2737
2734
عنوان

چهار روزه زایمان کردم و تنهام😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 4626 بازدید | 136 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ای بابا چقدر بد😰😰😰

سلام گلم خوبی؟؟؟پسر گلت در چه حاله

خدایا شکر بابت آسانی بعد هر مشکلات.⁦❤️⁩⁦❤️⁩خدایا مواظب پسرم و باباش باش⁦♥️⁩⁦♥️⁩تیکر به‌وقت تولد یک سالگی پسرم
خب خودت غذا بپز توو خونه تنهایی خوش بگذرون فیلم ببین برقص آهنگ با صدای بلند پلی کن وقتی میاد بشنوه ب ...

واقعا از زن تنهای دوروز زایمان کرده جه توقعاتی داریداا🙄

فقط 12 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد چهار سالگی پسرم
2731
خوب ببره بهتر خودت تو خونه راحتي پاشو برا خودت گوشت سرخ كن بخور بالاخره خسته ميشه

عزیزم درکن میکنم ولی حالا که بچه ها رو برده بهتر شده، برا خودت غذا درست کن چه میشه کرد قوی باش 

خدایا به هر کجا رفتم و هر چیزی که نگاه کردم فقط تو رو دیدم %زندگی پارادوکس عجیبیه ی چیز باارزش بی ارزش
2740

تو دنیایی داریم زندگی میکنیم ک خودت باید درد باشی و خودتم درمون.دستتو بزار رو زانو های خودت بلند شو دختر.منم هیچکس نمیاد پیشم تنها میمونم

خدایا شکر بابت آسانی بعد هر مشکلات.⁦❤️⁩⁦❤️⁩خدایا مواظب پسرم و باباش باش⁦♥️⁩⁦♥️⁩تیکر به‌وقت تولد یک سالگی پسرم
منم همین جمله به نظرم اومد باز مادرشوهرم ۲ روز اومده مامانت که هیچی؟!!!

عزیزم گفتن مادرشون نمیتونه بیاد شاید مریضه ما که شرایطشو نمیدونیم بعدش هم چی میشه مادرشوهرش بیاد اون بچه نوه اون زن هم هست لازم نبود با دو روز اومدن دعوا بندازه

میشه برای شادی روح پدر و مادرم یک صلوات بفرستید مظلوم از این دنیا پر کشیدن  
به خاطر دعوایی که بین خودشو شوهرش انداخته میگه.حالا شوهرش ولش میکنه میره

شوهرش بچه های کوچیکش رو برده که استارتر استراحت کنه دیگه کاری ازش برنمیاد که بقیه اش با یه خانومه که بچه و مادر رو تر و خشک کنه خب مادرش حتی روز اول هم نیومده یا خواهراش

مهدی جونم من دوشب قبل از رفتنت برات کلید ساختم با جا کلیدی قلب که دیگه پشت در نمونی وقتی من و آدلیا نیستیم تورو خدا فقط یه بار کاش از این کلید استفاده میکردی 😭مهدی یادته تولدت سال ۹۱ دم دانشگاهت بادکنک باد میکردم ماشینت رو تزیین کردم همه فکر میکردن خل شدم .مهدی جونم آدلیا دلش هوات رو کرده بیا و بهش بگو خدا اجازه داده دوباره بیای پیشمون و شبای سه نفره مون تا ابد تکرار بشه بیا تورو خدا😭😭
مگه از نیت شوهرش خبر داری؟

هر نیت پلیدی هم که داشته باشه باز استراحت با دوتا بچه ی کوچیک امکان پذیر نیست

مهدی جونم من دوشب قبل از رفتنت برات کلید ساختم با جا کلیدی قلب که دیگه پشت در نمونی وقتی من و آدلیا نیستیم تورو خدا فقط یه بار کاش از این کلید استفاده میکردی 😭مهدی یادته تولدت سال ۹۱ دم دانشگاهت بادکنک باد میکردم ماشینت رو تزیین کردم همه فکر میکردن خل شدم .مهدی جونم آدلیا دلش هوات رو کرده بیا و بهش بگو خدا اجازه داده دوباره بیای پیشمون و شبای سه نفره مون تا ابد تکرار بشه بیا تورو خدا😭😭
شما مادر و خواهر خودتون نمیان بعد دوروز اول که سخته مادر شوهرتون اومد بعد میگین خیر نبینه؟؟؟

آخه خونواده شوهرم و خود شوهر احمقم از کرونا میترسن 

روز دوم خواهر بزرگم یه کم برام غذا آورد رفتار شوهرم و مادرش باهاش خوب نبود اونم دیگه رفت

شوهرم بهش به جایه تشکر میگه این چیه اوردی مگه غذا اینجا نبود و باحرفا و کنایه هاش جوری بهش فهموند که پاشو برو به تو احتیاج نداریم 

آخه مامان من ک زایمان کرد وقتی اومد خونه چن روز بعدش راحت بلند میشد کاراشو میکرد .

خب پس یا باید ب مامانت موضوعو بگی و اونم بفهمه وضعیتتو بیاد کمکت یا لااقل غذاتو آماده کنه با اسنپی چیزی لطف کنه بفرسته. یا این ک رگ خواب شوهرتو پیدا کن،حالا با لوس شدن،یا وعده دادن،یا دلتنگی بچه هارو بهونه کن. بیاد پیشت کم کم ک خودشم گشنه‌ش شد غذا هم میپزه واست

قضاوت کار خداس و زمان همه چی رو حل میکنه.حرص نخوریم  
2706