2752
2734
عنوان

یکسالیه شاغل شدم...

314 بازدید | 14 پست

ولی پشیمونم. یه رییس خیلی بد گیرم افتاده دورو. حسود. غیبت میکنه متلک میندازه مسخره میکنه مخصوصا با من بدرفتاری میکنه. تازه هم رییس شده. اصلا درک و همدلی نداره.. با خانمها لجه کلا.. با همه همکارای قبلیش درگیر بوده تو تعریفاش و غیبت کردناش فهمیدم. 

خیلی ب حقوقش نیاز دارم چون حقوق همسرم پایینه.. 

ی وقتایی میخوام ولش کنم کارمو ولی ب بی پولی بعدش ک فکر میکنم پشیمون میشم...  مدتها زحمت کشیدم تا قبول بشم بدون ذره ای حمایت یا پارتی. مرخصی هم سخت میدن از هفت میرم تا برگردم خونه ساعت سه هست حدودا. 

ی وقتایی میگم یکسال برم با حقوقش ی کار ازاد بزنم بعد نرم دیگه سرکار باز پشیمون میشم... 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من همچین تجربه ای دارم رفتم بخشم را تغییر دادم

شما اگر میتونی جا به جا شو اگر نمیتونی ندیده بگیرش

فقط 29 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کوچولوی خداخواسته عزیزم،مهمون ناخوانده،برخلاف سرزنش های همه اطرافیان،من دوستت دارم،در قبالت مسئولم و تو دلم نگهت میدارم تا وقتی بیای بغلم،اون وقت،در آغوشم پرورشت میدم و هرگز 
2706