1874
1993

باش

حله چِشاته سلطان🤙❣هرچیز ک در جُستنِ آنی،آنی.حاجیان دورِ چ میگردن⁉️❣کعبه چشماته گلم.❣دی کاپریو❣دلِ تو نرسید ب فریادم👎THIS.IS.A.GAMEشهری ک شیر نداشته باشه گرگ هاش میشن سلطانسگ تو روحِ دشمنام😂😂🤞ب بعضیا رو میدی فکرمیکنن چ خبره😏(نفلع.ها)حقیقت برای کسانی ک نمیخوان باورش کنن توهین امیزهما شوخی شوخی ب نالوطی ها تیر زدیم ولی اونا جدی جدی مُردن😂🤙اگه میبینی جواب توهینتو نمیدم بدون تورو ی اشغال فرض کردم ک بیخیال از کنارت رد شدم😏❣ اسفندیم اسفندی 😌من از رو اسم کسی تقلب نکردم.کاربری داشتم قبلا.@نیکا_گل_من،یک دوست.عاقا ما اشتباه کردیم وقتمونو با خیلیا گذروندیم با خیلی ها حرف زدیم،واسطه شدیم آخرش آدم بده شدیم حالا می‌فهمم آدما ارزش هیچی رو ندارن چ برسه بخوای خودتو کوچیک کنی واسشون🤙جذاب کی بودی تو⁉️💐🤘هر دروغی ی تاوانی داره🤘من سنگدل نیستم تو پاک نیستی😏🤙بله جیگری....دَر بسته شد....دَرِ دیگری...

خرید میوه و سبزیجات از خونه

تنها  با  یک کلیک  

🤣🤣

مثل دریا باش آشغالارو‌پس بزن🌊.                                           آهاااااای نی نی یار منو از ترکیدن نترسووووون😈😈😈😈😈منواز دوباره ترکیدن بترسووون🤕🤕🤕🤕.  ولی نی‌نی یار جان تورو خدا دیگه نترکون از بس التماس داداشمو کردم خسته شدم🤕🤕🤕.                                                                                                 حرف هایی که میزنین نشونه ی شخصیت شماس و من جواب بی ادبا و بی شخصیتارو  نمیدم یا شایدم بگم باشه تو راست میگی😊.                                                                                   توی صفحه سوم این تاپیک طریقه گذاشتن عکس لینکی با اسکرین هست اگه به دردتون خورد واسه منم یه صلوات بفرستین
2000

خدا دلتو شاد کنع😂

مثل دریا باش آشغالارو‌پس بزن🌊.                                           آهاااااای نی نی یار منو از ترکیدن نترسووووون😈😈😈😈😈منواز دوباره ترکیدن بترسووون🤕🤕🤕🤕.  ولی نی‌نی یار جان تورو خدا دیگه نترکون از بس التماس داداشمو کردم خسته شدم🤕🤕🤕.                                                                                                 حرف هایی که میزنین نشونه ی شخصیت شماس و من جواب بی ادبا و بی شخصیتارو  نمیدم یا شایدم بگم باشه تو راست میگی😊.                                                                                   توی صفحه سوم این تاپیک طریقه گذاشتن عکس لینکی با اسکرین هست اگه به دردتون خورد واسه منم یه صلوات بفرستین
https://uupload.ir/view/5r5m_img_20210115_123622_201.mp4/

😂😂😂😂

2006

فیلم عروسی عاااالی بود 😂😂😂😂😂

پس کی میخواید سایت رو درست کنید؟؟؟؟🙄😐                 خدا جونم حل مشکلم فقط کار خودته 😉😚⁦❤️⁩           براتون صلوات می‌فرستم وقتی میبینم ولی حال ندارم بگم😁🧡