براساس رژیم غذایی کتوژنیک استاندارد (SKD) است.

اگر به تازگی را آغاز کرده باشید احتمالاً بزرگ‌ترین سوال در ذهن شما پیدا کردن مواد غذایی کم کربوهیدرا ...

ممنون عزیزم خیلی لطف کردی

مادرم ميگه :به ديوار تكيه كن ولى به مردها ، نه …!كه ديوار اگر پشتت را خالى كرد سنگ است و گچ، نهايت سرت ميشكند …!ولی اگر مردى رهايت كرد دلت ميشكند روح و تمام زندگيت ميشكند و زنى كه بشكند سنگ ميشود، سرد و سختكه نه ميخندد، و نه ميگريد …و اين يعنى فاجعه…فاجعه زنيست كه از دلدادگى ترسيده.❤️❤️❤️❤️❤️(ازتون یه خواهشی دارم از شمایی که امضامو میخونی...مادری یا خانوم خونه یا شاغل و یا همه اینا... لطفا موقعی که تو خونه مشغول کاری، اگه شیشه مربا تموم شد ،اگه جعبه مقوایی پیتزا و شیرینی خالی شد ،اگه شامپو تموم شد،قوطی شیر خشک دلبندت خالی شد،شيشه خيارشور و سس و آب معدنی و بطری آب میوه تموم شد،اگه خواستی اسباب بازی شکسته يا هرچیز پلاستیکی يا مقوايي يا فلزي و شيشه اي دور بندازی...یه کیسه پلاستیکی بزرگ بزار دم در هرموقع یکی از اینا تموم شدن لطف کن بندازش داخل اون کیسه و وقتی پر شد سرشو گره بزن، یا بندازش ظرف زباله یا ازش آویزون کن.میدونی چقد اجر کارت میشه؟؟ هم در حق طبیعت و هم در حق اون انسان زباله گردی که ضایعات بازیافتی خشك جمع میکنه لطف بزرگی میکنی و میدونم که پاداش این کار خوبت یه جایی به خودت برمیگرده 🙏🙏💚💚💚)اسم اين كار تفكيك زباله خشك در مبدا است كه در اكثريت كشورهاي اروپايي و جهان اول انجام ميشه
خواهش میکنم اگه دوس دارید میتونید با من شروه کنید من از امروز وزن هدف جدید زدم که تا اخر بهمن از ۸ ...

عزیزم من فعلا شرایط رژیم کتو رو ندارم و وزنمم به شدن استپ کرده دیگه خسته شدم.ایشالله شما موفق بشی آرزومه هرمیخواد لاغر و‌مانکن شه

2706