2737
2734
عنوان

چهار روزه زایمان کردم و تنهام😭😭

4620 بازدید | 136 پست

مادر شوهرم دو روز اول اینجا بود 

الهی خیر نبینه به خاطر اون دعوایی بین من و شوهرم افتاد الان دو روزه که شوهرم صبح که میشه دخترم و پسرم ورمیداره میره خونه ننه اش تا شب 

منم تنها بی هیچ غذایی تو خونه 

خواهرام هم که به خاطر کرونا نمیان 

مادرمم  نمیتونه بیاد  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

واقعا واسه شوهرتون متاسفم که یه زنی رو که مادر دوتا بچشه و تازه زایمان کرده و ول میکنه میره خونه مادرش

امروزفهمیدم که فهمیدن دراین دنیا  تلخ ترین وبدترین حقیقت هستی است.‌ ای کاش ندانی! امروز نبایددانا باشی که دانایی ات  تیشه ای بر رگ های نازک وکلفت گردنت می شود! ای کاش نمیدانستم که میدانم!

شما مادر و خواهر خودتون نمیان بعد دوروز اول که سخته مادر شوهرتون اومد بعد میگین خیر نبینه؟؟؟

مهدی جونم من دوشب قبل از رفتنت برات کلید ساختم با جا کلیدی قلب که دیگه پشت در نمونی وقتی من و آدلیا نیستیم تورو خدا فقط یه بار کاش از این کلید استفاده میکردی 😭مهدی یادته تولدت سال ۹۱ دم دانشگاهت بادکنک باد میکردم ماشینت رو تزیین کردم همه فکر میکردن خل شدم .مهدی جونم آدلیا دلش هوات رو کرده بیا و بهش بگو خدا اجازه داده دوباره بیای پیشمون و شبای سه نفره مون تا ابد تکرار بشه بیا تورو خدا😭😭
2740

کاری از دستم برنمیاد

فقط 

میسپارمت ب خدا❤

وزن شروع ۷۰.             وزن هدف ۵۵.     تاریخ شروع رژیم ۱۵/۱/۱۴۰۳   یکبار تونستم دوباره هم میتونم.        شبیه نقطه ویرگول ، خواستار پایان محکوم به ادامه

بخاطر کرونا نمیان😐خب وقتی هیچ کدوم علائم ندارین 

چرانباید بیان:/

‏‏كن معنا يا الله، لأنك الوحيد الذي يشعر بنا ويهتم بأمرنا ويدرك كل مافينا.خدایا در کنار ما باش، چون تو تنها کسی هستی که احساس ما را درک می‌کند و به ما توجه می‌کند و از هرآنچه درون ماست با خبر است ♥️

الهی بگردم برات ، دلم کباب شد، خدا لعنت کنه هر کی اول زایمان باعث دعوای بین زن و شوهر میشه، خواهر شوهر و مادرشوهر منم همین کار رو کردن، البته من مادرم پیشم بود، ولی تا چند ماه هر روز سبب دعوای ما بودن

... و من به تو ایمان دارم...
2706