2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تاکید میکنم دیدگاه ها متفاوته  شاید شما دوست. دارید خودتون قبل خواستگاری ابراز علاقه کنید یا . ...

من دوبار استخاره کردم و گفتن خیره اقدام کنید ولی انجام ندادم یعنی حتی یه شب همه چی را نوشتم و پیام دادم در فضای مجازی ولی سریع هم پاکش کردم و ترسیدم چون فامیله از دست ناراحت بشه و بدش بیاد .یه ببخشید هم براش نوشته بودم که اون پاک نشده بود گفت دیدم نوشتی ببخشید گفتم آره کد فعال سازی اینترنت میخواستم که قبلا گرفته بودم رو میخواستم بپرسم که پیداش کردم .دیگه خواب نداد .خدا کنه متوجه نشده باشه 

نه نه الان بهش نمیخوام بگم که چادر سر کن مثلا بعد عید پیام بدم که علاقه دارم بهت .بعد سه چهار ماه بع ...

چرا همینجوری که هست نمیخوایش؟!؟!

اگه چادر دوست داشت مطمعنا ولش نمیکرد

برای آرامش دل همدیگه دعا کنیم💜.                                           خدایا مارو از شر بنی آدم حفظ کن🙏
2731
پس اصلا کلا پیام دادن بهش و ابراز علاقه کردن خوب نیست به نظرتان .یعنی بمونم فقط موقع خواستگاری خانوا ...

چرا به انتخابش احترام نمی ذاری وقتی قبلا چتدری بوده و الان نیست ینی خوشش نمیاد دیکه

2740
من دوبار استخاره کردم و گفتن خیره اقدام کنید ولی انجام ندادم یعنی حتی یه شب همه چی را نوشتم و پیام د ...

برا چادری کردن خیلی راه ها هست

ولی چرا اصرار دارید چادر سر کنه؟

گاهی اونقدر از حق خودت می‌گذری که خودتم باورت میشه حقی نداشتی😑

باید زیر نظر خانواده باشه 

بعدشم مورد دوم اینکه ایشون نخوان تا آخر عمر چادر سر کنن شما حق اجبار ندارید اول ببینید با این مسئله میتونید کنار بیاید بعد قدم جلو بذارید 

هر کس ز ولایت و ولیّ دور شودهمسایه ی دشمناست و منفور شود!پروانه صفت، گِرد ِعلی میگردیمتا دیده ی هر فتنه گری  کور شود💚❤️سردارشهیدم ؛این روزها ، نبودنت بر شانهٔ بغض تنهایی‌مانخیـراتِ اشڪ می ڪنـد  . . .💚❤️

نظرم اینه که برای اشنایی به قصد ازدواج گناه نداره به شرطی که اصول شرعی رعایت بشه و اما چادر ایشون رو همینجوری که هیت لطفا بپذیر و قبول داشته باش اگر چادری دوست داری برو دنبال چادری و اگر ایشون رو میخوای با همین حالت قبول کن تغییر اصلا درست نیست به عقیده اش احترام بزار 

پس اصلا کلا پیام دادن بهش و ابراز علاقه کردن خوب نیست به نظرتان .یعنی بمونم فقط موقع خواستگاری خانوا ...

بنظرم من پیام بازی، بدون قرار خانوادگی، رابطه تون رو یا کلا منهدم میکنه یا به بیراهه میبره خرابش نکن مث یه مرد با خانواده برو جلو بعد چند ماه باهم در ارتباط باشین 

بعدم تو همون چند ماه آشنایی رک و پوست کنده بگو دوست دارم چادر بپوشی 

«نماز»  مثل نهری جاریست که هرگاه جاری میشود، گناهان را میشوید و از بین میبرد.  پیامبر رحمت(ص)
یکی میگه ممکن خوب برات نباشه یکی هم میگه اشکال نداره .واقعا گیج شدم 

بستگی ب دختر داره

من ی دختر معتقد و مذهبیم ولی از پسرایی ک باحیا هستن و خودشون حرفشونو میزنن طوری ک با رعایت چهارچوب و ادبش باشه خوشم میاد