2733
2734
عنوان

چهار روزه زایمان کردم و تنهام😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 4641 بازدید | 136 پست
خب خودت غذا بپز توو خونه تنهایی خوش بگذرون فیلم ببین برقص آهنگ با صدای بلند پلی کن وقتی میاد بشنوه ب ...

😐😐

میشه برای شادی روح پدر و مادرم یک صلوات بفرستید مظلوم از این دنیا پر کشیدن  

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

هر نیت پلیدی هم که داشته باشه باز استراحت با دوتا بچه ی کوچیک امکان پذیر نیست

میتونه بچه هاشو بزاره پیش مادرش .خودش برگرده بیاد پیش زنش.این بنده خدا غذاهم نداره.حدااقل یه چیزی واسش درست کنه یا لااقل پیشش بمونه دلگرمش کنه

من‌ عاشق‌ تنهایی. ام‌.  بدم‌ میاد‌ کسی‌ پیشم‌باشه‌.  مادرمم‌ نزاشتم‌ بعد‌ زایمان‌ بیاد‌.  راحت‌بودم‌

‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ ‌‌‌‌‌‌‌‌‌  ‌‌‌‌‌‌‌‌   ‌‌‌‌‌‌ﻫﻤﺎﻥ ﻭﻗﺖ ﮐﻪ ﺗﻮ ﻋﺮﺑﺪﻩ ﻣﯽ ﮐﺸﯽ 💕ﻭ ﻣﻦ ﺑﻪ ﺣﮑﻢ ﺁﺑﺮﻭﺩﺍﺭﯼ💛ﭘﻨﺠﺮﻩ ﺭﺍ ﻣﯽ ﺑﻨﺪﻡ !💛ﻫﻤﺎﻥ ﻭﻗﺖ ﮐﻪ ﻣﻦ ﺩﺭﺩ ﻣﯽ ﮐـــــﺸﻢ 💛ﻭ ﺗﻮ  ﭘﺪﺭ ﻣﯽ ﺷﻮﯼ …💛ﻭ ﺑﺎﻭﺭ ﮐﻦ ،💛ﮐﻪ ﻣﻦ ﺍﺯ ﺗﻮ ⇦ﻣﺮﺩﺗــــــــــﺮم⇨💛ﻫﻤﺎﻥ ﻭﻗﺖﮐﻪ ﺩﺭ ﺗﺎﮐﺴﯽ ،ﺯﺍﻧﻮﯾﺖ ﺭﺍ ﺑﻪ ﺯﺍﻧﻮﯾﻢ ﻣﯽ ﺳﺎﯾﯽ ﻭ ﻣﻦ ﺧﻮﺩﻡ ﺭﺍ ﺟﻤﻊ ﻣﯽ ﮐﻨﻢﻭ ﺁﻫﺴﺘﻪ ﻣﯽ ﮔﻮﯾﻢ :" ﺁﻗﺎﯼ ﺭﺍﻧﻨﺪﻩ ﻟﻄــــــــــﻔﺎ ﻧﮕﻪ ﺩﺍﺭ !💝ﻭ ﺑﺎﺯ ﻣﻦ ﺍﺯ ﺗﻮ ⇦ﻣﺮﺩﺗــــــــــﺮﻡ⇨  💝ﻫﻤﺎﻥ ﻭﻗﺖ ﮐﻪ  ﭘﯿﺶ ﭘﺎﻫﺎﯾﻢ💥ﺗﺮﻣﺰ ﻣﯽ ﺯﻧﯽ ﻭ ﻣﯽ ﮔﻮﯾﯽ ﭼﻨﺪ ؟ 💥ﻭ ﻣﻦ ﺭﻭﯾﻢ ﺭﺍ ﺑﺮ ﻣﯽ ﮔﺮﺩﺍﻧﻢ …💥ﻭ ﺗﻮ ﻧﻤﯽ ﺩﺍﻧﯽ ﮐﻪ ﺩﻟﻢ💥ﭼﮕﻮﻧﻪ ﻣﯽ ﮔﺮﯾﺪ …ﮔﺮﯾﺴﺘﻨﯽ ﺳﺨﺖ،💥ﺩﻭﺭ ﺍﺯ ﺍﻧﺪﯾﺸﮥ ﺑﯿﻤﺎﺭ ﺗﻮ …💥ﻭ ﺑﺎﻭﺭ ﮐﻦ ﮐﻪ ﻫﻤﺎﻥ ﻭﻗﺖ 💥ﺩﺭﺳﺖ ﻫﻤﺎﻥ ﻭﻗﺖ💥"ﻣﻦ  ﺍﺯ " ﺗﻮ" ⇦ﻣﺮﺩﺗــــــــــــــــــــﺮﻡ⇨💥ﺯﻥ ﻋﺸﻖ ﺯﺍﯾﺪ …ﻭ ﺗﻮ ﺑﺮﺍﯾـــــــﺶ ﻧﺎﻡ ﺍﻧﺘﺨﺎﺏ ﻣﯽ ﮐﻨﯽ !ﺍﻭ ﺩﺭﺩ ﻣﯿﮑﺸﺪ …ﻭ ﺗﻮ ﻧﮕﺮﺍﻥ ﺍﺯ ﺍﯾﻨﮑﻪﺑﭽﻪ ﺩﺧـــــﺘﺮ ﻧﺒﺎﺷﺪ … !!!ﺍﻭ بیخوابی ﻣﯽ ﮐﺸﺪ …ﻭﺗﻮ خواب حوریان بهشتی میبینی !!او مادر میشودوهمه جا میپرســـــن:نام  پدر؟    ‌‌‌‌‌‌‌‌      ‌‌‌‌‌‌‌‌
2731
شوهرش بچه های کوچیکش رو برده که استارتر استراحت کنه دیگه کاری ازش برنمیاد که بقیه اش با یه خانومه که ...

