2737
2734
ببین هلی من ناراحت نشدم فقط برام گرون تموم میشع ک وقتی دارم بایکی شوخی میکنم طرف سریع گارد بگیرع.. ...

تو تاپیک جوابمو بده دوستان سوبرداشت نکنن.ممنون

میخوام....بفهمن پادشاهه منم ،بپا که زیرپام فشارت ندم👎،میخوام همه اونا که ذهنشون نجسه ببازن،میخوام پره رقص باشه اصلامجلس جنازم.....اری تشرکافی نیست،گاهی برای خراب کردن هیولای خودساخته توپ ها اتش لازم است،وبرای خاموش کردن اتش خودسوزانده سیل ها اشک،گرجهنم میروی مردانه روووو.......👎👎👎

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

گفتم منظوری نداشتم.خداوکیلی.من چون میدونم خودت اهل شوخی هستی باهات شوخی کردم وگرنه اگه میدونستم نارا ...

من هرگز از هیچی ناراحت نمیشم خیالت راحت..فقط از این ایموجی😊متنفرم...😑😑چون هرکی اینو برام فرستاد بعد ی مدت چنان ضربع ای ازش خوردم ک حتی نمیتونی تصورش رو بکنی..

بیخیال فدای سرت عزیزدلم❤

اوووخییییی پ توام پر زدی😣🤐🤐😂😆😆😆 من ماندع ام تنهای تنهااااا😶😶😂😂😂😂 خوشبختیت ارزومع خواه ...

اله 

ایش بابا مردم هرچی میپوشم جلو داداشاش اینا جلو ملت یه اخمیی میکنههه ابروم میره منم بعضی وقتا حسابی لجممم میگیره دیگه اصن انقد دست میکنه تو موهاااشعصبی میشه دست میکنه توموهاش هی. کل موهاش ریخت    هی نگام میکنه از اون نگاها که ... به خودت . اخرشم پا میشه میره بیرون بعدا هم پدرمو در میاااره 

کثافت  

هعی خواهر تا سینگلی خووبه باش چیه این چیزااا

2731
من هرگز از هیچی ناراحت نمیشم خیالت راحت..فقط از این ایموجی😊متنفرم...😑😑چون هرکی اینو برام فرستاد ب ...

عع😊😊😊

ای ام مردم ازار🤣🤣🤣

بمون پیشمون😘😘

میخوام....بفهمن پادشاهه منم ،بپا که زیرپام فشارت ندم👎،میخوام همه اونا که ذهنشون نجسه ببازن،میخوام پره رقص باشه اصلامجلس جنازم.....اری تشرکافی نیست،گاهی برای خراب کردن هیولای خودساخته توپ ها اتش لازم است،وبرای خاموش کردن اتش خودسوزانده سیل ها اشک،گرجهنم میروی مردانه روووو.......👎👎👎
جواب دادم ک عزیزم😐چ سوبرداشتی اخع..حل شد دیگع

از این ایموجی بدم میادددد😐😐😐😐نگاه بی تفاوت😆😆

2740
اله  ایش بابا مردم هرچی میپوشم جلو داداشاش اینا جلو ملت یه اخمیی میکنههه ابروم میره منم بعضی و ...

افرین حرصشو دربیار حال میدع مردارو اذیت کنی😎😍😶😶😆😆😆😆

سینگل باش و پادشاهی کن😎😂😂دلت بسوزع😋😂😂😂😂

عع😊😊😊 ای ام مردم ازار🤣🤣🤣 بمون پیشمون😘😘

زهرمار😒😂😂

بروباوووو محالع ک برم ازپیشتون.

ی سایت و ی زمستونش😎😋😂😂😂

من برم ک دیگع سایت فایدع ای ندارع🤐🤐😎😆😆😆😆

زهرمار😒😂😂 بروباوووو محالع ک برم ازپیشتون. ی سایت و ی زمستونش😎😋😂😂😂 من برم ک دیگع سایت فاید ...

اره کولاک کن😆😆دمت گرم

افرین حرصشو دربیار حال میدع مردارو اذیت کنی😎😍😶😶😆😆😆😆 سینگل باش و پادشاهی کن😎😂😂دلت بسوز ...

اره اییش اینقدر حرصش میاااد خخ   اما چییی ؟؟؟یه وقتایی که دیگه مثلا مبینم تیییپ زده انچنانی مدل مو فلااان مرتب خوشگل نااز ...میبینم دخترای فامیلو چشاشون در حال بیرون اومدنه هااا دلم میخواد بگیرم خفش میکنم اونم کثااافت میگه خب دیکه اینم تلافی اون مووقعت 

بیشعور اما اون زیاد اذیتم نمیکنه میبینه مثلا دیگه خیلی ناراحد میشم ادم میشه  

اره والا پادشاااااهی 

هر چند قبلش داداشم بووود اون بدتررر  

2706