2726
عنوان

خشکی مو؟؟؟؟؟؟؟؟

33336 بازدید | 32 پست
من پوستم خشکه ولی موهام خیلی خوب و خوشحالت و نرم بود .الان یه مدته که موهام شدیدا خشک شده طوری که دست میزین بهشون صدای خش خش خشکیشون میاد.خیلی ناراحتم.چیکار کنم براش؟80 درصد زیبایی من از موهام بود؟با این وضع فر بکنم؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم همین جور . به شدت خشک و وز شدن
صادرات و فروش مستقیم حوله ترک برند لادیک از کارخانه در شهر دنیزلی ترکیه کانال فروش ت ل گ ر ا م حوله لادیک در ایران ladiktowel برای اطلاعات بیشتر و نحوه سفارش با ایمیل در تماس باشید niki.gh@gmail.com
2728
من هم همینطور شدم و خیلی این موضوع اعصابمو بهم ریخت چون قبل از این موهای خوبی داشتم . به گفته آرایشگرم که گفته بود به مدت 6 ماه از روغن سیاه دانه استفاده کن . خیلی خیلی عالی بود . هنوز هم دارم ادامه میدم و خیلی راضیم
من به موهای رنگ شدم حنا زدم که نباید میزدم موهام خشک شد دقیقا با همین صدا که میگی !! موهام خیلی نرم بود
الان سه شبه قبل از خواب یه عالمه روغن زیتون میزنم به موهام و ماساژ میدم و یه روسری نخی هم سرم میکنم . صبح که بیدار شدم میشورم... خییییلی بهتر شده نسبی به روز اول.
روغن سیاه دانه از عطاری گرفتی؟ کی میزنی ؟ دستورش چه جوریه/
صادرات و فروش مستقیم حوله ترک برند لادیک از کارخانه در شهر دنیزلی ترکیه کانال فروش ت ل گ ر ا م حوله لادیک در ایران ladiktowel برای اطلاعات بیشتر و نحوه سفارش با ایمیل در تماس باشید niki.gh@gmail.com
سلام دوستان اینها که میگین به اب یا شامپو تون بستگی داره که باعث خشکی میشه فر و رنگ و مش همه باعث خشک شدن بیشتر مو میشه بهترین راهش اینکه برین عطاری داروی گیاهی بگیرین من خودم کتیرا خیس می کنم با یک زرده تخم مرغ وقتی سرم رو شستم میزنم می ذارم چند دقیقه ای بمونه خیلی خوش حالت و نرم میشه
منم روغن جوجوبا میزنم بعد از حمام،الان خیلی بهتر شده.

روغن بنفشه هم زدم خوب بوده.

داغون بود موهای من.

دلمم نمیاد کوتاه کنم،اما میدونم که اخرش باید یک پایینشو کوتاه کنم.
با عشق تو هر روز به خدا نزدیکتر میشوم....
عزیزم این ماسک فولیکارو باید بعد از حموم زد؟
2706