2733
2734

من پسرم هشت ماهشه و هنوز ۶کیلوونیمه غذابزور ادااصولو ادای حیواناتودرمیارم شعروغزل میخونم ک یه ذره بخوره بردمش پیش متخصص انقد ازدستم عصبانی شدیارومیخاست کلموبکنه گفت چراتاحالا نیاوردیش این سو تغذیه داره گفتم من سرساعت و مرتب حریره فرنی و سوپ براش درست میکنم گفت ربطی نداره وزن بچه ب شیره ک شیرتم کمه بعدشم خواستی بااین چیزا جبرانش کنی مثلا ک فایده نداره گفت ازالان تایک ماهونیم نه غذابش بده نه شیرخودت فقط شیرخشک تاکمبود وزنش جبران شه اعصابم خیلی بهم ریخته سرزنش اطرافیان ازینکه بلدنیستم بچه بزرگ کنم یه طرف الان شیرخشک نخوردن اینم یه طرف اصلا وقتی بوی شیرخشک بش میخوره میخادبالابیاره بزور دوپیمونه بهش پیدم شیرخشکم چندمدل گرفتم بازاینوبهترمیخوره ..الان سه پیمونه براش درست کردم شیش ک اصلانمیگیره باقاشق دادم بهش انقد گریه کردو بادست زدقاشقوبریزه و بزور خورد تاهمشو بالاااورد دوباره درست کردم تاقاشق اخربزور خورد دوباره همشو بالااورد عصبی شدم دوسه تازدمش بعدشم خودمو زدمو عین دیوونهاا گریه کردم حالم واقعا خوب نیست من باید بااین بچه چکارکنم طفلک خوابش برد

انشالله خدابه همه ی منتظرا جوجه بده جوجه ی منم به حق صاحب وقت سلامت باشه همیشه و الهی هیچ مادری بابچش امتحان نشه ..دوستتون دارم عشقا.

ای خدا این مشکل منم هست مردم از دست بدغذاییش چ کنم همش جوووش میخورم 

خدایا اگر گاهی به جای تو درگاه دیگری را زدم ببخش مرا شرمسارم... خدا دوستت دارم 😘😍برای نی نی ام آرزوی سلامتی دارم دخترم عاشقانه دوستت دارم عشق من و بابایی. 😍همسرم و عشق اولم دوستت دارم سالم باشی همیشه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم انقدر حرص نخور

اطرافیانم ولشون کن

برای شروع توی شیشه ش اندازه ی یه نخود نبات بنداز 

پسر منم همینطور بود 

شیرو نمی گرفت

بعد کم کم نباتو کمش کن و حذفش کن

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮
2728

ميدوني عزيزم ايراد كار كجاست؟

وقتيكه بچه دنيا مياد حرف اين آدماي پير و از همه جا بيخبر رو گوش ميدين و به زور شير خودتون رو ميدين بچه

اصرارم دارين كه بدين غافل  از اينكه شير خشك سرشار از ويتامينه

الانم دير نيست

3 ساعت يه بار 210سي سي هر جور شده بده بخوره

شير گيگوز 2 رو پيشنهاد ميدم

با سورنگ بده 

باسرنگ داشتم میدادم الان

انشالله خدابه همه ی منتظرا جوجه بده جوجه ی منم به حق صاحب وقت سلامت باشه همیشه و الهی هیچ مادری بابچش امتحان نشه ..دوستتون دارم عشقا.
2738
ای خدا این مشکل منم هست مردم از دست بدغذاییش چ کنم همش جوووش میخورم 

😓احساس بی کفایتی میکنم

عزیزم انقدر حرص نخور اطرافیانم ولشون کن برای شروع توی شیشه ش اندازه ی یه نخود نبات بنداز  پس ...

الان میخوره؟

خب نمیشه کاری کنی شیرت زیاد شه

اوایل ک بخاطر زردی بستری شد بیمارستان الکی بهم گف مشکل تنفس داره انقد چندروز غصه خوردم شیرم تامرز خشک شدن رفت الانم هرکارمیکنم درست نمیشه

بمیرم برات الهی ذنم

خدانکنه عزیزم

2706