2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم اگه بدونم جواب میدم

به نظرتان مثلا پنج شش ماه قبل از خواستگاری برای پسر مذهبی زشته که به فامیلی که علاقه داره .علاقه خودشو پیامک بزنه بگه و بعدشم در شبکه اجتماعی باهم درارتباط باشن؟ فقط پیام ها نه بیرون رفتن

2728
به نظرتان مثلا پنج شش ماه قبل از خواستگاری برای پسر مذهبی زشته که به فامیلی که علاقه داره .علاقه خود ...

نه چه زشتی 

فقط  باید حرف هاتون درست باشه 

گرچه میگن بهتره انجام نشه اخه خلوت دونفره نفر سومی هم وجود داره اونم شیطان 

اگر از روی هوس و اینا نباشه و خدایی نکرده مطمئن ب گناه افتادن نمیشه نه اشکال نداره

به نظرتان مثلا پنج شش ماه قبل از خواستگاری برای پسر مذهبی زشته که به فامیلی که علاقه داره .علاقه خود ...

اگه قرار خواستگاری گذاشته شده و خانواده ها در جریانن و پدر مادرا از این ارتباط خبر داشته باشند اشکالی نداره برای شناخت بیشتر طرفین هم خوبه 

ولی اگه یهویی به دختر پیام بدی بنظرم جالب نیست  

نه چه زشتی  فقط  باید حرف هاتون درست باشه  گرچه میگن بهتره انجام نشه اخه خلوت دو ...

شما مذهبی هستید ؟

بنده از بچگی باهاش بازی میکردم بعدشم از اون موقع علاقه داشتم .قصد من از این کارم به خاطر یه چیزی بیشتر اونم اینه بنده خدا  خودشم دختر پاکی هست با دختر مذهبیا فرق نمیکنه فقط دو ساله که دیگه چادر سر نمیکنه ولی با مانتو ساده میگرده .قصدم اینه توی این چند ماه شاید بهم خیلی علاقه مند شد بعد ارتباط در فضای مجازی یواش یواش بکشونمش به طرف چادر مثلا بگم اون چادر که سر میکردی الانم داری خیلی بهت میومد و از این حرفا

نظر شما چیه 

اگه قرار خواستگاری گذاشته شده و خانواده ها در جریانن و پدر مادرا از این ارتباط خبر داشته باشند اشکال ...

راستش پدرم به پدرش پارسال گفته بود دوست دارم دخترت عروسم بشه اونم گفته بود که پسرت که فعلا کار نداره پدرم هم گفته بود بعد کار .بعدش پدرم گفت میخوام فعلا دخترت نفهمه باهات صحبت کردم .بعدش اگر خدا بخواد بعد عید دانشگاه تموم میشه احتمال زیاد استخدام میشم .بعدشم توی همین تاپیک توضیح دادم به یکی ا. خانم ها که قصدم برای ارتباط باهاش چیه شما هم نظر بدید

نظرتان چی بود در مورد قصدم

منم نظرم اینه فعلا دست نگه دارید شاید برداشت بدی کنن مثلا بگن فقط بخاطر چادر اومده مهم اخلاقشه و رفتار 

از اونجایی که خودتونم گفتید چادر قبلا سر میکرد الان نمیکنه بعدا تو جلسات خواستگاری هم میتونید بهشون بگید چون میتونن بعدا هم سر کنن سخت نیست براشون

منم نظرم اینه فعلا دست نگه دارید شاید برداشت بدی کنن مثلا بگن فقط بخاطر چادر اومده مهم اخلاقشه و رفت ...

نه نه الان بهش نمیخوام بگم که چادر سر کن مثلا بعد عید پیام بدم که علاقه دارم بهت .بعد سه چهار ماه بعدشم درمورد چادر صحبت کنم 

نمیدونم واقعا هرجور صلاح میدونید  من واقعا نمیشناسم اون خانم رو

پس اصلا کلا پیام دادن بهش و ابراز علاقه کردن خوب نیست به نظرتان .یعنی بمونم فقط موقع خواستگاری خانواده برن خواستگاری ؟

پس اصلا کلا پیام دادن بهش و ابراز علاقه کردن خوب نیست به نظرتان .یعنی بمونم فقط موقع خواستگاری خانوا ...

حقیقتش اینکه میخواید خودتون برید جلو نه ب نظرم خانواده برن جلو بهتره بعدا هم میگم باخانوادس این آقا باز میگم برداشت ها متفاوته اگه این اتفاق برا من میوفتد خوشم نمیومد با اینکه همسرم جواب رد شنیده بود دوباره اومدن خواستگاری همش پیش بابام رفتن ی بار هم بهم پیام ندادن 

2706