2752
2734

اره بابا اصن از رو ورم نگاه نکن

بزار ۳ ۴ ماه دیگه معلوم میشه

خداجونم بابت همه اتفاق های خوب زندگیم ازت ممنونم،هر روز داره زندگیم بهتر  و بهتر میشه ومن شادتر و خوشحال تر ، خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

آره بابا هنوز خیلی مونده فرم نهاییشو ببینی.البته من بعد ۱۰روز گچمو برداشتم قوس داشت بینیم چون قوز دار بود خیلی تغییر کردم

آدما به دو دلیل وارد زندگیت میشن✋.یا میشن درس زندگیت..یا میشن خود زندگیت...خدایا هزاران بارشکرت که اونایی که اومدن تو زندگیم و رفتن همشون درس بودن و اینو بهم ثابت کردی .و الانم خود زندگیمو بهم دادی 💑💖B&S💖
2731

مبارکت باشه عزیزم

تا شش ماه ورم داره کم کم ورم خوب میشه و فرم میگیره صبور باش دوست خوبم منم تقریبا تا ۶ ماهی چسب میزدم بلکه ام بیشتر که خودشو بگیره

زندگیتو بسپار دست خداوند، خداوند واست معجزه میکنه بی نظیر...سلامتی امام زمان صلوات: الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل الفرجهم
آره بابا هنوز خیلی مونده فرم نهاییشو ببینی.البته من بعد ۱۰روز گچمو برداشتم قوس داشت بینیم چون قوز دا ...

منم ۱۰ روزمه برداشتم دیدم ی قوس خیلی خیلی کوچولو داده یتی چناننن خورد تو ذوقم ک نگو

منم ۱۰ روزمه برداشتم دیدم ی قوس خیلی خیلی کوچولو داده یتی چناننن خورد تو ذوقم ک نگو

دس بزن روش ورم معلومه.قشنگ باید پوست ب استخونت بچسبه

آدما به دو دلیل وارد زندگیت میشن✋.یا میشن درس زندگیت..یا میشن خود زندگیت...خدایا هزاران بارشکرت که اونایی که اومدن تو زندگیم و رفتن همشون درس بودن و اینو بهم ثابت کردی .و الانم خود زندگیمو بهم دادی 💑💖B&S💖
تا یسال ورم داره انیشتن

اینو میدونم ک ورم داره میگم ورمش بخابه قوسش بیشتر میشع یا فرقی نمیونه همینطور میمونه خیلیا میگن تاثیر نداره فقر بینیت کوچسک تر میشع بعد خابیدن ورم

دس بزن روش ورم معلومه.قشنگ باید پوست ب استخونت بچسبه

دست میزنم خیلی نرمه ینی خیلی جا داره تا استخونم؟ ینی اون حد اخری رو در نظر بگیرم ک میچسبه ب استخنونم؟

2706