2737
2739
عنوان

مامانا درمونده ام و ب کمک احتیاج دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 265 بازدید | 38 پست
ميدوني عزيزم ايراد كار كجاست؟ وقتيكه بچه دنيا مياد حرف اين آدماي پير و از همه جا بيخبر رو گوش ميدين ...

چه ربطی به ادمای پیر داره تمام متخصص ها معتقد هستن شیر مادر بهترین شیره واسه بچه فقط زمانی پیشنهاد شیر خشک رو میدن که یا شیر مادر کمه و یا شیرش خوب نیست و بچه وزن نمیگیره در عیر این صورت شیر مادر بهترینه 

💙💙ممنون میشم برای سلامتی و عاقبت بخیری پسرم یه صلوات بفرستید💙💙
ميدوني عزيزم ايراد كار كجاست؟ وقتيكه بچه دنيا مياد حرف اين آدماي پير و از همه جا بيخبر رو گوش ميدين ...

یعنی گل گفتید

مادرشوهرمن چهل وخورده ای سال قبل به همه بچه هاش شیرخشک داده به من که رسید میگفت شیرخشک‌نده پستونک نده فقط شیرخودتو بده

منم خیلی رک گفتم بدن خودمه اگه دوست داشتم میدم‌نداشتم‌نمیدم. شوهرمم حتی نمیتونه مجبورم‌کنه شیرخودمو بدم

تادوسال هم شیرخشک دادم به دخترم هم پستونک هم شیرخودمو ودیگه جرات نظردادن نداشتن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عه همینومیخاستم بپرسم ۲۱۰سی سی ۷پیمونه بریزم؟

انشالله خدابه همه ی منتظرا جوجه بده جوجه ی منم به حق صاحب وقت سلامت باشه همیشه و الهی هیچ مادری بابچش امتحان نشه ..دوستتون دارم عشقا.
بچه من عاشق پیام بازرگانی وقتی می‌خوان بهش غذا بدم شبکه رو میزنم. و پیام بازرگانی آنقدر مات و مبهوت ...

چندوقتشه

انشالله خدابه همه ی منتظرا جوجه بده جوجه ی منم به حق صاحب وقت سلامت باشه همیشه و الهی هیچ مادری بابچش امتحان نشه ..دوستتون دارم عشقا.
2731
تو سودش شیره خرما میریزم هم مقوی میشه هم بچه ها چیزای شیرین دوست دارن

امتحان میکنم عزیز

۷خط شیر زیاد نیست؟ بچه من یازده ماهشهه  ۵خط میخوره

من نمیدونم 😢

2740
الان میخوره؟

اره عزیزم 

الان می خوره 

سر یک ماه نباتو حذف کردم

شبشه رو می کردم تو دهنش عوق میزد اولش

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮
بهداشت می‌گه تو این سن ۱۲۰سی سی یعنی چهار خط شیر همراه غذا کافیه البته بازم بستگی به بچه داره

خب اخه این نباید فعلاغذابخوره 

اره عزیزم  الان می خوره  سر یک ماه نباتو حذف کردم شبشه رو می کردم تو دهنش عوق میزد اولش

مرسی امتحان میکنم حتما

چرا شیر خودتو تقویت نمیکنی؟شیرت خشک شده

پسرم من انقدر بد غذا بود.انقدر اذیتم کرد .الان دو سال و نیمشه.امروز داشتم کوکو درست میکردم ایستاده بود کنارم برمیداشت میخورد.

میخواستم بگم صبور باش این روزا میگزره.

👶👶👶

عزیزم شاید حساسیت ب پروتئین گاوی داره 

پسر منم کوچولو بود حساسیت داشت غذا می‌خورد ولی رشدش متوقف شده بود 

تا بردمش متخصص مشخص شد الژی داره بخصوص که همش دل‌درد بود و گریه میکرد 

اول از همه آروم باش 

بعدش ببر پیش متخصص درست و حسابی 

همین الانشم ب پسرم شیر بدم باز لاغر میشه برا همین کلا قطع کردم 

یعنی دکتر گف نده 

براش ویتامین هم ببر دکتر بگیر اشتهاش باز میشه

درخت کوچک من به باد عاشق بود کجاست خانه باد!؟ 
چرا شیر خودتو تقویت نمیکنی؟شیرت خشک شده پسرم من انقدر بد غذا بود.انقدر اذیتم کرد .الان دو سال و نیم ...

مرسی عزیزم اره میگذره ولی من توهیچ دوره ای اززندگیم انقد عصبانیو وحشی نبودم ک حتی بچه دیگرانو بزنم چراالان بچه خودموزدم😓😓😓

2706