2737
2739
پس اصلا کلا پیام دادن بهش و ابراز علاقه کردن خوب نیست به نظرتان .یعنی بمونم فقط موقع خواستگاری خانوا ...

قبل از پیامک زدن،یه مرحله ی مهم دیگه س،اونم نگاهه 

اگه یه دفعه ای بدون پیش زمینه بهش اس بدید فک نکنم خوششون بیاد،اول با نگاه بهش بفهمونید،یا با حرکات خیلی ریز

دخترها خیلی دوست دارن که فکر کنن برای یکی مهمن و اون شخص بشون فکر میکنه،

نگاه عاشق رو دست کن نگیر،معجزه میکنه

دیدین دکمه لباس که یکم شل میشه چقدر بده ؟پس به زور آویزون نباشیدهروقت دیدی جات نیس خودت کنده شو برو....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برا چادری کردن خیلی راه ها هست ولی چرا اصرار دارید چادر سر کنه؟

خودم عاشق چادر هستم و اگر در کل نخواهد سر کنه زورش نمیکنم بعدش اگر زوری بشه فایده نداره 

میشه راهاشو بگید

قبل از پیامک زدن،یه مرحله ی مهم دیگه س،اونم نگاهه  اگه یه دفعه ای بدون پیش زمینه بهش اس بدید ف ...

دست کم#

دیدین دکمه لباس که یکم شل میشه چقدر بده ؟پس به زور آویزون نباشیدهروقت دیدی جات نیس خودت کنده شو برو....
2731
باید زیر نظر خانواده باشه  بعدشم مورد دوم اینکه ایشون نخوان تا آخر عمر چادر سر کنن شما حق اجبا ...

خب من باید متوجه چادر سر کردنش بشم که آیا قراره سر کنه یا نه .بعدشم ممکنه اگر منو دوست داشته باشه سر کنخ

با اجازه تون یه سوال بپرسم چون من در موقعیت مشابه بودم و هستم 

مذهبی ترین پسر دانشگاه به من علاقمند شده بود در حالی که من تو دنیای خودم بودم منظورم اینه اعتقادات مذهبی دارم و نماز می خونم ولی مثلا به حجاب سفت و سخت اعتقادی ندارم ، گاهی چادر و گاهی هم مانتو (با توجه به موقعیت و مثلا قد مانتوم)

اپایان نامه اش ایرادی داشت که من می تونستم حل کنم و استاد این آقا رو فرستاد سراغ من  

الحمدلله 
2740
من دوبار استخاره کردم و گفتن خیره اقدام کنید ولی انجام ندادم یعنی حتی یه شب همه چی را نوشتم و پیام د ...

از مادرتون بخواین تا با مادر ایشون صحبت کنه بگه قصد خیر وجود داره با اطلاع خانواد ها فعلا صحبت کنن تا ببینن معیارهاشون برای زندگی بهم نزدیک هستش و اگر راضی بودن برای خاستگاری و رفت و امد بیشتر قدم برداریم چون تو فامیلی یه وقت برای شما یا ایشون حرفی در نیاد 

خب من باید متوجه چادر سر کردنش بشم که آیا قراره سر کنه یا نه .بعدشم ممکنه اگر منو دوست داشته باشه سر ...

شاید سر کنه شاید سر نکنه اگه خیلی براتون مهم هست بهتره اول این مورد رو مشخص کنید عد وارد فاز عاطفی بشید 

هر کس ز ولایت و ولیّ دور شودهمسایه ی دشمناست و منفور شود!پروانه صفت، گِرد ِعلی میگردیمتا دیده ی هر فتنه گری  کور شود💚❤️سردارشهیدم ؛این روزها ، نبودنت بر شانهٔ بغض تنهایی‌مانخیـراتِ اشڪ می ڪنـد  . . .💚❤️
راستش پدرم به پدرش پارسال گفته بود دوست دارم دخترت عروسم بشه اونم گفته بود که پسرت که فعلا کار نداره ...

من خودم زیاد به چادر اعتقاد ندارم اگه هم یه روز یه نفر ک میخواد بیاد خواستگاریم بهم پیام بده در مورد چادر صحبت کنه خیلی ناراحت میشم 

شما صبر کن کارت اوکی بشه بعد که رفتید خواستگاری ازش اجازه بگیر بهش پیام بدی بعدا درباره چادر و.. صحبت کنید الان دیدش نسبت به شما ممکنه بد بشه فک می‌کنه هنوز خواستگاری نرفته میخوای براش تعیین تکلیف کنی

بنظرم من پیام بازی، بدون قرار خانوادگی، رابطه تون رو یا کلا منهدم میکنه یا به بیراهه میبره خرابش نکن ...

آخه نمیخوایم الان خواستگاری بریم که .شرایطمو گفتم .بعدشم نمیخوام از الان توی فامیلا جار زده شه

با اجازه تون یه سوال بپرسم چون من در موقعیت مشابه بودم و هستم  مذهبی ترین پسر دانشگاه به من ...

خلاصه حین کارهای پایان نامه و رفع اشکال گاهی پیامی هم رد و بدل میشد 

در همین فضای کاری به هم علاقمند شدیم 

ولی بعد از یکسال مادرشون برای خواستگاری اقدام کردند 

اتفاقا همین کار به من یک شناخت کلی داد 

الان می تونم به لیست بنویسم که ویژگی های مثبت و منفی اش چیه و منطقی جواب بدم 

الحمدلله 
آخه نمیخوایم الان خواستگاری بریم که .شرایطمو گفتم .بعدشم نمیخوام از الان توی فامیلا جار زده شه

پس چرا میخواید پیام بدید ؟ چی میخواید بگید؟

داره شیطون گولتون میزنه ها از من گفتن

«نماز»  مثل نهری جاریست که هرگاه جاری میشود، گناهان را میشوید و از بین میبرد.  پیامبر رحمت(ص)