من میگم مادرم خودش یکی رو میخواد کاراش رو بکنه پیره اصلا نمیتونه کمک کنه

خواهرامم تو این دوران کرونا حتی یه بارم ما نرفتیم پیششون و او نام اصلا نیومدن اینجا به خاطر شوهر خیر ندیده ام که به شدت از کرونا میترسه

آخه خونواده شوهرم و خود شوهر احمقم از کرونا میترسن  روز دوم خواهر بزرگم یه کم برام غذا آورد رف ...

ببخشیدا ولی عجب احمقای نمک نشناسایین😕😕

من میگم مادرم خودش یکی رو میخواد کاراش رو بکنه پیره اصلا نمیتونه کمک کنه خواهرامم تو این دوران کرون ...

بااسنپ واست غذا بفرستن 

زنگ بزن ب شوهرت بگو مگ بچت شیر نمیخاد من ک غدانمیتونم بپزم چجوری ب این شیر بدم 

بعد مادرشوهر بیشعورت عقلش نمیرسه واست غذا بده ب شوهرت بیاره؟حالا این ب کنار 

شوهر احمقت ک میره خونه مادرش ،دیگ نیس ک ب خاهرت بگو بیاد پیشت هروقت اون احمق پشت کوهی اومد اونام برن خونشون 

خیلی ببخشید ببخشید ببخشید واقعا حالم بهم خورد از شوهر زبون نفهمت 

‏‏كن معنا يا الله، لأنك الوحيد الذي يشعر بنا ويهتم بأمرنا ويدرك كل مافينا.خدایا در کنار ما باش، چون تو تنها کسی هستی که احساس ما را درک می‌کند و به ما توجه می‌کند و از هرآنچه درون ماست با خبر است ♥️

همسایه ای چیزی‌نداری بیاد حداقل کمکت دو سه ساعت؟؟منم زایمانم ۱۰روز دیگه هست‌نمیدونم‌مامانم‌چقد میمونه فوقش دو هفته واقعا‌سخت میشه بعدش تا ببینی‌مادرشوهرم‌میاد پیشم‌یانه‌؛همسایه هامونم‌گفتن میان‌کمکم‌‌اگه لازم‌بود

اخرش 
من میگم مادرم خودش یکی رو میخواد کاراش رو بکنه پیره اصلا نمیتونه کمک کنه خواهرامم تو این دوران کرون ...

نمیدونم چرا بیشتریا فکر میکنن وقتی مادر نیاد پیش دختر تازه زایمان کردش پس بیخیاله و هر چی خواستن میتونن بگن والا شعور و درک هم خوب چیزیه 

اگه از کرونا میترسه واسه چی میره خونه مامانش 

بابای منم جوری جلوه میده ک انگار از کرونا میترسه ولی واسه فامیلای خودش اصلاااا، وقتی میخوایم فامیلای مامانمو ببینیم میگه کروووونا

قضاوت کار خداس و زمان همه چی رو حل میکنه.حرص نخوریم