2737
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

پاتختی پسرعموم خونه عمو من بود خانواده عروس نگرفته بودن آقا قبل اینکه مهمونا بیان  و مجلس زنونه بشه مختلط داشتیم میزدیم میرقصیدیم 

یکی از دخترای فامیل گفت مامان قرار بود شب بری بازار برا من فلان چیزو بگیری 

مامانش که می‌شد خواهرزن عموم گفت وقت نشد تا صبح درگیر شکم دایی اکبر بودم🤯😂

خواهرزن چجوری درگیر شکم شوهرخواهرش بود😐🤦‍♀️😂

البته عموم نفخ داشت منظور اون خانمه این بود داشتم مشکلش رو حل میکردم 

توی این روزهایی که زندگی دشوار شده، ملاحظه همدیگه رو بکنیم✨💙
2738

عمه ی منم برا پسرش تازه نامزد کرده بودن.خانواده ی نامزد پسرش رو دعوت کرده بودن.بابای عروس گویا ابریزش بینی داشته و دستمال به دست بوده.عمه ام اومد بگه قرص ضد ابریزش میخوردی(سواد نداره)گفت قرص جلوگیری میخوردی...

همه داشتن منفجر میشدن🤣

پسرش هم حرص میخورد میگفت ابروم رو بردی🤣🤣🤣

عمه ی منم برا پسرش تازه نامزد کرده بودن.خانواده ی نامزد پسرش رو دعوت کرده بودن.بابای عروس گویا ابریز ...

یاحسین😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

توی این روزهایی که زندگی دشوار شده، ملاحظه همدیگه رو بکنیم✨💙
یه بار 13 بدر باز با همین عمه خانوم اینا رفتیم، دختر عمم وسط سیزده بدر پریود شد، از مامانم یواشکی نو ...

عالي بود 😂😂😂😂

دستهايم را در باغچه مي كارم سبز خواهد شد كوچه اي هست كه در آنجاپسراني كه به من عاشق بودند، هنوزبا همان موهاي درهم و گردن هاي باريك و پاهاي لاغربه تبسم هاي معصوم دختركي مي انديشند كه يك شب او راباد با خود برد   من پري كوچك غمگيني را مي شناسم كه در اعماق اقيانوسي مسكن دارد دلش را در يك ني لبك چوبين  مي نوازد، آرام، آرام.    پري كوچك غمگيني كه شب از يك بوسه میمیرد و سحرگاه از یک بوسه به دنیا خواهد آمد                        
من یه بار اومدم از یکی از مهمونامون عکس بگیرم یهو فلش زد گوشیم😶🙄😑😂😂😂

خيلي بد ميشه 😂😂😂

دستهايم را در باغچه مي كارم سبز خواهد شد كوچه اي هست كه در آنجاپسراني كه به من عاشق بودند، هنوزبا همان موهاي درهم و گردن هاي باريك و پاهاي لاغربه تبسم هاي معصوم دختركي مي انديشند كه يك شب او راباد با خود برد   من پري كوچك غمگيني را مي شناسم كه در اعماق اقيانوسي مسكن دارد دلش را در يك ني لبك چوبين  مي نوازد، آرام، آرام.    پري كوچك غمگيني كه شب از يك بوسه میمیرد و سحرگاه از یک بوسه به دنیا خواهد آمد                        
2706